Komentarze (178)
"W Polsce rośnie liczba aborcji, a winne in vitro". Chazan o atakach "kół lewicowych" na lekarzy
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 15 razy 13

  zabronic babom się badac - niech rodza kadłubki - byle sumienie było czyste. Wiecie co... Boje sie tych ludzi u władzy. Zwyczajnie się boję jak wielka krzywdę moga mi zrobić w imie ich wiary.

 • antrop

  Oceniono 13 razy 13

  Pomyśl, jeśli nie wyskrobiesz może urodzić ci się Chazan! Nie ryzykuj! jedź za granicę!

 • kurnadziad

  Oceniono 12 razy 12

  Ciekawe, że ŻADEN kościółkowy nie chce jakoś rozliczyć chazana za tysiace skrobanek wykonanych przez tego dziada w czasie komuny. Znów, tak jak z TW Wolfgang - "swoi" zawsze będą "swoimi" i włos im z łowy nie spadnie. Gdyby taki Kiszczak bądź Jaruzelski byli wstąpili do PIS - dzisiaj przez pisowócw byliby obwołani świętymi!

 • Ser Dell

  Oceniono 12 razy 12

  Jebniety!!! Lekarzy podpisujacych klauzulę sumienia powinno się z automatu pozbawiajać możliwości wykonywania zawodu!!! Lekarz ma pomagać a nie jakieś swoje widzimisię uprawiać!!!

 • stefa555

  Oceniono 12 razy 12

  Najgorsi sa tacy ,którzy maja sumienie w zalezności od sytuacji.Jak chazan brał kupe kasy za aborcje to gdzie miał sumienie? Nagle mu się zmienił światopogląd? Jeżeli tak to działa , to sie odwalcie od ludzi którzy mają taki sam światopogląd jak chazan miał kilkanaście lat temu. Może za kilkanascie lat też sie staną "gorliwymi obrońcami życia". Taka dwulicowość i obłuda chazana pasują jak ulał do pisu. Chazan jest takim samym obrońcą życia jak prostytutka dziewicą.

 • mur67

  Oceniono 12 razy 12

  Szanowny Panie "profesorze"
  Odkłądając na boch sprawy wiary i sumienia.
  Przedstawiająć podczas wykłądu dane - należy w myśl dobrej praktyki naukowej zadbać o ich rzetelność i powołać się na ich źródłą.
  Ale rozumiem że tym wykłądem nadal naciera Pan wazeliną "otwór" dla lepszej zmiany - furda rozum, furda fakty. Jak za głębokiej komuny "dajcie mi człowieka a paragraf się znajdzie"
  Wstyd Panie "profesorze" wstyd

 • the_rapist

  Oceniono 12 razy 12

  Profesor skrobak jak zwykle pieprzy od rzeczy, a lekarzom "z sumieniem" proponuje zmianę zawodu na jakiś mniej to sumienie obciążający.

 • grazanica

  Oceniono 12 razy 12

  Jakim trzeba być urwa wszarzem żeby mówić coś takiego. I to gość który ma ręce po łokcie urobione aborcjami. Na stare lata chce na siłę winy chyba odkupić. Przykro mi ale tak się nie da.

 • kacikacinka

  Oceniono 12 razy 12

  Pasuje do PiS,jak ulał!!!Tak samo HIPOKRYTA !!!Przez wiele lat dokonywał aborcji i dorobił się na tym ,a teraz udaje świętoszka?Można poczytać w archiwum,jak postępował z kobietami w ciąży,praktycznie zmuszając je do wizyt prywatnych!PADALEC!

 • koment7

  Oceniono 12 razy 12

  Ten człowiek powinien się leczyć na nogi, bo na głowę za późno. Jest zakłamanym draniem, gdyż sam robił aborcje innym kobietom a teraz stał się wielkim obrońcą życia, bo pewnie za małe stawki mu proponują.

 • aeromonas

  Oceniono 11 razy 11

  "dojdziemy do liczby 30 tysięcy aborcji rocznie"
  Pan Chazan ma nieaktualne dane. Według szacunków opartych na liczbie kobiet w wieku rozrodczym i liczbie urodzeń, Polki dokonują od 100 do 200 tysięcy aborcji rocznie. W dużej mierze za granicą, bo w Polsce jest absurdalnie restrykcyjne prawo. Jeśli ginekolog myli zarodki i płody z dziećmi i jest przeciwny diagnostyce prenatalnej, która w większości przypadków umożliwia przyszłym rodzicom upewnienie się, że będą mieli zdrowe dziecko, w wielu przypadkach umożliwia leczenie wewnątrzmaciczne lub tuż po urodzeniu, a w nielicznych beznadziejnych przypadkach - terminację ciąży, żeby uchronić zdrowie kobiet i umożliwić im szybkie zajście w kolejna ciążę i urodzenie zdrowych dzieci - to taki "ginekolog" powinien w trybie natychmiastowym stracić prawo do wykonywania zawodu. Chazan jest wyjątkowo bezczelnym kłamcą i człowiekiem pozbawionym sumienia.

 • dyskootantka

  Oceniono 11 razy 11

  Doktor "złota łyżeczka" odzyskał sumienie od kiedy dorobił się na skrobankach i na starość zaczęły mu się trząść łapki. Tak zawzięcie skrobał, ze nie miał czasu się dokształcać i w temacie ginekologii został daleko w tyle za młodszymi. Z tej frustracji pozostało mu wyżywanie się na pacjentkach. Porozmawiajcie z kobietami, które miały wątpliwą przyjemność być na jego oddziale pod koniec jego pracy. Teraz zostało mu plucie z różnych ambon, niech tak zostanie.

 • kocanka1954

  Oceniono 11 razy 11

  A czy powstrzymywanie się od zachowań prokreacyjnych tez będzie nazwane zabójstwem prenatalnym? ??? Bo do tego w końcu w Polsce dojdzie,ze kobiety świadomie nie będą chciały zachodzić w ciążę.

 • kurnadziad

  Oceniono 10 razy 10

  Lekarze, którzy chcą się zasłaniać klauzulą sumienia - WYP.......Ć do katolickich placówek! To samo z farmaceutami.

 • javiaga

  Oceniono 10 razy 10

  Cos pan Chazan nie doinformowany. W Hiszpanii obowiazuje o wiele bardziej liberalne prawo niz w Polsce. Aborcja jest ogólnodostepna do 14 tygodnia ciazy.
  Ale pan jest z jedynej slusznej opcji, wiec nie mówi prawdy.

 • tylkoja55

  Oceniono 10 razy 10

  I to mówi lekarz ( naczelny aborcjonista PRL). Nie wiem, śmiać się czy płakać.

 • obidient1

  Oceniono 10 razy 10

  Co za nawiedzony oszołom. Wywalić go z hukiem .Chrońmy prawa osób pełnosprawnych. Leczmy je, a nie rodzice muszą jeździć do USA.

 • 162tony

  Oceniono 14 razy 10

  Jak wybraliście tak macie... Trzeba było nie głosować na PIS.

 • Shamick Gaworski

  Oceniono 10 razy 10

  Juz slow brakuje ... to juz jest na poziomie jakis kompletnych idiotow ...
  OK, moze ktos byc przeciwko Invitro na podstawie religijnych ... czy jakis tam ..
  Ale od kad to "zmniejszanie" (Aborcja) jest zwiazana z "powiekszaniem" czyli in vitro.
  Juz chyba najwiekszy idiota zauwazy to iz aborcja to 'likwidacja' a 'in vitro' to 'PRODUKCJA" ... .tylko iz zamiast w lozko, w szpitalu ... ale jednak Produkcja!
  Tak na marginesie, okolo 60 tys in vitro jest co roku ... i to pomimo iz rodzice musza placic za wszystko sami a koszt w tej chwili jest okolo 12 tys dollarow ... minimum ...

  Mowcie sobie co tam chcecie o aborcji ... mozna przeciez widziec iz wiele z nich nie powinno byc i jest to 'likwidacja' ... nazywajcie nawet zabojstwem. OK.

  Ale wara od czegos co jest "ZABIEGIEM MEDYCZNYM' i jest ABY DZIECKO BYLO!!!!!!!!!!!!!!!!! a nie zeby go nie bylo.
  Gdzie tu logika? Wiekszosc bedzie katolikami tez, kosciol katolicki zarobi kasiore!

 • sittae

  Oceniono 10 razy 10

  Wyjątkowo podła cyniczna kreatura

 • inspektor_zgroza

  Oceniono 10 razy 10

  "utożsamiany z ruchem pro life, czyli obrońców życia."
  "Zdaniem ginekologa - obrońcy życia"

  A ci, którzy się z poglądami tych fanatyków nie zgadzają to niby przeciwnicy życia? Bzdura. Nie dajmy narzucić sobie języka tych fanatyków. Trzeba mówić zgodnie z prawdą o religijnych fundamentalistach a nie o jakichś "obrońcach życia", których wielu opowiada się np. za karą śmierci, utożsamia się z Kościołem Katolickim, czyli jedną z najbardziej zbrodniczych organizacji w historii świata, usprawiedliwiając jego zbrodnie np. Inkwizycję, krucjaty, wojny religijne itp.

 • tygrys102

  Oceniono 10 razy 10

  najgorzej kiedy katotaliban drze mordę jak podjudzony szatan

 • antonikarcz

  Oceniono 10 razy 10

  Jakoś kasa zarobiona na mordowaniu dzieci nienarodzonych ZŁOTEJ SKROBACZCE nie ciąży, może oddałby wszystko co zarobił na "morderstwach" jak teraz sam twierdzi oddałby na hospicjum dla dzieci którym mimo wad genetycznych każe umierać w cierpieniach.

 • magwol2

  Oceniono 10 razy 10

  Jak zwykle - może jakieś liczby? Jaki jest ten wzrost rok do roku?
  I jak to się ma do podziemia aborcyjnego w którym usuwa się także ciążę które powinny być usunięte legalnie, ale "sumienie"?

 • anty_jar

  Oceniono 10 razy 10

  ceny aborcji pewnie spadły, to kreatura szuka większego zysku

 • judaszowy

  Oceniono 9 razy 9

  Panie Chazan ............ spier!

 • tksiazek

  Oceniono 11 razy 9

  P. Chazan albo jest ignorantem albo kłamie
  . W Hiszpanii Franco aborcja była całkowicie zakazana wiadomo katobandyterka. Po upadku dyktatury wprowadzono prawo zezwalakace na aborcję w przypadku zagrożenia zdrowia psychicznego w praktyce było to 95% aborcji. Nie była dostępna w potrzebie (z oczywistych względów nie pisze na życzenie no nie ma czegoś takiego istnieje realna i poważna potrzeba kobiety). Należało wypełnić ankietę i mieć opinie psychologa. W niektórych regionach była łatwo dostępna w innych (skatoliczala Nawarra) rzadko wykonywana w Katalonii urządzano naloty policji mimo wszystko jednak była dość szeroko dostępna. Rzad Zapatero zlikwidowal zakazy i ucywilizowal kwestie dopuszczając aborcję bez ograniczeń do 12 tygodnia. Rzad prawicowy początkowo chciał ją ograniczyc ale słusznie dał spokoj. Rety czy ludzie muszą tak nic nie wiedzieć?

 • edzia1971

  Oceniono 9 razy 9

  Postawiono na wykrywanie wad płodu - lamentuje Chazan. Zabraknie lekarzy, którzy będą bali się odmówić aborcji. Jak to ? Będą mordować wbrew wierze i zasadom moralnym, bo będą się bali stracić pracę ? Czymże jest praca w obliczu mordu? Jeżeli ktoś jest gotów mordować, bo boi się stracić roboty, to to jest moralne zero. Takim samym moralnym zerem jest ten co próbuje zmuszać kobietę do rodzenia głęboko upośledzonej istoty i skazywać ją na kilka, kilkanaście, kilkadziesiąt lat udręki i cierpienia. Dlaczego kościół tak bardzo walczy o nienarodzonych, ale z chwilą narodzin przestaje się nimi interesować. Odpowiedź jest prosta. Nienarodzony nic nie kosztuje, a narodzony i owszem. Zapytajcie Chazana lub jakiegokolwiek księdza lub pisowskiego posła ile co miesiąc ze swojego uposażenia przekazuje na pomoc rodzinom borykającym się z trudem wychowania ciężko upośledzonych osób. zapytajcie ile razy w tygodniu osobiście pomagają takim rodzinom, czy kiedykolwiek spędzili chociaż jeden dzień z taką osobą .

 • ad2009

  Oceniono 9 razy 9

  Rekordzista w skrobankach zabral glos. Coraz blizej do pana boga - strach narasta...
  Jedyne rozwiazanie - stosunek tylko w obecności ksiedza i kontrole co miesiąc.
  W przypadku braku ciązy po kolejnej kontroli - niedoszlą matke powiesic...

 • amadeusz444

  Oceniono 11 razy 9

  hazan ty morderco. Ile aborcji zrobiłeś bydlaku?, a teraz świętego udajesz mendo co?

 • ewelina_1

  Oceniono 9 razy 9

  "Ze zdumieniem widziałem na tym marszu plakaty z napisem "Poszukuję lekarza bez sumienia". Czy to możliwe? Chyba tak"
  ----
  no właśnie. Dlaczego uczciwi lekarze (podwyżki im dać!) mają być "bez sumienia", a oszuści "z sumieniem", skoro jest odwrotnie?

 • arni25el

  Oceniono 11 razy 9

  Chory umysł w chorym człowieku. Kłamca i dwulicowiec.

 • halszka67

  Oceniono 8 razy 8

  Jak studenci,pracownicy akademiccy pozwalają na takie występy faceta niezrównoważonego psychicznie. Człowieka który mówi od rzeczy.I ten jego głupkowaty uśmieszek.

 • petrucchio

  Oceniono 8 razy 8

  Chazanie, niech się Chazan zdecyduje. Jeśli aborcja jest mordem prenatalnym, to Chazan jest winny masowego mordu polskich dzieci. Nie wystarczy powiedzieć: "Żałuję za błędy młodości", bo ludobójstwo się nie przedawnia. Czy zresztą Chazan jest pewny, że wszystkich aborcji dokonał przed rokiem 1987? Bo jeśli nie, to niech Chazan pamięta, że nawet zwykłe zabójstwo przedawnia się dopiero po 30 latach. Niech Chazan będzie konsekwentny i zgłosi się do prokuratora.

 • tenare

  Oceniono 8 razy 8

  KUL to właściwe miejsce na pseudo naukowe wywody tego pana.

 • aneczka-66

  Oceniono 8 razy 8

  Przecież, według niego samego, jest wielokrotnym mordercą. A morderstwo się nie przedawnia!!! Uwierzę w pisowską sprawiedliwość, gdy ten .... dostanie dożywocie.

 • jacaja

  Oceniono 8 razy 8

  I to jesteście wy, pislamskie zakały, to wasz typowy przedstawiciel, to wasz elektorat. Moralne zero, które zbiło majątek na skrobankach, a teraz żyje z opluwania siebie samego sprzed lat.
  Ueech, nie mogę pójdę się wyrzygać...

 • fioletowypingwin

  Oceniono 10 razy 8

  Chazan manipuluje informacjami. W latach 1985-2010 w Hiszpanii takie prawo obowiązywało. Obecnie można tam przerwać ciążę na żądanie w pierwszych 14 tygodniach ciąży, bez dodatkowych wymogów.

 • nitro2012

  Oceniono 8 razy 8

  czyli źle że jest program do wykrywania wad płodu? lepiej się cofnąć do średniowiecza nie?

 • iksior66

  Oceniono 8 razy 8

  "W Polsce rośnie liczba aborcji, a winne in vitro"
  Nazwanie tych wynurzeń bełkotem było by obrazą dla przyzwoitego bełkotu.

 • KRECIK424

  Oceniono 10 razy 8

  Od 1000 do 30 000 to jest daleko ale nie dla Pana Chazana.

 • musa-kusa

  Oceniono 8 razy 8

  "efekt tego może być taki, że dojdziemy do liczby 30 tysięcy aborcji rocznie, tak jak ma to miejsce w Hiszpanii"
  co gorsze:
  30 tys. legalnych aborcji (Hiszpania), czy
  1 tys. legalnych i 100 tys. "nielegalnych" (Polska)?

 • hornet123

  Oceniono 10 razy 8

  temu ciu lowi to chyba mózg wyskrobali bo pierd oli jak poczaskany

 • agata-ata

  Oceniono 7 razy 7

  i baardzo dobrze, niech sie boją! dość tego dyktowania kobietom, dość władzy nad nimi, wybrałeś taki zawód to się wywiązuj albo zmień.

 • halszka67

  Oceniono 7 razy 7

  Jestem od urodzona ateistką. Im dłużej żyję w tej naszej ojczyźnie/ 70 lat/ tym bardziej zdumiewa mnie katolicyzm Polaków.Tak jak katolicy potrafią obrzucać się błotem i tak nienawidzić ,tak szkodzić innym i mieć z tego satysfakcje to się w głowie nie mieści.

 • sir_fred

  Oceniono 7 razy 7

  To logiczne. Ludzie po to starają się o dziecko z in vitro, żeby je wyskrobać... Chazan! Co? Ty qrwo...

 • 39marpik

  Oceniono 7 razy 7

  najważniejsze żeby nie być egoistą i zająć się cudzymi grzechami.

 • uutek

  Oceniono 7 razy 7

  Ja wiem że byłem zygotą i jakoś mi to nie przeszkadza, co więcej na słowo "płód" też się nie oburzę. a pan Chazan coś manipuluje informacjami jak mu wygodnie. Dość się z prawdą rozmija, ale co tam, wyspowiada się....

 • dddupa

  Oceniono 7 razy 7

  I znowu człowiek, który wyskrobał setki dzieci mówi nam o moralności, stawia się w roili autorytetu.... nie robił tego za darmo, ciężki pieniądz Profesor Chazan zarobił na mordowaniu poczętych, nie słyszałem, żeby ten majątek teraz rozdawał po nawróceniu....

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 7 razy 7

  Ty gnoju chazański.Ty łżesz jak bury pies! Ja znam jednego tylko lekarza,który dokonał w swoim życiu zawodowym ponad 1000 aborcji i jest nim p.chazan.Wejdż z takim odczytem na Uniwersytet medyczny,a nie na KUL!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX