Nitras o "grzebaniu" w rzeczach PiS w Sejmie: To nieprawda. Poczekam, co kto mówi i skieruje sprawę do sądu

Sławomir Nitras po raz kolejny odniósł się do sprawy rzekomego "grzebania" w rzeczach pozostawionych w ławach posłów PiS. - Ja za słowa o grzebaniu w cudzych torebkach i rzeczach skieruję sprawę do sądu - powiedział poseł PO.

Sławomir Nitras zapewniał w Poranku Radia TOK FM, że 16 grudnia na sali obrad nie dotykał "żadnej prywatnej rzeczy" należącej do posłów PiS. Wziął tylko do ręki - jak relacjonował - książkę autorstwa prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, która leżała "na ziemi". Poseł PO przypomniał też, że na swoim profilu na FB zamieścił film z całego zdarzenia, na długo przed tym, jak "wybuchła afera".

- Sfilmowałem i pokazałem kilkadziesiąt książek Jarosław Kaczyńskiego, które leżały na podłodze. Ja za słowa o grzebaniu w torebkach i cudzych rzeczach skieruję sprawę do sądu. Spokojnie czekam, jak kurz opadnie. Zachowam się, jak sędzia piłkarski, nie włączę się w awanturę, poczekam i później pójdę do sądu - powiedział Sławomir Nitras.       

Poseł zaprzeczył też fałszywym zarzutom PiS, jakoby miał przeglądać jakieś papiery z poselskiego pulpitu.    

Tuż po świętach szef klubu PiS, wicemarszałek Sejmu Ryszard Terlecki i rzeczniczki PiS Beaty Mazurek zorganizowali konferencję ws. działań posła PO. Powiedzieli, że jest nagranie z 16 grudnia z sali plenarnej Sejmu, na którym widać, jak "znany poseł PO przeszukuje rzeczy, które pozostawili tam posłowie PiS". Terlecki zdarzenie nazwał  "obrzydliwym".

Wtedy sam Nitras powiedział, że przy okazji relacjonowania zachowań marszałka Sejmu zauważył książki autorstwa prezesa PiS i po prostu je sfilmował. Jak dodał, w ten sposób wziął na siebie "obowiązki dziennikarskie", ponieważ "dziennikarze zostali wyrzuceni z Sejmu".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (58)
Nitras o "grzebaniu" w rzeczach PiS w Sejmie: To nieprawda. Poczekam, co kto mówi i skieruje sprawę do sądu
Zaloguj się
 • podjadam.lisom.kury

  Oceniono 23 razy 7

  - QUIZ -
  co nosi prezes w swojej torebce?
  ja stawiam na podpaski i węgiel aktywny.

 • zritah49

  Oceniono 18 razy 6

  i słusznie panie pośle!
  tych pisowskich zamordystów ciągać po sądach.
  tylko te sądy,cholerka,chyba też już pisowskie...

 • otopolskiepieklo

  Oceniono 17 razy 5

  bardzo dobrze, nie odpuszczac chamom z samoobrony - o przepraszam z PIS

 • earthboundmisfit

  Oceniono 10 razy 4

  "Terlecki zdarzenie nazwał "obrzydliwym".

  A on kiedykolwiek zaglądał w lustro?

 • kksevenone

  Oceniono 6 razy 4

  I tak właśnie rozchodzi się cały nakład autorstwa "Wielkiego Wodza". Szykuje się na rynku Bestseller 2016!!! Posłowie PiS swój obowiązek wypełnili na 6. Tyle tego nakupili, że nawet nie zdołali unieść.

 • miszung

  Oceniono 10 razy 4

  Tam na ziemi to lezą... takie tam odpowiedniki "Mein Kampf" , w aspekcie wodzowskiej propagandy.Daleko niby Kaczynskiemu i pisowcom do hitlerowskiej NSDAP, ale gdyby im pozwolic na wiecej kto wie. Podobna narracja , metody i idealy.

 • alik444

  Oceniono 12 razy 4

  Pierwszy w kolejce powinien być przydupas Prezesa siedzący w sali sejmowej tuż obok niego.

 • munkela

  Oceniono 7 razy 3

  Dzieki Nitrasowi wiemy, bez cienia watplowosci, jak bardzo czlonkowie wodzowskiej partii cenia sobie literackie wypociny swojego dekadenckiego cezara.

  P.S. I tak nie jest az tak zle jak byc moglo.
  Kaczynski mogl upierac sie przy tym aby samemu odczytywac swoje teksty przed zgromadzonymi "wiernymi poddanymi".

  Jak slynny Gaius Iulius Caesar Germanicus czyli Kaligula!

 • invest_pl

  Oceniono 21 razy 3

  bezczelny typek - będzie się procesował bo ktoś powiedział że grzebał po torebkach? Ja widziałem jak grzebał po stołach i łaził tam gdzie nie jego miejsce.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX