Komentarze (115)
"Morawski w swoich wypowiedziach nie posunął się dalej niż Rzepliński"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • ezy.ryder

  Oceniono 22 razy 6

  Mistrzostwo świata w demagogii. Odpowiedź na poziomie starego dowcipu: a u was to murzynów biją. W taki sposób dojna zmiana obsadza stanowiska w mediach publicznych.

 • egalite11

  Oceniono 23 razy 5

  Morawski to degenerat moralny, spowodował wypadek i wykorzystuje swoje pisowskie układy do uwolnienia się od odpowiedzialności. Adrian dla hecy nazywany prezydentem ulubieniec ruchadełka leśnego może uwolnić wymiar sprawiedliwości i ułaskawić Morawskiego a co tam trzech skazanychw I instancji uwolnił to czwartego nie może, może a co mu tam będzie żałował.
  To co uczynił Polsce Morawski nie mieści się w głowie, kto temu biedakowi umysłowemu i paru innym dał tytuł profesorski. Trolle ciężkie zadanie was czeka chociaż Gursztyn dziennikarskie moralne dno, zgryzacz kalafonii z od...prezesa dał wam instrukcję. A czasami jak się wam uda to pomyślcie w jakie bagno wdepnęliście i pchacie w nie swoje rodziny. Czy warto za te marne grosiki czy jeszcze mniej warte kopiejki.

 • zsm-5

  Oceniono 17 razy 5

  W PiS nieustające natręctwo tematu. Znowu murzynów biją. To my w PiS-ie też możemy, tylko mocniej - a co?!

 • bezspokoju

  Oceniono 27 razy 5

  Gursztyn, nie porównuj wypowiedzi ćwoka partyjnego z obroną Trybunału Konstytucyjnego przez Prezesa Rzeplińskiego, a nade wszystko nie nie próbuj nawet porównywać Przyłębskiej z Rzeplińskim, bo Złodziej z Torunia wiele lat temu powiedział; "nie porównujmy szamba z perfumerią", czy jakoś tak.

 • mccudden

  Oceniono 19 razy 5

  Piotr Gursztyn poszedł na egzamin z biologii. Niestety, dogłębnie opanował tylko jeden temat, a mianowicie "słoń". Ze "słonia" był obryty naprawdę na cztery nogi plus trąbę.

  Pech chciał, że egzaminator zapytał Piotra Gursztyna o mrówkę. Piotr Gursztyn zaczął od" A więc mrówka...mrówka, hm, mrówka ...Mrówka jest całkowicie inna od słonia bo słoń....."

  Wniosek Piotr Gursztyn zachowuje się jak gimbaza, Pan Redaktor zachowuje się jak gimbaza, bo nie potrafi zmusić gmnazjalisty Gursztyna do rzeczowej odpowiedzi lub odebrać mu głos.

 • asr1

  Oceniono 25 razy 5

  Różnica proszę "gadzinówki" z TVP polega na tym, ze Rzepliński był legalnym sędzią - natomiast to indywiduum objęło urząd nie legalnie i jest jak paser !!!! Zwracam uwagę, że nawet nabyte w dobrej wierze skradzione dobra muszą wrócić do właściciela. ja oczekuję po wyborach wydalenia tego jegomościa z zawodó prawniczych jego i jego 'szefowej". To jest rażące naruszenia zasad etycznych dyskwalifikujące te indywidua z grona osób praworządnych !!!! Oczekuję też, że uczelnia a z której się wywodzi usunie go z wydziału prawa !!! DYSCYPLINARNIE !!!!

 • kaczynski7

  Oceniono 7 razy 5

  pisokretynizm nie ma konca ....
  poprosze pisowsko-moskiewskich troli o minusiki - i jeszcze jeden i jeszcze ...

 • japka_putina

  Oceniono 17 razy 5

  A kogo ten biedny PiS ma mianować, jeśli wokół niego kręcą się same takie indywidua? Zresztą nawet nie może mianować nikogo kompetentnego, bo taki zawsze może się obrazić, zabrać zabawki i sobie pójść, a co gorsza, może jeszcze opowiadać w polskojęzycznym telewizorze, co widział i słyszał. A Morawski, Muszyński, Przyłębska gdzie pójdą? Kto ich zechce? Dla nich walka o utrzymanie PiS przy władzy, to walka o zawodowe życie. Innego już mieć nie będą. To właśnie największa tragedia Polski pod rządami PiS. Cena za obsadzanie takimi głąbami wszystkich stołków musi być dramatycznie wysoka.

 • Jon Gilbert

  Oceniono 6 razy 4

  Najskuteczniejszą ministrą do zwalczania korupcji była JULIA PITERA, największym sukcesem w jej "karierze" było wykrycie gigantycznej AFERY, w której pisior aferzysta zapłacił ogromną kwotę 8,16zł na własne potrzeby ( za śledzia w restauracji) ze służbowych pieniędzy. A jakieś tam działki w warszawie to PIKUŚ, nie warto się nimi zajmować.
  Bua ha ha ha ha ha ha ha ha ha hi hi hi hi hi hy hy hy hy hy

 • zdzisek1949

  Oceniono 4 razy 4

  Rzepliński ma kasę za urlop - czy to prawda,że za podwójny urlop ?

 • andy121

  Oceniono 6 razy 4

  Pomijając fakt, że to bzdurne porównanie to ci obecni autorzy tegoż porównania twierdzili, że prof. Rzepliński zachowywał się, w skrócie mówiąc bardzo źle, a zatem i Pan Morawski źle się zachowuje

 • liberau

  Oceniono 12 razy 4

  Jak zwykle to samo łajdackie tłumaczenie - no przecież oni też kradli, to my też możemy... Ale obciach, co to za facet ten Gursztyn, skąd tacy się biorą? Publicznie przyznawać się do takiego zwyrodnienia etycznego i obyczajowego?

 • calmy

  Oceniono 22 razy 4

  Sędzia nominat polityczny (był posłem partii rządzącej i aktywnym politykiem), otwarcie przyznający się do stronniczości, co powinno go zdyskwalifikować do pełnionej funkcji i sędzia broniący do upadłego porządku konstytucyjnego to jedno i to samo. Gratulacje!

 • zdzisek1949

  Oceniono 3 razy 3

  Mam pytanie kiedy kasę Rzeplińskiemu wypłacił Biernat ?

 • iskander123

  Oceniono 9 razy 3

  Główny problem polega na tym, że politycy z PIS maja zwyczaj bardzo agresywnie krytykować osoby z po za ich otoczenia za wypowiedzi lub zachowania wg. nich niestosowne lub naganne. Natomiast w momencie gdy robią to ich ludzie to jako usprawiedliwienie podają, że przecież oni nie robią nic innego niż ich przeciwnicy (mija opinia jest zgoła inna - bo przedstawiciele PIS, robią znacznie nachalniej), nie mniej jednak, jeżeli nawet przyjąć interpretacje PIS, to czym różni się obecna włada od poprzedniej, ponieważ:
  - Nepotyzm jest nadal,
  - Donoszą na Polskę nadal,
  - Przekręty robią nadal,
  - Upolitycznienie sądów i prokuratury jest nadal,
  dodając do tego, rozwalanie gospodarki i szkolnictwa - to zamieniliśmy siekierkę na kijek :-(
  Jeszcze jedno na koniec, jak byłem w szkole i zdażyło mi się wrócić z oceną niedostateczną, to jako obronę podawałem, że jeden z moich kolegów też dostał ocenę niedostateczną, w moim mniemaniu mnie to usprawiedliwiało, ale moja mama była zdecydowanie innego zdania - po prostu na mój poziom bólu to nie miało najmniejszego wpływu.

 • apm1947

  Oceniono 17 razy 3

  A ja powiem wprost : " Ten Morawski to zwykła szuja,a szambo przy nim to perfumeria"

 • spitfire87

  Oceniono 15 razy 3

  Aż się przypomina: "A w USA murzynów biją!".

 • tad-tad

  Oceniono 17 razy 3

  Tym właśnie się różnią dziennikarz i sługus partyjny, Gursztyn i jemu podobni wiedzą że beż LIZANIA DUPY PISOWI, BĘDĄ BEZROBOTNY.

 • minipolak

  Oceniono 11 razy 3

  co za problem. tym calym ruchem rzadzi jarek. to jest degenerat do n-tej potegi.

 • biesczad1

  Oceniono 21 razy 3

  Piotr Gursztyn - tak wygląda publicysta na usługach PiS-dzielczego reżimu!!!

 • dornjuan

  Oceniono 19 razy 3

  A ten na zdjęciu to ten, który przy pomocy prokuratury (kolejna bezsensowna ekspertyza) unika odpowiedzialności za spowodowanie wypadku drogowego.

 • Oceniono 13 razy 3

  Dlaczego za kłamstwa dziennikarza w telewizji publicznej musi płacić społeczeństwo telewizja powinna utrzymywać się z datków społeczeństwa jaka praca taka płaca

 • starszy-65

  Oceniono 16 razy 2

  Ot mamy taką polityczno inteligencką chołotę na usługach PIS ale naród wybrał no i teraz musi się naród wstydzić.

 • y.y

  Oceniono 22 razy 2

  Oho, już się zaczyna kłamliwa erystyka mająca odwrócić uwagę od tego, co powiedział profesor aparatczyk, funkcjonariusz redaktor dostał wytyczne i konfabuluje:)

 • Krzyś Kowalski

  Oceniono 3 razy 1

  Zgadzam się z mówcą iż "w żadnym przypadku nie można powiedzieć że jest to postać drugorzędna w swoim świecie naukowym" . Zaiste po dziwnych wypowiedziach tego „sędziego” widać że jego świat to zakład zamknięty dla psychicznie chorych i jestem wręcz przekonany że większość członków PiS z tego świata pochodzi. Ich świat ich tytuły ktoś by pomyślał problem jednak w tym że przez naszą nieodpowiedzialność a raczej centro prawicowych katolików banda świrów dorwała się do władzy i robi kosztowne doświadczenia na żywym organizmie. :D

 • vidi12

  Oceniono 3 razy 1

  Szkoda, że Morawski jeszcze czegoś nie dodał o GW i TVN-ie... Brawo Morawski !!! PO-wski motłoch lamentuje aj waj - znaczy - dobrze !!!

 • tom-mat55

  Oceniono 5 razy 1

  Rzepliński ma klasę, a co Morawski? 3promile

 • krzys52

  Oceniono 13 razy 1

  Co tu sie dziwic, PiS to banda niedoukow, wlazcnie z ich zasranymi profesorami, ktorzy doszli do swych godnosci... cholera wie jakim cudem. Z cala pewnoscia nie zawdzieczajac tego swym intelektualnym kwalifikacjom. Mentalnie niczym nie roznia sie od komuny od kosy i w "gumniakach gnojkach". To jest polski katolicyzm w akcji czyli glupole wystajace z dupy kleru.

 • pan.szklanka

  Oceniono 15 razy 1

  Negatywna selekcja nasili się, odkąd okazało się, ze PiSiory najprawdopodobniej oddadzą władzę po jednej kadencji. Teraz to tam idą te same tłuki, co do PZPR w 89'

 • zdzisek1949

  Oceniono 4 razy 0

  Mam pytanie czy to prawda,że rzecznik KRS sędzia Żurek mataczy
  w swoim oświadczeniu majątkowym ?a niektórzy sędziowie z TK wyłudzili
  pieniądze za wykorzystany już urlop i czy prawda jest,że sędzia TK Biernat
  wypłacił sędziemu TK Rzeplińskiemu pieniądze w wątpliwy sposób ?
  I czy prawdą jest,że w warszawską reprywatyzację i reprywatyzacje w innych
  miastach Polski zamieszani są wysocy urzędnicy,adwokaci,notariusze i sędziowie
  a takie działanie to się równa mafia. I o tym wszystkim na spotkaniu w Oxfordzie
  mówił sędzia TK Lech Morawski. A karły karlice moralne,medialne,sitwa,salon,
  resort i resortowe dzieci Tok FM,TVN i TVN 24 w tej sprawie próbują mataczyć
  udając,że nie wiedzą o czym mówił sędzia Morawski. Przypomnę tylko,że to
  o was mówił MSW Sienkiewicz - "ch.j wam w d.pe i...."

 • banwit

  Oceniono 6 razy 0

  Gursztyn PISowski sługus.

 • sclavus

  Oceniono 8 razy 0

  ... jeśli prof. Rzepliński użył zwrotu "czy pani jest głucha?", to na 100% była to dziennikarka TVpis... ale jeśli nawet, to jak się to ma do "oracji" tego Morawskiego*, który twierdził, że polska konstytucja, to tragedia, że można ją interpretować, jak się komu żywnie podoba, że iluzją jest apolityczność sędziów, że korupcja kwitnie w TK i SN a on ma na to niepodważalne dowody... i że mówi to wszystko w imieniu rządu i TK???

  * - jeśli taki "wybitny" z niego prawnik, jak mówi Gursztyn (i wszystkie pisięta i ekstra poseł Pięta), to jak się to dzieje, że nie wie, że jego wybór był nieważny a jego zaprzysiężenie, to zwyczajny cyrk?
  ... posługując się logiką, można wysnuć tylko jeden wniosek: mówił o sobie w imieniu rządu!!

 • kreciarobota59

  Oceniono 10 razy 0

  Ja sie dziwie ze jeszcze mafia ,oszustów z PO-PSL nie siedzi w wiezieniach,oni jeszcze marzą o rządzeniu Polską . Cały czas nas Okradali sprzedawali dla Obcych jak Niemcom,niszczyli celowo Polskie zakłady by nie były konkurencja dla Obcych koncernów. prezydent Duda chce referendum o przyjęciu waluty euro,Konstytucji Pytanie o Euro musi być zadane jednoznacznie,czy chcemy tej masońskiej waluty euro.Ja odpowiem jednoznacznie ze mi Euro nie jest potrzebne nawet jak kurs by był 1x1 ,należny wiec zwiększyć w Polsce zarobki 4-krotnie ,wiec siła nabywcza będzie taka sama jak w Islamskiej Germanii.By mieć na zarobki trzeba by Obcy kapitał płacił w Polsce takie same podatki jak Polscy przedsiębiorcy,nie pozwalać by nasze firmy celowo upadały ,na rzecz germanów jako konkurencja.Sprawić należy by u nas przetwarzać na gotowe wyroby nasze Kopaliny,przemysł rolny itp; Wówczas będą pieniądze.Należy wstrzymać pomoc,pożyczki na Ukrainę(banderowców)na wojny ,światowego bandyty USA,którego armia wykorzystywana jest do napaści na inne kraje w celu podboju dla światowych korporacji .Jeśli tak zrobimy będziemy mieli pieniędzy jak gnoj..u

 • idioteka-narodowa

  Oceniono 10 razy 0

  PiSowskie miernoty i oficjele z ich nadania sięgają bruku.,"spieprzaj dziadu"..najlepszego,bo śp. prezydenta RP,moim zdaniem, to była tylko przygrywka do chamstwa polityków tej opcji.

 • westgreg

  Oceniono 18 razy 0

  Morawski, Rzepliński, Przyłębska...

  Czas na likwidację TK !!! Konstytucję przeczytać, zrozumieć i zinterpretować potrafi każdy sędzia.

 • stef0909

  Oceniono 9 razy -1

  Gursztyn reżimowy bajkopisarz!

 • jasnecappucino

  Oceniono 7 razy -1

  Gursztyn na studiach wieczna niemota, prowincjusz ciągle w tym samym garniaku z potwornymi kompleksami jako pisi dyrektorek w TVP łazi do radia pie...ć swoje pisie głupoty. Chyba dla beki go tam zapraszają, tak jak my na historii UW mieliśmy z niego polewkę hahaha.

 • BOBUŚ JULEK

  Oceniono 7 razy -1

  ursztyn tobie kaczki prowadzać szcz... ,a nie zabierać pisDOWATY gamoniu głosu

 • pd2016

  Oceniono 7 razy -1

  Tylko prof. Rzepliński nie reprezentował polskiego rządu (jak prof. Morawski), panie Gursztyn!

 • algreg

  Oceniono 6 razy -2

  gursztyn to nie bursztyn ale na totalnego cymbała wyszedł ,nie pierwszy raz zresztą

 • kot2ka

  Oceniono 26 razy -2

  Cytat: "Wg dziennikarza "Rzeczpospolitej", najbardziej skandaliczne w wystąpieniu prof. Morawskiego było oskarżanie sędziów o przyjmowanie łapówek" Ciekawe kto jeszcze w Polsce wierzy w czystość tej "wyższej rasy" i w to że jako jedyni oni nie biorą. W Polsce wszyscy biorą, tylko ryba nie bierze !!!

 • losiu4

  Oceniono 21 razy -3

  o! a co ten udający bezstronnego i zatroskanego sędziego hochsztapler rzepliński porabia obecnie?

  Pozdrawiam

  Losiu

 • vidi12

  Oceniono 7 razy -5

  Jestem gotów przymknąć oko nawet na łamanie prawa byście tylko totalnie gnoili, wdeptywali w ziemię tych złodziei z PO... te śmieci ludzkie !!!

 • badziewiak66

  Oceniono 7 razy -5

  Morawski to wybitny nauczyciel prawoznawstwa, myślę że nieco sie zagalopował podczas wystąpienia przed obcym gremium. Takich rzeczy sie nie mówi o swoim kraju poza granicami Polski. Teraz zachód będzie maił używanie na polskim wymiarze sprawiedliwości. Jestem akurat po lekturze ksiązki Johna Grishama "Werdykt" i choć jest to wymyslona fabuła, to jednak kupowanie sobie , przez korporacje i elity, sędziów i dobieranie ich według klucza politycznego jest zjawiskiem spotykanym w najlepszej demokracji świata. Jak działa z kolei system angielski mogliście przekonać się oglądając film In the Name of the Father ( W imię Ojca ). Jeżeli ktos wierzy w wolność złowa w Wielkiej Brytanii to jest idiotą. Mieliście przykład w sprawie Snowdena , kiedy pracownicy GCHQ ( odpowiednim amerykańskiej NSA ) weszli do Guardiana i zniszczyli komputery na ktorych pracowali dziennnikarze tej gazety. Powtarzam w Anglii nie ma tradycyjnej wolności , a Hyde Park to melodia przeszłosci. Systemy prawne w USA i w Wielkiej Brytanii są , jak to nazywa Prof. Morawski, skorumpowane. Mit w którym wygrywa tam maluczki z korporacja to teamt na film dla naiwnych. Niech zatem Profesor. Morawski raczy ważyć słowa, w tej świątyni pozorów demokracji i praworządności. To właśnie GCHQ była bardziej wścibska od NSA, z większa zawziętością inwigilowała i inwigiluje Polaków.

 • skorpionx

  Oceniono 8 razy -6

  Tak naprawde to sytuacja w momencie przejecia wladzy przez PIS byla niezdrowa i obecnie jest rowniez niezddrowa. Wiekszosc parlamentarna zapewnia sobie przedluzenie wladzy poprzez mianowanie czlonkow TK. Wystarczyloby zeby Prezydent Duda o kilka dni wczesniej wyznaczylby dzien powolania sejmu a wszyscy pieciu sedziowie byliby powolani niezgodnie z prawem. Nalezaloby zmienic konstytucje i wszystkich czlonkow TK powinien powolywac Prezydent a wyroki TK powinny miec tylko forme doradztwa a ostateczny glos powinien nalezec do urzedujacego Prezydenta. Sa kraje w Europie ktore nie maja czegos podobnego
  do TK. W RFN tez narzeka sie na decyzje tego trybunalu. Zaden czlowiek nie jest apolityczny. Sedziowie to tez ludzie.

 • rosswatowski

  Oceniono 10 razy -6

  "ocenił w TOK FM Rafała Kalukin" --- o znowu jakaś kobitka z włochatymi łydkami? hehehe

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX