Komentarze (87)
"Się Schet rozluźnił". Tusk polubił tweet Migalskiego, a Neumann swoje: Nie zaliczyliśmy wpadki
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • niezalany

  Oceniono 4 razy 0

  neumann i schetyna (w tej kolejności) to kula u nogi po, są kompletnie niereformowalni, i powinni czym prędzej zniknąć, tylko to daje jakie-takie szanse na powrót tej "siły" politycznej do władzy

 • Factor 003

  Oceniono 8 razy 0

  Wielowieyska obchodzi sié z tym niedouczonym Neumanem z wiadomuvh względów delikatnie. To nie jest wpadka. To jest manipulacja i cwaniactwo POlityczne PO. Oszukiwali, oszukuja i będą oszukiwać. Oni juz tak mają. Na zywca wmawiają Polakom , ze oni teraz nie chca NIELEGALNYCH UCHODŹCÓW. LEGALNYCH OD MERKAEL TAK, ale tego nie mówią tylko udaja głupich. Właściwie to juz mi się nie chce pisać na ich temat. Dla mnie ta organizacja byla i bédzie jak dno i wodorosty. Na ich temat juz napisano chyba wszystko. Im chodzi tylko o jedno dorwac sié do koryta . Oni wiedzą dobrze jak to koryto smakuje. Przez 8 lat je opróżniali. Wiedza ile stracą przez uczciwe rządy PIS. Takie przeciętniaki z PO dorwali sié do sejmu i chcą nami rządzić. Tylu mądrych ludzi chodzi po świecie a my musimy sié méczyc z cwaniakami , którzy nic nie POtrafią. Znalezli sobie POlityké jako sPOsób na lekkie ,łatwe i przyjemne życie. Wyborco bądź mądry i elimunuj chwasty za których utrzymanie musisz placić.

 • marcin_25

  Oceniono 12 razy 0

  Mówicie to, co wyborcy chcą usłyszeć. A po wyborach powiecie, że jest kryzys i deficyt w budżecie. Jesteście zwyczajnie łgarzami!!! Nie zależy Wam na ludziach i Polsce. Liczy się tylko władza i profity z tym związane.

 • ibrylowska

  Oceniono 1 raz -1

  Jak ktoś nie rozróżnia uchodźców od nielegalnych imigrantów, to niech się słucha reżimowej TVP i rządu PIS, który nie chciał przyjąć sierot z bombardowanego Aleppo. Jestem przeciwko przyjmowaniu nielegalnych ekonomicznym imigrantów z kraja\ów arabskich, ale uważam, że trzeba pomagać rodzinom z dziećmi tak jak zrobił to papież Franciszek. Dlaczego nie było afery, ze PIS nie przyjął sierot z bombardowanego Aleppo, tylko czepianie się Schetyny zupełnie bez sensu. Dokładnie wytłumaczył o co mu chodziło, a niedouczeni dziennikarze swoje tak jakby w ogóle nie słuchali co mówi. Jak dziennikarze będą się zachowywać to PIS będzie rządził przez następne 20 lat i w Polsce nie uzyska schronienia ani jeden wyznawca islamu.Dziennikarze bardzo lubią czepiać się słówek i nie słuchają wyjaśnień, a to jest atakowanie bezmyślne normalności.

 • ferroetigni

  Oceniono 5 razy -1

  A dziennikarze ciągle świadomie używają słów "uchodźca" i "imigrant" jako tożsamych. To nie znaczy to samo, GW zależy by zaciemnić problem.

 • mikwa

  Oceniono 3 razy -1

  Na własne uszy słyszałem, jak Schetyna mówił, że PO jest przeciwna przyjmowaniu NIELEGALNYCH imigrantów. To chyba oczywiste i po co nad tym debatować ?

 • szpung

  Oceniono 15 razy -1

  Czyzby czerska utracila wladze w rowniez wsrod platfonsiej partii, jednak nie ma takiej ceny, ktora usmierzyc by zdolala zadze koryta.

 • jami88

  Oceniono 9 razy -1

  Może wreszcie ktoś by PO nastraszył, bo niczego nie rozumieją (albo niedobitki tych, którzy rozumieją siedzą cicho) - bo nawet jeśli PO odsunie PiS od władzy, to wszysytko się powtórzy.

  ps.
  Traktujcie ten wpis jako krzyk rozpaczy - nie mam na kogo głosować.
  Ile razy można głosować na mniejsze zło?

 • mihowski

  Oceniono 6 razy -2

  i tradycyjnie jeszcze słowo duszpasterskie do licznych pisowski trolli od Szefen-Markera: nie cieszcie się zbytnio chłopaki, bo to co paplał Schetyna PIS od dawna ma w tym lewacko-populistycznym programie - on tylko schylił się do waszego dennego poziomu. Nie wygracie tu "internetów", nikogo nie przekonacie, bo oprócz was tu po prostu nie ma dresów wyklętych, moherowych dziadków i narodowych komuchów. Miłego trollowania...

 • ziggybum

  Oceniono 6 razy -2

  "White Americans, what?
  Nothing better to do?
  Why don't you kick yourself out?
  You're an immigrant too!

  Who's usin' who?
  What should we do?
  Well you can't be a pimp
  And a prostitute too"

  The White Stripes, 2007

 • Oceniono 12 razy -2

  Narożnik do którego jesteśmy zaganiani... nazywa się dualizmem... PO vs PiS, a przecież Polska musi być różnorodna, bo w tym tkwi jej SIŁA!

  I do PO... Obywatele bardzo szybko Was uświadomią, jeśli tylko wyjdzie na jaw, że "dogadujecie się pod stołem" z PiS...

  MY nie chcemy żadnego POPiS w PL!

  ... V ...

 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 10 razy -2

  Za Schetyną nie przepadam.
  Ale niech mi ktoś wyjaśni, co jest złego w stanowisku, by nie przyjmować uchodźców do Polski?
  Dlaczego nie próbować pomóc tym ludziom w inny sposób niż poprzez bezmyślne, hurtowe przyjmowanie każdego kto puka do bram Europy?
  Co to za moralny szantaż, że "mamy obowiązek"?
  Mniejsze obowiązki mają rządy wobec własnych obywateli.
  Niejeden się powiesił, gdy zbankrutował, niejeden stracił dach nad głową i stał się bezdomnym, niejeden żebra o pieniądze na leczenie swojego dziecka, niejeden jest bezradny wobec tego faktu, że dziecko z rodziny biednej odziedziczy biedę po rodzicach, bo brak w Polsce takiego programu który by różnice na starcie w dorosłość niwelował, niejeden umrze nim doczeka się w kolejce zabiegu ratującego życie, niejedna kobieta urodzi zdeformowany płód który po narodzinach umrze, bo miała ta kobieta nieszczęście żyć w kraju ludzi obnoszących się z fałszywą moralnością.
  Ale mamy za to jakiś moralny obowiązek, by przyjmować uchodźców.
  Otóż nie mamy.
  I najmniej istotne jest to, że PiS myśli w tej materii podobnie.
  Budowanie jakiejś sztucznej moralności na tej zasadzie, że działanie czy też pogląd są słuszne tylko wtedy jeśli są przeciwstawne do poglądu głoszonego w PiS, jest postawą nielogiczną, wręcz głupią.
  I niczego nie rozwiązuje.

 • jedyny_times

  Oceniono 8 razy -2

  Niechże Oni wydadzą parę złotych na doradców wizerunkowych i kogoś od marketingu politycznego, bo dalej na gadaniu tego co ślina na język przyniesie nie pojadą. Dało się zrobić coś z Leppera, czy Dudy w kampanii to i ze Schetyny się da. Tytko w tym kraju to tak jest,często że, zamiast dać komuś zarobić, fachowcowi jakiemuś, to jeden drugim, żeżbi w garażu nie wiadomo co.

 • azotanpotasu

  Oceniono 12 razy -2

  w nosie mam te 7 tys. arabusow, ktorzy i tak zaraz do Francji czy Niemiec pojada, powiedzcie tylko czy postawicie ta cala pisobolszewie przed trybunalem, jesli tak to macie moj glos

 • karo1122

  Oceniono 12 razy -2

  Tzw. uchodźcy pokazali co potrafią.Potrzebne jest referendum w sprawie wpuszczenia ich do Polski, Zmieniające się opinie polityków nie bardzo ludzi interesują.

 • pix_d

  Oceniono 10 razy -2

  jak dzieci, jak dzieci...

 • realistas

  Oceniono 6 razy -2

  Brną i dalej kombinują, a sondaże będą spadać.

 • Michał Fuk

  Oceniono 9 razy -3

  Po co głosować na PO skoro to taki sam świętojebliwy syf jak PiS? Obu partiom program pisze ojciec Tadeusz a suflują stadionowi troglodyci i męty społeczne.

 • dr.seks

  Oceniono 11 razy -3

  Panowie Schetyna, Neumann, Halicki, Kierwiński to jedna wielka wpadka... PO potrzebuje solidnego wietrzenia, bez niego zawsze będzie się błąkać w okolicach 15-20 procent poparcia a to za mało żeby pogonić PiS...

 • fortuna1972

  Oceniono 9 razy -3

  Czcigodna pani redaktorzyca, tak chętnie spraszająca do swoich audycji PiS-jonarskie szumowiny (ze szczególnym uwzględnieniem tego spaślaka o aparycji wypucowanego wieprza) tak zawzięcie branzlowała się tym tematem, że nie raczyła zauważyć innych, znacznie ciekawszych wydarzeń, jak na przykład kolejna osiemdziesiąta bodajże piąta, okrągła miesiączka. Niniejszym przesyłam jej wirtualnie bukiet białych róż. Życzenia już jej złożył żoliborski kurdupel z drabinki,l starannie pomijając podczas tego ataku histerii osoby "poległe" w katastrofie (o, przepraszam, zamachu) z własnym bratem na czele.

 • japka_putina

  Oceniono 16 razy -4

  Dlatego warto mieć program. Przemyślany, spisany, konsekwentny. Wystarczy się go trzymać. Na gruszki na wierzbie z PiS nikt nie wygra.

 • kaktus1a

  Oceniono 8 razy -4

  PO podnosi się po porażce, punktuje głupków i cwaniaków z rządu, staje w obronie konstytucyjnego ładu, wypowiada się w niektórych kwestiach, a niektórzy by tu chcieli żeby mieli gabinet cieni i odpowiedzi na każde pytanie. I największa afera ostatnich dni to to, że PO zmieniła zdanie w kwestii uchodźców. Nieważny już jest Macierewicz, uwalone caracale, afera z Berczyński, durny Waszczykowski i cała ta ferajna, bo PO zmieniła zdanie, albo nie ma jeszcze jakiegoś jasnego przekazu. No i co z tego?! Jakby nie zmieniła to też by było źle.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX