Komentarze (106)
Kijowski o marszu antyfaszystów. Żakowski w szoku: Mówi pan jak PiS. Pierwszy raz to słyszę
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 10 razy 6

  najlepiej by było,gdyby kijowski w ramach swojego patriotyzmu,pokazał publucznie kwit wplaty zaległości alimentacyjnych.placenie alimentów to jest rodzaj patriotyzmu,miłości do własnych dzieci.ale do tego trzeba ojca z jajami

 • swobodan1

  Oceniono 15 razy 5

  Żakowski to karzeł moralny, o którym MSW Sienkiewicz mówił "ch.j ci w d.pę i..."

 • Te Pe

  Oceniono 8 razy 4

  Pan Żakowski jest zdaje się w totalnym szoku od 7-go roku życia. Najpierw zaszokowała go szkoła, a teraz szokuje go wszystko, błagam wybudźcie go z tego stuporu bo zapomni oddychać i zejdzie.

 • fakue

  Oceniono 14 razy 4

  Aj waj.Brawo panie Kijowski, jestem w totalnym szoku,ze odważył się pan ujawnić prawdę o tzw. "antyfaszystach".
  Panie Żakowski, w Polsce nie ma faszyzmu.Jest co najwyżej jego kiepska podróbka, słusznie zwana kaczyzmem.I proszę się zapytać swoich przyjaciół antyfaszystów, czy są gotowi przelać krew za Ojczyznę? Ja znam odpowiedz. Pamiętam transparent z napisem -Jedyna krew jaką przelewam / i rysunek zakrwawionej podpaski /.11 listopada, to nie jest święto dla pańskich przyjaciół z Antify.

 • qznia

  Oceniono 12 razy 4

  Koniec Kijowskiego, nie dał się wciągnąć w lewicową awanturę, z drugiej strony partie N PO czy SLD go ograły. teraz następuje pożegnanie KOD z GW. Cóż pozostała ciotka rewolucji Janda - która walczy o kasę na swój prywatny teatr, oraz wujek rewolucji Daniel który walczy o swoje prawo jazdy:)
  Żałosny koniec KODu, Pan Alimenciarz okazał się być kolejnym pożytecznym idiotą.

 • ot48

  Oceniono 9 razy 3

  A co tu robi jeszcze Kijowski, skoro w Ameryce demokracja jest zagrożona. Już powinni organizować marsze w Nowym Jorku i Waszyngtonie.

 • krzysw73

  Oceniono 9 razy 3

  Żakowski nawet jak od podobnego sobie usłyszy prawdę, to albo nie chce jej słyszeć, albo nie wierzy.
  Żałosny człowieczek.

 • 0

  "Ja to znam z innej narracji - stwierdził Żakowski"
  Żakowskiemu nigdy nie przyjdzie na myśl, że od tzw. narracji ważniejsze są fakty.
  Podczas ostatniej wielkiej manifestacji kobiet policja zwinęła grupę zachowujących się agresywnie anarchistek. Na antenie Tok FM ich przywódczyni najpierw wypierała się agresji, aby parę zdań potem zacząć jej usprawiedliwianie tym, że "jak są takie projekty ustaw, to trudno nie liczyć się z taką reakcją społeczną".
  W polskich realiach najczęściej pod etykietką antyfaszystów ukrywają się ugrupowania anarchistyczne i komunistyczne. Osób zajmujących się stricte społeczną walką z faszyzmem i rasizmem (bez użycia pałek i zakrywania twarzy czarną chustą) nie ma w Polsce wiele i Kijowski zdaje sobie z tego świetnie sprawę (podobnie jak większość dziennikarzy, bez względu na ich polityczne afiliacje).
  PO jest wściekła na KOD, bo odebrał byłym beneficjentom politycznym monopol na walkę z PiS-em. nic dziwnego, że i z flanki PiS-owskiej i platformianej KOD jest celem medialnych ataków, a na celownik brana jest główna postać KOD-u. Na forach buzuje, bo faktyczni i pozorni (i takich nie brakuje, bo wroga najłatwiej niszczyć od środka) zwolennicy KOD-u podzielili się na dwa obozy. Niewykluczone, że wspólny cel polityczny Po i PiS zostanie osiągnięty.

 • 33qq

  0

  Kijowski, może od razu zapisz się do PiSu? Już wyrobiłeś sobie nazwisko, teraz czas na odcinanie kuponów

 • e_block

  Oceniono 2 razy 0

  Dlatego scena polityczna w Polsce tak wygląda dla Kijowskiego, Kaczyńskiego antifa to to samo co ONR.W swojej narracji nikt nie chce się obrażać KK poglądy konserwatywne. W Polsce lewak to liberał popierający PO albo N. Wszystkie partie boją się przyjęcia programu socjaldemokratów a ludzie szukają tego w populistach z PiS

 • telefonografia

  Oceniono 8 razy 0

  Byłem na pierwszym marszu KODu, bo idea sprzeciwienia się nowej władzy była i jest nader słuszna. Kijowski budzi we mnie ambiwalentne uczucia, ale to rzecz drugorzędna. Narodowców i całej tej quasi-skinheadowskiej bandy nie cierpię. Mam 42 lata i lata 90. spędziłem w dużej mierze w środowisku anarchistycznym, punkowym itd. A jednak trochę racji muszę Kijowskiemu przyznać. Zasłonięte gęby i kije w ręce to nie moja bajka, niezależnie od poglądów.

 • biba1234567

  Oceniono 3 razy -1

  Zakowski przed wyborami mówił, że bardziej od MAcierewicza boi się Siemoniaka. Bardzo słaby "dziennikarz", który pomógł zdobyć zwycięstwo PISdom, a teraz wylewa krkodyle łyz podobnie jak niedodja Petru, który osłabił PO i dał tym zwycięstwo i władzę PISdom

 • Piotr Jaworski

  Oceniono 3 razy -1

  KOD to centroprawicowi patrioci, wyjęta z zamrażarki koncepcja Akcji Wyborczej Solidarność z biało czerwoną flagą w logo, patriotycznymi i religijnymi pieśniami w trakcie marszy. Na koniec dnia zawsze będzie im bliżej do ONR niż do antify, anarchistów czy komunistów.
  Jeśli KOD utworzy partię polityczną za 2-3 lata rozpadnie się ona na PO2 i PiS2

 • Kuba Puchan

  Oceniono 11 razy -1

  Kijowski zapisz siebie i ten śmieszny KOD do ONR.

 • Andrzej Lisiak

  Oceniono 5 razy -1

  Najwyższy czas by dopuścić do stadionowych legalnych ustawek. Są ludzie, którzy muszą dać upust swoim emocjom i to byłoby dobre miejsce a nie manifestacje.

 • bemeta

  Oceniono 17 razy -1

  Wazne ze prawdziwi polacy dostali dyspense na wpierniczenie prawdziwego polskiego kebaba w piateczek po wyczerpujacym demolowaniu stolice tego tak umilowanego kraju.

 • a.k.traper

  Oceniono 4 razy -2

  11 listopada 2011 wyszedłem z pracy ok 14 po dwóch dobach symulacji awarii i przełączania serwerów i zasilania do nich, mijałem ludzi wracających z placu Piłsudskiego a później dowiedziałem się o wybrykach różnych ludzi w tym policji.
  Albo się świętuje albo szuka draki a do tego sa inne miejsca w okolicach Warszawy, poligon w Kazuniu, poligon w Rembertowie, ewentualnie lotnisko na Bemowie, ogrodzić i niech się tłuką kilka dni, wywozić rannych, zdrowych nie wypuszczać.

 • Andrzej Lisiak

  Oceniono 6 razy -2

  Najwyższy czas by dopuścić do stadionowych legalnych ustawek. Są ludzie, którzy muszą dać upust swoim emocjom i to byłoby dobre miejsce a nie manifestacje.

 • born2roll

  Oceniono 2 razy -2

  Trzeźwo w punkt. Pozdrawiam.

 • wasiliuk

  Oceniono 26 razy -2

  Mówienie prawdy nie jest niczym złym, nawet jeśli przypadkiem mówi się wtedy jednym głosem z PiS. Bo nawet PiS czasem powie coś prawdziwego, a zdarza się (!) że i mądrego.

  I tym się różni obiektywizm od partyjniactwa, towarzyszu Żakowski.

 • mer-llink

  Oceniono 11 razy -3

  A któż to, ach, któż to jeszcze niedawno - przed ostatnimi wyborami - meldował nam we wszystkich mediach piersiowym głosem, że własnie PiSowi nalezy dać szanse w wyborach, i to koniecznie, ależ niewątpliwie i obowiązkowo, bo są tam nawet niegłupi ludzie i cąłkiem-cąłkiem programy dla Polski...
  No któż to tak górnie wówczas piał?
  Czy aby nie nasz złotousty Redaktor Żakowski JAcek?

 • kalafiorowydzem

  Oceniono 7 razy -3

  @zembaty66
  Nikt nie zasługuje na eksterminację w komorach gazowych. NIKT!
  Nawet najwięksi przeciwnicy polityczni, nawet zdrajcy, ani nawet wróg w czasie wojny.
  Zacietrzewienie polityczne i nienawiść odbiera Ci myślenie.
  Nawołujesz do rzeczy okrutnych, których sprawcy zachowywali się jak nie-ludzie, bo to była dehumanizacja.
  Uważasz, że należy naśladować ze sprawców jednych z najgorszych zbrodni na Polakach. Wstyd pisać takie rzeczy, to mało powiedziane!
  W kraju, w którym państwo działa skutecznie w obronie porządku czyli interesów swoich i obywateli (również rządzonym przez prawicowy rząd), policja by Cię namierzyła i miałbyś proces za publiczne wychwalanie ludobójstwa. Niestety Polskie Państwo nadal nie działa, jak powinno i takie haniebne dyrdymały o eksterminacji w komorach gazowych przeciwników politycznych wylewają się z ust bezmózgów. I potem zdziwienie, że w mediach patriotów wrzucają do wora z faszystami! Może jeszcze dodaj, że można uruchomić komory, które zostały po nazistach, co? To byłoby przecież takie praktyczne? (ironia, żebyś zrozumiał).

 • a.k.traper

  Oceniono 15 razy -3

  W mojej Polsce jest miejsce dla pracowitych i uczciwych ludzi a wszelkie szmondaki niech zapie...ją po ulicach, drą mordy i się wzajemnie naparzają.

 • mal111

  Oceniono 12 razy -4

  A redaktor Żakowski co nagle zdziwiony? Jak usprawiedliwiał okradanie dzieci, to się nie zorientował z kim ma do czynienia? Pobudka.

 • janbar22

  Oceniono 9 razy -5

  Żakowski jest oddalony od rzeczywistości.

 • wooki74

  Oceniono 11 razy -5

  No i to jest prawdziwa tragedia. Brak porozumienia na jakiejkolwiek płaszczyźnie po drugiej stronie PISu... Na kogo do cholery mam głosować ajk przyjdzie czas!?!? PIS odpada w przedbiegach a reszta? Szkoda gadać.. :(((((

 • Black Swan

  Oceniono 35 razy -5

  "Ja byłem na Kolorowej Niepodległej i gdyby nie Antifa, to krew by się lała"

  Żakowski to jednak cymbał jest... Gdyby twój czerski kumpel Sylwek Blumsztain, który wezwał Krzyżaków na to polskie święto to Marsz Narodowy nigdy nie zamieniłby się z imprezki dla kilkuset ONR owców na pospolite ruszenie Polaków... To, że dziś maszerują w nim dziesiątki tysięcy ludzi to jest tylko i wyłącznie wasza zasługa..

 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 29 razy -9

  miejsce kiboli i faszystów jest w pierdlu a nie na ulicy.

 • vontomke

  Oceniono 24 razy -10

  Kijowski to agent Kaczyńskiego, zdejmijcie tego durnia bo pogrzebie całą opozycję.

 • 3miastoorg

  Oceniono 24 razy -10

  Kijowski - neoliberał, znający świat zwykłych ludzi i ulicy, zza szyby samochodu.

 • 3miastoorg

  Oceniono 25 razy -11

  Dla neoliberalizmu faszyzm to ostatnia deska ratunku przed gniewem ulicy. Problemem dla Kijowskiego jest to, że nasi rodzimi faszyści, nie zostali zagospodarowani przez jego stronę.

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 26 razy -12

  żakowski dostał jakiejś schizofrenii???

  to dzięki takim jak zakowski, olekjnik, meller, legierskji, cimoszewicz czy celiński mamy dzis rządy PIS i neofaszystó u władzy

  amnezja?

  kiedyu trzeba b yło hamowac i tamowac ekspanbsje faszystów, to WY zakowscy pieprzyliscie jak potluczeni, że PIS to demokratyczna opozycja, ze trzeba być oSZOŁOMEM by nazywać ich faszytstami

  mineło ledwie pare miesięcy i już sami używacie takich okreslen w stosunku do PIS

  ale to nieco za późno i to jest WASZA WINA

 • maaac

  Oceniono 16 razy -12

  Kijowski popełnia błędy jak np. ta niepotrzebna ruchawka z Dmowskim (powinien wpierw "po cichu" zapytać się koalicjantów, choć uważam, ze jaki Dmowski był taki był ale w tym dniu honor oddać mu trzeba) ale ogólnie to więcej głupot Żakowski bredzi. Choć obaj to uczciwi i w miarę mądrzy ludzie w porównaniu do nie lubianej przez nich rzekomej "prawicy" a tak naprawdę lewactwa nacjonalistyczno klerykalno konserwatywnego obyczajowo.

 • flat-ower1

  Oceniono 17 razy -13

  Coś sie złego dzieje z Mateuszem. Przybiera pozycje "episkopalne", wznosi się nad podziałami i coś się obawiam, że się zatraci. Na marszu 11 tego miał przemowę płaską, nijaką, bez treści. Rozmywa się nam KOD!

 • lodzermensz1

  Oceniono 28 razy -14

  Żakowski legitymizuje bojówki antify???
  Nie myślałem, że aż tak z nim źle.
  Panie Żakowski - agresywne zachowania, szowinizm, nienawiść, kominiarki i pałki z obu stron są zjawiskiem, które poważni publicyści powinni piętnować. Nie widzę większej różnicy między kibolem w bluzie z husarią i bejsbolem w ręku, a "antyfaszystą" w koszulce z Che i podobną pałą, tyle że w lewej ręce dzierżoną... Pan myśli, że lekarstwem na agresję nacjonalistów jest agresja skrajnej lewicy? No dziękuję bardzo...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX