Lis: Grzechem Piotrowicza nie jest przeszłość, tylko to, że łże w koszmarny sposób

- To, że Piotrowicz podpisał akt oskarżenia jest problemem, ale proste "przepraszam" załatwiałoby sprawę - mówił Tomasz Lis w Poranku Radia TOK FM. - W trudnych czasach nie ma co od ludzi wymagać heroizmu; wystarczy, żeby nie byli świniami - stwierdził.

- Nie jest żadnym problemem, że Piotrowicz był w PZPR - zaczął Tomasz Lis. - Ani nawet, że był prokuratorem - dodał Jacek Żakowski. - To, że podpisał ten akt jest problemem, ale proste "przepraszam" załatwiałoby sprawę - stwierdził Lis. - Idzie w zaparte, łże w koszmarny sposób - to jest ten problem - dodał.

Nazwisko posła PiS Stanisława Piotrowicza zaczęło pojawiać się na ustach polityków i dziennikarzy przez reportera "Czarno na białym", który dotarł do aktu oskarżenia byłego działacza "Solidarności" z wyraźnym podpisem Piotrowicza. - Ja pomagałem opozycjonistom - utrzymywał polityk. Dziennikarze TVN24 dotarli też do innego dokumentu, który podważa jego proopozycyjną postawę z czasów PRL-u. Jest to uzasadnienie wniosku o przyznanie mu Brązowego Krzyża Zasługi. CZYTAJ WIĘCEJ >>>

"Nasz ubek i nasz komuch - wtedy wszystko w porządku"

- W trudnych czasach nie ma co od ludzi wymagać heroizmu, wystarczy żeby nie byli świniami - mówił redaktor naczelny "Newsweeka". - Nie jest chyba przypadkiem, że Jarosław Kaczyński z upodobaniem dobiera sobie i obsadza ważne funkcje ludźmi, na których ma różnego rodzaju haki - oceniał Tomasz Wołek. - Albo ktoś był w PZPR, albo był prokuratorem, albo był zdrajcą jak Kurski czy Ziobro - dodał.

- Problemem jest to, że partia która zawsze zakładała szaty patriotów, absolutnie stuprocentowych i niezłomnych, i dekomunizatorów absolutnych, zachowuje się jak stado hipokrytów - mówił Lis. - Uważają, że antykomunizm i dezubekizacja absolutnie tak. Chyba, że to nasz ubek i nasz komuch, to wtedy wszystko jest w porządku - dodał.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (158)
Lis: Grzechem Piotrowicza nie jest przeszłość, tylko to, że łże w koszmarny sposób
Zaloguj się
 • biesczad1

  Oceniono 53 razy 45

  Piotrowicz idealnie pasuje do PiSu - bolszewicy muszą trzymać się razem!!!

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 44 razy 36

  bo całe PIS przeciez działa na tej zasadzie

  jak to jeden z PIS powiedział

  łżą jak bure suki

 • k0szalek

  Oceniono 42 razy 34

  Panie Tomaszu, nie tylko fakt, że Piotrowicz łże jest odrażający... On ma taki nieusuwalny styl PRL-owskiego politruka, który prześladuje wielu Polaków po nocach.....

 • tanrieb

  Oceniono 35 razy 29

  Wydaje się że Piotrowicz to żaden komuch czy pisowiec to taki stuprocentowy konformista. Opłacało się być w pzpr to był, na podkarpaciu opłaca się być w pisie to jest. Opłacało się podpisać jakieś akty oskarżenia w stanie wojennym to podpisał, teraz opłaca się robić "dobrą zmiane" to robi.

 • kater-11

  Oceniono 31 razy 25

  Przecież prezydent już dawno uniewinnił Piotrowicza . Kościół katolicki też mu dał rozgrzeszenie ( za wycieczki do Dominikany )

 • larsek

  Oceniono 33 razy 25

  Okłamuje czyli jak większość członków PIS-u. Wiec pasuje do tej organizacji.

 • la_bola

  Oceniono 30 razy 24

  Problemem jest przede wszystkim to, co Piotrowicz robi dzisiaj. W PRL-u niszczył poszczególnych ludzi, dzisiaj niszczy całe państwo polskie i usiłuj przywrócić komunę.
  Przypominam mu, że w jego ukochanym komunizmie za próby zmiany konstytucyjnego ustroju państwa czekałby na niego stryczek.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX