Komentarze (368)
"Neofaszyści rosną w siłę pod pieczą PiS. Apelujemy do Kaczyńskiego, żeby wyciągnął konsekwencje wobec posłów wspierających skrajną prawicę"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • kreciarobota59

  Oceniono 29 razy 13

  Jakich Faszystów?,ci co tak mówią i piszą sa chorzy na umyśle,pierzycie zgodnie z wytycznymi światowego LEWACTWA i GLOBALISTÓW.Patriotyzm obrona interesów narodowych i ich obrońców nie ma nic wspólnego z faszyzmem.Faszyzm zawsze był Lewacki jak i KOMUNIZM .Odświeżę wam pamięć kto napisał 'Manifest Komunistyczny",Kapitał' Napisał z pochodzenia Żyd Marks .Eksperyment Komunizmu wypróbowano w 1917r w Rosji,który SFINANSOWAŁ Żydowski Kapitał ,tacy bankierzy jak Warburgowie,SZYF,MORGAN i wielu innych,to oni zachwycali sie tym komunizmem,odwiedzali zbrodniarzy Lenina ,Trockiego,STALINA,to przez zwolenników z zachodu komunizmu zginęło 60 milionów Rosjan,Ukraińców,Białorusinów,Polaków. W pierwszym rządzie Lenina CCCP było ponad 90% członków rządu pochodzenia Żydowskiego z USA,Europy To zachodni ,to są fakty,nie mam nic do zwykłych Ludzi Żydowskiego pochodzenia,to właśnie ich pobratymcy bankierzy finansowali Hitlera ,i Jego narodowy Socjalizm ,który doprowadził do Holocaustu najbiedniejszych Żydów,Polaków,Rosjan,Romów i wielu innych.To Światowa finansjera,korporacje do dziś mają wpływy na wybory rządów,prezydentów,mają media,Fundacje,opłacanych polityków,kongresmenów,i inne sprzedajne mendy,które manipulują narodami.Polaków dziś też podzielono,skłócono,to jest oddziaływanie obcych wpływów.Kto płaci ten wymaga.Nie dajcie się manipulować i napuszczać jedni na drugich,trzeba tych ,manipulatorów wygonić z polski .Przecież mówili ze jak Wygra PIS(Opcja wpływów z USA) To opuszcza POLSKIE,jak widać dalej siedzą i mącą.PIS Opcja pod wpływem USA,PO-PSL,KOD Niemiec,UE,Brukseli.Nie chcemy żadnych obcych wpływów w Polsce,sami potrafimy o siebie zadbać,Co nam dała ta demokracja KANCIASTEGO STOŁU z MAGDALENKI,UE,Zachodu?Zadłużenia Polskich rodzin na 5-pokoleń,oraz zadłużenia państwa na ponad 500 miliardów dolarów ,pozbawienia własnych banków,handlu,gospodarki,nowych technologi.Dzis w USA mamy nowe rozdanie,Pan TRAMP wygrał wybory ,których nie miał prawa wygrać,tacy byli pewni swych sondaży ,kłamstw ,kantów wyszło inaczej ci co go opluwali ustawili sie juz z JĘZORAMI by mu lizać tyłek,no mogą go jeszcze uciszyć jak wielu innych prezydentów,jak sie nie zgodzi na pewne ustępstwa .Finansjera ,Iluminaci sa bardzo groźni i nie pozwolą się wyrolować.Zadam pytanie co zrobił prezydent OBAMA dla swych braci KOLOROWYCH przez 8-lat rządów?Nic zwiększył jeszcze rozwarstwienie ekonomiczne podziały rasowe,zrobił tyle co Pan TUSK dla nas czyli NIC,jeszcze szkodzi.

 • naz-gul

  Oceniono 71 razy 13

  ciekawe, ze Bolszewicy wszedzie doszukuja sie faszyzmu??? chyba chodzi tu o zwalczanie konkurencji w dostepie do koryta. Zanim zaczniecie szafowac slowem faszyzm wpierw sprawdzcie sobie co to slowo oznacza. Dla was kazdy polski pol;ski patriota to faszysta. Z tej zacmy nienawisci do Polski to juz wam rozum odjelo.

 • reporter34

  Oceniono 35 razy 11

  Ta kobieta ma więcej wspólnego z Adolfem Hitlerem niż osoby, które oskarża o faszyzm.

 • solussolius

  Oceniono 39 razy 11

  Skandaliczne dla tej pani jest to, że waadza nie daje kasiory partii Razem.

 • raf ał

  Oceniono 26 razy 10

  Neo komuniści spod znaku partii Razem rosną w siłę pod czujnym okiem gw.
  Jest to skandaliczny sojusz komunistów i opozycji.
  Nie ma większego zagrożenia dla demokracji niż najbardziej zbrodniczy ustrój na świecie - komunizm. Miliony zabitych Rosjan, Ukraińców, Chińczyków, mieszkańców Kambodży, setki tysięcy Polaków i innych ofiar z innych narodów pokazują do czego zdolni są wyznawcy Marksa i Lenina.
  Trzeba z nimi walczyć za pomocą wszelkich środków.
  GNLS

 • laborant1

  Oceniono 32 razy 10

  Ciekawe kto pierwszy pójdzie walczyć w razie zagrożenia. Kibole i skrajna prawica czy lalusie z KODu

 • naz-gul

  Oceniono 26 razy 8

  Mateusz Kijowski, Ryszard Petru teraz Agnieszka Dziemianowicz-Bąk, poubecki wywiad szuka autorytetow, by mamic masy wyznawcow. Doprawdy nie ma wsrod lewicy lepszych liderow??? Nie wrozy wam to dobrze, chlopcy. Slabo, oj slabo...

 • tolek398

  Oceniono 18 razy 8

  Szacowny Pan Prezydent Władymir Putin wie jak ten problem rozwiązywać na Ukrainie:)
  Ukraińskich nazoli którzy przyjeżdżają do "ruskiego" Donbasu posyła wprost do dołu z wapnem:)

 • kuranieptak

  Oceniono 23 razy 7

  Raz sierpem raz młotem czerwoną hołotę.
  Dlaczego potomkowie żydowskich komunistów z GW nerwowo reagują na wieszanie zdrajców Polski?

 • Tomek W

  Oceniono 19 razy 7

  A dlaczego nie ma hasła do posłów o nie wspieranie skrajnej lewicy? To jest podejście lewicy. Prawica nie może wyrażać swoich skrajnych haseł, my możemy . Obłuda partii razem.

 • radix10

  Oceniono 31 razy 7

  U lewaków wszystko na odwrót:
  RAZEM, ale osobno,
  antyfaszyści, ale totalitarne cele i faszystowskie metody,
  narodowcy i patrioci, ale wg lewaków faszyści/naziści.

 • jiraya486

  Oceniono 12 razy 6

  III Rzeszospolita Polska? Neeee..

 • dewuwuzelator

  Oceniono 7 razy 5

  Płacił z prywatnych. Jego pieniądze, jego sprawa.

 • sorrry

  Oceniono 19 razy 5

  Nadużywanie przez liberalną lewicę takich określeń jak "faszyzm", "rasizm", "ksenofobia" itp. w celu poniżenia i zdyskredytowania przeciwników politycznych w oczach wyborców prowadzi prostą droga do tego, co stało się w Ameryce. Wyborcy uodparniają się na na te slogany i nie mają one dla niech żadnego znaczenia. Co więcej posługujące się nimi osoby i ugrupowania tracą wiarygodność. Świadczą też o słabości tych, którzy nie mają niczego atrakcyjnego do zaoferowania i pozostaje im tylko działanie na polu propagandy.

 • eldemon

  Oceniono 23 razy 5

  A kogo mają fin#nsować, niebezpiecznych dla otoczenia lewakôw, a może ziejących językidm nienawiści kodowców, a może odmieńców?!

 • pavise

  Oceniono 21 razy 5

  Przypominam, ze faszyzm wyrosl jako odpowiedz na nieudolna( niewydolna) demokracje. Gazeta wspierala ten marazm spoleczny,polityczny,ekonomiczny w Polsce przez ponad 25 lat i jesli faszyzm wogole w polsce zakwitnie, to tylko i wylacznie z waszej winy.

 • naz-gul

  Oceniono 19 razy 5

  kazda okazja dobra, by nienawistnie oskarzac PiS o szerzenie nienawisci, jestescie groteskowi.

 • gwsraka

  Oceniono 22 razy 4

  Bardziej od neofaszystów w Polsce boję się skretyniałych lewicowych publicystów, którzy co rusz głoszą hasła wojenne i nawowyłujące do zamachu stanu. To Was normalni ludzie sie boją. Każdy wasz przekaz jest o zabarwieniu wojennym i destrukcyjnym.

 • nemilek

  Oceniono 2 razy 0

  ODEZWA DO PREZESA PIS JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO
  W związku ze świętem niepodległości i w trosce o dobro naszej Ojczyzny apelujemy do Jarosława Kaczyńskiego i innych członków PISu cierpiących na problemy gastryczne do przejścia na dietę zalecaną osobom często oddającym rzadki stolec. Częste oddawanie luźnego stolca czyli sraczka jest niezdrowe i przekłada się bezpośrednio na funkcjonowanie mózgu a co za tym idzie wpływa na bieżącą politykę. Dojmujących przykładów z teraźniejszości i przeszłości jest aż nadto. Świętej pamięci brat Jarosława prezydent Lech Kaczyński przesiadywał jak wszyscy wiemy w czasie szczytów EU czy NATO często zamiast przy stole konferencyjnym na sedesie, by wreszcie spóźnić się na samolot do Katynia z tragicznymi tego konsekwencjami. Głośne posiedzenia świętej pamięci Edgara są wręcz legendarne i wpływały na jego logikę myślenia (oskarżył pilota, który nie chciał lądować w Gruzji o tchórzostwo i tylko jego śmierć tzn Edgara udaremniły podjęte przez niego kroki, żeby postawić owego pilota przed sądem) oraz na składność jego wypowiedzi (odwracać ogon kotem, otworzyć puszkę z Pandorą, owijać bawełną). Osoby sprawujące obecnie władze również często cierpią na dolegliwości gastryczne. Antoni Macierewicz jest tego przykładem, ponieważ oprócz paranoi cierpi także na tę przypadłość z tragicznymi skutkami dla funkcjonowania jego resortu. Na początku swojego urzędowania marzyła mu się polska bomba atomowa, ostatnio odkrył że Francuzi poprzez Egipt sprzedali Rosjanom za 1 dolara okręt desantowy Mistral. Zwracamy się zatem do prezesa PIS Jarosława Kaczyńskiego o rozwiązanie swoich problemów gastrycznych oraz swoich kolegów przez konsekwentne stosowanie diety bogatej w warzywa i owoce, ryż, jogurt naturalny, musli a ubogiej w tłuszcze zwierzęce, ponieważ nie chcemy żeby wpływały one dalej na politykę w naszej Ojczyźnie.
  podpisane przez wszystkich uczestników wczorajszych marszów

 • munkela

  Oceniono 15 razy -1

  Zwracanie sie z jakimkolwiek apelem do Kaczynskiego a szczegolnie z apelem ws. o ktorej mowa jest rownie skuteczne jak gaszenie pozaru przy pomocy benzyny.

  Kaczynski ma w tej chwili absolutna wladze ! Osiagnal to, co bylo jego marzeniem i celem.

  Jedynowladcy nie maja w zwyczaju brac pod uwage niczyich opinii nie wylaczajac opinii swoich poplecznikow.

  P.S. Kaczynski bedzie popieral narodowcow bo sa oni mu przydatni. Dla utrzymania sie u wladzy, Kaczynski bylby zdolny nawet do sojuszu z Putinem.

  Jednego jednak Kaczynski zrobic nie moze. Nie moze pozbyc sie narodu.
  Wladze bowiem trzeba miec NAD KIMS. Bez narodu, nie ma wladzy.

  I to jest przeklenstwem Kaczynskiego.

 • sleza SLOPOWER

  Oceniono 13 razy -1

  To są zwykłecw...e,silni w kupie ,zesrani ze strachu jak są sami.Cweliści a nie faszyści!

 • men_53

  Oceniono 25 razy -1

  Apele nie mają sensu.
  Już niedługo neofaszyści będą nazywani OTK, uzbrojeni, opłacani z budżetu i dowodzeni przez człowieka niestabilnego psychicznie.

 • getz54

  Oceniono 19 razy -1

  Jak czytam ten apel do Kaczyńskiego, to przypomina mi się nieśmiałe wołanie z komory gazowej w Auschwitz ....... panie ss-manie, panie oficerze, tutaj gaz się ulatnia.

 • krzywelustro

  Oceniono 10 razy -2

  Neofaszysta może szybko zmieniać idoli, ale mentalności - nie.
  Prędzej niż się to komukolwiek wydaje, dotrze do nich bolesna prawda, że PiS to nie żadna prawica, tylko zwyczajna, zamordystyczna neokomuna.
  Już niedługo usłyszymy: "Kaczor, matole, twój rząd obalą..."
  A potem będą kukły palone na kolejnych manifestacjach i masowe gwizdy na kolejnych pogrzebach.

  Gdzieniegdzie tylko, w opustoszałych kościołach, da się usłyszeć cichutkie: "Ojczyznę dojną RACZ NAM WRÓCIĆ, Panie!"

 • darek1962ful

  Oceniono 16 razy -2

  jak ta hołota śmie się nazywać patriotami

 • kuba0455

  Oceniono 12 razy -2

  Sama gó...arzeria, która przy pierwszym wystrzale będzie spie...ć gdzie pieprz rośnie. Wielcy ku... patrioci, którzy nawet nie znają znaczenia tego słowa.

 • wejsunek47

  Oceniono 16 razy -2

  faktycznie ta lewacka partia pis rozdająca socjal na lewo i prawo ( bo przecież nigdzie na świecie żadna partia prawicowa tego nie robiła i nie robi) karmiąca upadające kopalnie kasą podatników itd.. jest dużym zagrożeniem dla Polski
  Prawdziwy Polak patriota, pijak złodziej i katolik powinien ich zwalczać

 • dorka213

  Oceniono 14 razy -2

  Jeszcze się pis-dzielcom to poparcie czkawką odbije, to tak jakby hodować żmiję na własnej piersi......

 • wadp21

  Oceniono 26 razy -2

  Jak czytam komentarze to nie rozumiem ludzi broniących aktualnej sytuacji i krytykujących artykuł. Nie wiem czy na prawdę nie widzicie analogii to przeszłości? Przecież PIS krok po kroku działa jak NSDAP w Niemczech w latach 30-tych. Czy na prawdę nie widzicie , że ruchy jawnie faszystowskie odrodziły się w Polsce pod okiem , za przyzwoleniem i pod protekcją PIS i Kościoła Katolickiego (swoją drogą KK w Polsce staje się organizacją wręcz przestępczą przez szerzącą się pedofilię , bizancjum , przestępstwa gospodarcze itd)? Czy trudno jest wyobrazić sobie , że nacjonalizm urośnie do takich rozmiarów , że zmiecie swoich mocodawców w postaci faszystów mniejszych z PIS? Zastanówcie się , bo argumenty - "..nic się nie stało.." i "..a Komorowski to dopiero był zły.." albo "..a PO przez 8 lat to dopiero narobiła.." są fałszywe i kompletnie nie na temat.

 • bobbobbobbob

  Oceniono 25 razy -3

  W ONR wieszają sobie plakaty SS-manów, a ich rzecznik wrzuca zdjęcie bohatera SS i twierdzi, że to człowiek wielki? To, że tacy ludzie mogą maszerować 11 listopada przez stolicę Polski to hańba. Nie pierwsza, bo z okazji powstania warszawskiego ci sami ludzie zakładają na te swoje hajlujące ręce opaski z kotwiczką.

 • Nick Bezimienny

  Oceniono 19 razy -3

  Mam dość tego hejtu na PiS! To właśnie partia Jarosława jest emanacją narodu polskiego! Idźcie do pierwszego lepszego marketu! Czy tam widzicie Wajdów, Pendereckich? Czy może raczej Jurgieli i Misiewiczów? A kobiety? To nie Jandy lub Szapołowskie, bliżej im do Sobeckiej i Pawłowicz. Nasz Wódz Jarosław genialnością swego umysłu to pojął. I dlatego jest, nie jak nieudacznik Mazowiecki, a jak towarzysz Wiesław! I pojmijcie w końcu, taki naród nie zasługuje na to co działo się przez ostatnie 25 lat, to był tylko matrix i się już nie powtórzy! Polacy wiedzą, że najlepiej czują się w realiach PRL-u, sanacji... :) to taka moja refleksja na 11.11

 • Karol M

  Oceniono 9 razy -3

  Ciekawi mnie jedno te nasze "elyty" od prawa do lewa przyczepiły sobie kotyliony Maroka. Nasze barwy to biel i czerwień a nie na odwrót . Prości ludzie potrafią przypiąć prawidłowe barwy kotylionów .Buractwo złodzieje chyba się boją prawdziwych albo ma tyle z polskością co Mozambik. Mordy pełne frazesów o Polsce a dusze jakieś nie słowianskie

 • wejsunek47

  Oceniono 15 razy -3

  to ja już w końcu nie wiem kim są te 34 mln Polaków co nie głosowali na PIS.... bolszewikami? lewakami? zdrajcami? mają wyjechać? zastrzelić się? tylko kto wtedy na tych "patriotów" będzie pracował?

 • hastatrespasos

  Oceniono 13 razy -3

  Apelować do Fuck-Offczyńskiego o cokolwiek, a zwłaszcza aby odciął się od prawicowej ekstremy, stanowiącej zbrojne ramię podpierające jego dyktaturę, to tak, jakby ktoś wymagał aby Wszechmogący Bozia wykazał swą wszechmoc i powstrzymał któregoś ludobójcę, albo chociaż żeby zdołał zapobiec zwykłym tragediom. Np. katastrofom lotniczym, jak ta 10 kwietnia 2010. Neofaszyści stanowią naturalną podporę tego oszołoma. Gdyby się od nich zdołał zdystansować (ale nie chce), mógłby chociaż trochę poprawić swój wizerunek. Bez ich wsparcia, bez ich kastetów nie zdoła powstrzymać ofenzywy obywateli broniących demokracji. A herszt sPISku zmierza ku faszyzacji Polski prostą drogą.

 • Lupro Pibaki

  Oceniono 13 razy -3

  "Razem" nie wyciąga żadnych wniosków z historii. Piszecie do Kaczyńskiego? Po co? On tego nie wie? To już było w historii. Pisali do Stalina o złym Jeżowie ,a potem Berii. Pisali do Hitlera o złym SA. Historia kołem się toczy.

 • Ryszard Wojna

  Oceniono 8 razy -4

  Wy cały czas nie rozumiecie, że sami dajecie paliwo narodowcom. Wasze bezrozumne wspieranie islamizacji taki właśnie ma skutek - ludzie doszli do wniosku, że media oraz lewica i centrum w tej sprawie ich zdradzili. A nie chcemy w Polsce drugiego Szwedostanu czy Emiratu Berlińskiego.

 • stupid_writer

  Oceniono 18 razy -4

  Smieszny kraj, nic nie umiemy produkowac, ale "podskakiwac" potrafimy! Jacy "faszysci', to nudzaca sie oplacana hojnie .........!

 • tadjan

  Oceniono 20 razy -4

  karłowaty hitlerek może być z siebie dumny...... ma szanse zostawić po sobie potop.

 • realizmforte2

  Oceniono 10 razy -4

  Czytając większość komentarzy , nasówa się wniosek ;większości nauczycielom w tym kraju należy znacznie obniżyć emerytury !! Czego uczyliście tych biednych ludzi przez trzy dziesiątki lat ?? !!
  Faszyzm, faszyści, którzy o mały włos nie wymietli Polaków z planety, są dla młodych dzisiaj bohaterami !! Trudno uwierzyć !!!

  Po drugie ; Czy program 500+ tak bardzo namnożył nierobów ?? Co ci, ciągle ci sami ignorancji robią , poza siedzeniem na kompie i pitoleniem od rzeczy na wszystkich forach, we wszystkich tematach ??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX