Wielowieyska: Podróż Petru to fatalny błąd wizerunkowy. Ale wyjazd prezydenta Dudy w czasie puczu na narty to groteska

- Wyjazd Ryszarda Petru do Portugalii to fatalny błąd wizerunkowy. Lider jednej z dwóch ważnych partii opozycyjnych nie powinien teraz wyjeżdżać z Polski - oceniła w TOK FM Dominika Wielowieyska. Dodała jednak, że prawdziwą groteską był wyjazd Dudy na narty, kiedy w kraju trwa pucz.

O zdjęciu, na którym Ryszard Petru w towarzystwie posłanki Nowoczesnej lecą prawdopodobnie na portugalską Maderę, napisali już wszyscy. W porannym Przeglądzie Prasy skomentowała je także Dominika Wielowieyska.

- Wyjazd Ryszarda Petru do Portugalii to fatalny błąd wizerunkowy. W sytuacji, kiedy opozycja okupuje Sejm i rzeczywiście mamy kryzys parlamentarny związany z działaniem różnych instytucji państwa, lider jednej z dwóch ważnych partii opozycyjnych nie powinien wyjeżdżać z Polski - powiedziała dziennikarka.

Wielowieyska zwróciła uwagę na niezręczność sytuacji, w której wiceszefowa Nowoczesnej Katarzyna Lubnauer powiedziała, że był to wyjazd służbowy, choć wyglądało to raczej na wyjazd wypoczynkowy na sylwestra na Maderę.

- Tego się nie robi. Po prostu siedzi się w Polsce, i tyle. To jest porównywalne z tym, o czym mówi Kaczyński, że w Polsce mamy pucz... I to jest zabawne, że w czasie puczu Andrzej Duda wyjeżdża na narty. Muszę powiedzieć, że jest to totalna groteska. Nie słyszałam o takiej historii na świecie, żeby w czasie puczu głowa państwa jechała na narty. To może zdarzyć się tylko w Polsce - podsumowała na zakończenie Przeglądu Prasy w TOK FM Dominika Wielowieyska.

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (492)
Wielowieyska: Podróż Petru to fatalny błąd wizerunkowy. Ale wyjazd prezydenta Dudy w czasie puczu na narty to groteska
Zaloguj się
 • florian88

  Oceniono 70 razy 40

  Wyjazd na urlop polityka a łamanie konstytucji poprzez świadome działanie to kolosalna różnica.Jednym wolno wszystko innym nic,nawet na urlop?

 • zby1959

  Oceniono 66 razy 32

  no wyjazd Dudy w czasie puczu to rzeczywiście groteska, tym bardziej że to jego szef wymyślił ten pucz

 • aquanta

  Oceniono 37 razy 19

  Każdy wyznawca PiS i każdy dziennikarz "niezależny", powie Pani, że Petru zdezerterował na luksusową wyspę za pieniądze podatników paść się ośmorniczkami, a Prezydent Duda Wyjechał Zebrać Siły Dla Obrony Kraju Przed Puczem Ubeków. Semka powiedział coś takiego w TVN i nawet używał dużych liter jak ja. Każde słowo zaznaczając znaczącym sapnięciem, czy to troski i namysłu, czy to spasienia i mózgu otłuszczenia. Niesamowite jak pisoskie troszczą się o powodzenie protestu opozycji. Jak ich ten wyjazd Petru zmartwił i jak się nie mogą z tym pogodzić.

 • chudaryba

  Oceniono 44 razy 16

  Pani Dominiko, ilość negatywnych wpisów wyraźnie swiadczy, ze jest Pani opiniotwórczym dziennikarzem. To,że Pani poglądy nie podobają sie sekcie Smo-Pis
  stawia Panią po stronie zdrowego rozsądku, prawdy i logiki. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku.

 • rasta-mw

  Oceniono 47 razy 13

  Pucz? coś mnie ominęło? Awantura w sejmie była dużym plusem dla opozycji, jego późniejsze okupowanie groteskowe, niezrozumiałe dla mnie. A wyjazd Petru? On chyba nie okupował sejmu? Więc w czym problem?
  Moim zdaniem początkowy sukces opozycji po machlojach pisu został rozmieniony na drobne. PiS wygrywa tą bitwę. Polska kolejny raz przegrywa.

 • stanislaw50

  Oceniono 38 razy 12

  Rodacy !!!!
  ŻOLIBORSKI DUPEK, ogłosił PUCZ w kraju i wysłał MARIONETKI na URLOPY !!!
  W końcu wiadomo, kto w WOLSCE naprawdę rządzi !!!
  demos

 • urojerry

  Oceniono 41 razy 11

  Du*a to popierdółka Prezesa,żaden polityk. Petru zaś zapomniał o tym, że polityk nie ma życia prywatnego, dopóki jest na świeczniku. Będzie go to drogo kosztować...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX