Komentarze (109)
"Widzieć w puszczy źródło surowca, to jak dostrzegać tylko deski w ołtarzu Wita Stwosza"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • krasopani

  Oceniono 2 razy 2

  Byłam tam 2 tygodnie temu. Najbardziej irytowało mnie, że przewodnicy w rezerwacie ścisłym i muzeum podkreślają jak to Niemcy zniszczyli puszczę. Potem człowiek idzie do lasu a tam wycięte pola całe.... jacy Niemcy... my Polacy niszczymy TERAZ.

 • byrcyn11

  Oceniono 6 razy 2

  Na próżno artyści się trudzili, po PiS-siorach spływa to jak po Kaczce ;-)

 • arabraska67

  Oceniono 10 razy 2

  Szyszko minister z Szydło stodoły. Cytat : MATOŁY.

 • houq

  Oceniono 18 razy 2

  szyszka to faszystowska złodziejska świnia

 • haja12

  Oceniono 20 razy 2

  za kratki tych barbarzyncow bandziorka z pisu

 • lubiedobrze

  Oceniono 20 razy 2

  Najgorsze jest to, że drewno jedzie do elektrowni i cementowni jako zielona energia.(!!!)
  Wart ponad 10mld przemysł drzewny i meblarski musi walczyć o surowiec. A mafia z Lasów Państwowych ustawia przetargi na drewno.

 • zgryz3

  Oceniono 5 razy 1

  Główną przyczyną nieszczęścia jest samofinansowanie się przedsiębiorstwa Lasy Państwowe. Zawsze będzie pogoń za zyskiem i coraz większymi zarobkami

 • haja12

  Oceniono 9 razy 1

  a gdzie sa organizacje ekologiczne w tym kraju Greenpeace? Nie kiwneli placem Partia Zieloni to chyba czerwoni jak cegła z tym ich lesnym dziadkiem jak straszydło- zwodowym dziłaczem postkomunistycznym kóry chce na strosc do \sejmu wekscikrzyczy szyszko spadaj ale to niec nie da tonwstyd tak się zachowywac ,panie starszy Dupa zimna Trzeba wziac w swoje rece sprawe,pucinac pisiorom łapy to przestaną zabiojac Polskę nas i przyrodę

 • vomitorium1

  Oceniono 9 razy 1

  "Zmiany, które zachodzą w Puszczy Białowieskiej są nie do odrobienia."
  zmiany musz być
  bo to są "dobre zmiany"
  (i tylko
  potomkowie zdrajców
  dalej chcą żeby
  "Nie deptać trawników")

 • slav_

  Oceniono 19 razy 1

  (...)"Widzieć w Puszczy Białowieskiej źródło surowca drzewnego, to jak dostrzegać tylko deski w starym ikonostasie albo Ołtarzu Wita Stwosza"

  Deska to deska, ludzie o mentalności Szyszki napalili by tym ołtarzem w piecu gdyby nie to że stoi w kościele.

 • liberau

  Oceniono 25 razy 1

  Są ludzie, którzy w ołtarzu Wita Stwosza widzą sztukę, a są tacy, co widzą tylko drewno. W Polsce ci drudzy cieszą się poparciem 30-40% społeczeństwa.

 • drbob20

  0

  szyszko, ty gnoju, ty smierdzielu, ty wandalu, ty zasrancu- zdechnij glisto!!!!!

 • Jacek Rogowski

  Oceniono 2 razy 0

  W „kurwlewstwie” pedalskiej obłudy, pierd_wszawej rozgłośni dezinformacyjnej, judaszy powszechnie mściwie nam panujących. Takie oto słyszy sie rozmowy: pospolite ruszenie judaszy z Partii Oszustów i jej pochodnych - ujada na swoich kolegów z „Magdalenki” - judaszy z Partii Pozornej Sprawiedliwości: że srają na Polski las… Twierdząc że temu winni są Polacy w Polsce i dlatego Polskę muszą ukarać judasze z poza Polski… Sęk w tym, że ten Szyszko, to nie Szyszkin, choć wydaje się że mu nacjonalnie blisko, ani nie Polak – to kolejny judasz i na stołku mini_sranta posadził go judasz z otoczenia zdradziecko padalcowatego Donalda. Zatem judasze chcą karać Polskę, za to ż ją niszczą i okradają… osobliwy objaw logiki talmudycznej…

  Od wielu lat mamy rządy judaszy partii Kaczora+Donalda, liżącej cuchnące gó...wartym dolarem, parchate dupsko Producentów Makulatury Bankowej. Jak mawiają starożytni mkaroniarze: banka!
  Czyli – „Transakcja na ławce” = prowizoryczne ustawodawstwo hycli i kłusowników finansowych. To oznacza że rządzą nami banksterscy kłusownicy i korporacyjne hycle finansowe.

  Gdy patrzy się z pozycji Starszego i Mądrzejszego Wielkiego Brata googlarza, na ten „ukochany kraj- umiłowany przez judaszy kraj… , to widać głownie dewastację terenu, wandalizm inwestycyjny i zapyziałą biedę… Ponieważ judasz jest jak bydle, gdzie stoi, tam sra… i nigdy nie sprząta po sobie.

  To są efekty ponad czterytysiącletniej tradycji panowania pazernego chciwca na TEJ Ziemi, któremu się wydaje że wszystko co stworzone, należy do niego. Ta debilnie prostolinijna mentalność, ukształtowała złodziejską ideologię istot małpokształtnych , które z powodu patologii postępującej chcicy władzy i zysku, nie potrafią powstrzymać parchatych łap od wartości wspólnych i ponad finansowych.

  Szyszko powinien zostać publicznie rozszarpany, razem z tymi którzy animują „decyzje” tego mupeta… Ale ich łapy są długie i sięgają poza zasięg Polskiej jurysdykcji.

  Dymisja tego ch...a, to za mało. Dożywocie, to za mało. Śmierć w męczarniach, to za mało… Nie ma adekwatnej kary dla takiej kreatury. Ale nie zapominajmy o manipulatorskich sznurkowiczach tego pajaca… im także należy się siekiera w łeb!

  Oczywiście, to nie wykonalne, bo system prawodawstwa i egzekucji prawa przeniknięty jest przez żmijowe plemię parchatych termitów, których interesuje tylko własny portfel. Dlatego nikt z nich społecznie nie podejmie się interwencji prawnej.

  Szczur judasz i pozostała zgraja judaszy, robią sobie jaja, nawołując do rewolucji i po to ta kolejna prowokacja. Ta judaszowa chałastra estradowa, próbuje wzniecić ogień. Nie warto iść za nimi tą drogą.

  Co kol wiek zrobi Polak, będzie źle… Nie zareaguje? Wytną Puszczę. Zareaguje? Znowu będą rządzić qoorvy z judei post zdRadzieckiej i dokończą dewastacji i pustoszenia tego hipokrytycznie świętojebliwego miejsca na planecie Ziemia…

  Tej plątaniny sieci fałszu, tkanej przez Czerwone Pająki czyli potomków marksistowskiego Mordechuja…, nie rozplącze sam diabeł, bo przecież płaci za to makulaturą z własnej kasy… ;)

 • malgojb

  0

  No cóż, przecież to PO załatwiło sobie podatek od leśników, czyli wyższy zysk wincej do budżetu. a więc wincej ciachania i na pinceta będzie.

 • jagi.pk

  Oceniono 18 razy 0

  Jak wytna Puszczę, to już nikt nie pojedzie na wschód Polski w celach turystycznych. I tak pisobolszewicy, w imię doraźnej potrzeby, pozbawią jedynej szansy na rozwój tych regionów. Powiedzmy sobie szczerze: czy ktoś wierzy, że na wschodzie powstanie wielki przemysł? Czy ktoś wierzy, że turystyka, jedna z najbardziej dochodowych gałęzi w tym rejonie, będzie dalej kwitła, jak wytną puszczę a w zamian pobudują np. drogi ekspresowe?

 • markowski222

  Oceniono 24 razy 0

  Przeczytałem właśnie książkę o Simonie Kossak, która już kilkanaście lat temu broniła Puszczę Białowieską przed wycinką. W odniesieniu do tego, co się teraz dzieje powiem krótko: to zbrodnia na ekosystemie puszczy

 • tadjan

  Oceniono 24 razy 0

  kartofel obłożył się prymitywami, żeby nad nimi ciutkę górować..... ot i cała tajemnica wiary!

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 18 razy 0

  pisowska recepta na "wzrost gospodarczy" polega na zaciąganiu długów, raz w bankach i na giełdach żeby finansować kosztowny program socjalny i obniżkę wieku emerytalnego, a dwa w totalitarnym nieomal eksploatowaniu tego co nam jeszcze z przyrody i środowiska pozostało, włącznie z czystym powietrzem.
  Pisowska banda bolszewików szykuje naszym dzieciom prawdziwy gospodarczy "holokaust" bo wzrost oparty na konsumpcji na kredyt skończy się tragicznie

 • paastafarai

  Oceniono 14 razy 0

  Puszcza Białowieska - las pierwotny nietknięty ludzką a nie już nie trwa wycinka...
  żeby powtrzymać kornika... ale tylko do granicy z Białorusią.

 • leszek.30

  Oceniono 36 razy 0

  "Widzieć w puszczy źródło surowca, to jak dostrzegać tylko deski w ołtarzu Wita Stwosza"

  Świetna odpowiedź na bolszewizm i łajdactwa wobec natury i ludzi , rządu PiS-bolszewii , zbrodniarzy wobec natury, a więc i wobec ludzi...!!!

 • remo29

  Oceniono 30 razy 0

  Jak się Szyszko dowie, że węgiel i ropa powstały z drzew, to każe puszcze zasypać.

 • a.k.traper

  Oceniono 11 razy -1

  Lasy Państwowe są instytucją państwową i dlatego minister wykazał aktywność, że wesprze budżet, po co ta hipokryzja skoro to jest zwyczajne oszustwo i rabunek dla celów politycznych. Macierewicz zrezygnował z modernizacji armii by zaoszczędzić na wydatkach ale przy okazji chce upiec swoja pieczeń czyli OT.
  Warto prześledzić działania ministerstw i spółek SP ile dewidend wspiera budżet a ile inwestują w firmę, bo zaczyna to wyglądać jak za Gierka i kto wie, kiedy stworzą centralne zarządzanie łącznie z centralnym bankiem do którego będą wpływać wszystkie pieniadze a wypływać tylko dla wybranych, tak zaniedbano przemysł w PRL a karmiono kopalnie, bo tam "dulary" wydobywali.

 • Tomek Pietak

  Oceniono 5 razy -1

  ...to jak widzieć w Obywatelach wykonawców woli rządu.
  Taki koniec też pasuje do POPiSu :)

 • cezaryk

  Oceniono 11 razy -1

  Do każdego pieńka należy przybijać kawałek szyszki.
  Jak się szyszko skończy, przejść do szyszki włąścicieli.

 • biesczad1

  Oceniono 26 razy -2

  To zestawienie Puszczy Białowieskiej i obrazu Wita Stwosza z "dobrą" zmianą, to zbyt górnolotne porównanie dla przestępstw skundlonej i antypolskiej zmiany!!!
  A o tym, że poprzednio topór na Puszczę podniósł Adolf Hitler - warto przypominać...

 • def11

  Oceniono 20 razy -2

  I ty szyszko przeciwko mnie ?

  Las

 • kolos100

  Oceniono 7 razy -3

  Artyści mają tyle do gadania co niemowlę. Pielęgniarki, szwaczki, stolarze, kierowcy - ich trzeba pytać o zdanie.

 • szpung

  Oceniono 8 razy -4

  Jesli chodzi o artyzm to najlepiej potrafia go docenic specjalisci od karuzeli vatowskiej, prawdziwy mecenat czycierpe.

 • szpung

  Oceniono 34 razy -4

  Sami niszcza drzewa rzezbiac malujac czy chocby wystawiajac na deskach. W Polsce lasy sa galezia gospodarki i od wiekow przyczyniaja sie do dobrobytu Polakow. Artysci niech sie zajma graniem, a sprawy zarezerwowane dla doroslych zostawia ludziom powaznym.

 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 40 razy -4

  obrońcy przyrody wiedzą,że drzewa same się obronią..tak kiedys było,gdy zimy i lata były normalne..i gdy deszczów było pod dostatkiem..dzisiaj drzewa sie nie ochronią same,bo kwaśne deszcze,zapylenie,nadmierne ciepło itd..

 • kreciarobota59

  Oceniono 13 razy -7

  Od kiedy Artyści znają się na Lasach,co kończyliście szkoły o profilu Leśnym w Tucholi? nawet na scenie nie umiecie grać.Zajmijcie się kulturą bo upadał,od Lasów Wara.Żeby dyskutować trzeba mieć wykształcenie w tym kierunku.

 • onduma

  Oceniono 12 razy -8

  Na temat wycinki nie powinni sie wypowiadac ani artysci ani celebryci ani robotnicy ani nawet ekolodzy. Jedynie naukowcy z branzy

 • kniazwitold

  Oceniono 20 razy -18

  Widzieć w lesie siedlisko insektów i biomasy gnilnej to vegefanatyzm i powinien być karany, bo doprowadził do stanu obecnego - wyiszczenia Puszczy przez Kornika Drukarza - bo skretyniałe skobandyckie hordy szantażowały kolejnych ministrów powstrzymując wycinkę zarażonych tysięcy drzew.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX