Komentarze (95)
"Mam nadzieję, że reformy pani Zalewskiej nie będzie. Że Kaczyński się opamięta"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • malgojb

  Oceniono 5 razy -1

  Opamiętają się, jasne. A co ich obchodzi co spartolą, przecież to wyjdzie za jakieś dwa lata, i co najwyżej zapamięta się, że miasto upchało więcej dzieciaków w jednej szkole czy też zlikwidowało inną.

 • konik_polny_1000

  Oceniono 15 razy -1

  Jak wygląda reforma pani Zalewskiej? We Wschowie Rada Miasta przekształciła gimnazjum w szkołę podstawową. Niestety, ale przeciwna temu była pani burmistrz. Sytuacja teraz wygląda tak, że do nowej szkoły pójdą pierwszaki, ale pani burmistrz nie zgadza się na utworzenie klas czwartych i siódmych w nowej szkole (nie, bo nie). Rodzice są chętni do przeniesienia uczniów, uczniowie są chętni i gotowi zmienić szkołę, ale pani burmistrz mówi nie. W pozostałych szkołach dzieci będzie dwuzmianowość, dzieci będą się uczyć na strychu i w piwnicach, a duży, najnowszy budynek gimnazjum będzie stał pusty. A za rok, gdy kolejny rocznik opuści gimnazjum, mniej więcej 60 (nauczycieli, pracowników obsługi i administracji)osób straci pracę. I tak wygląda "wspaniała" reforma na prowincji.

 • awena508

  Oceniono 21 razy -1

  Nie opamięta się. Każda z tych ich "reform'- to nowe stołki, posadki , kasa, kasa i władza. Nie chodzi o ludzi - ten niby 'suweren"- puste słowo dla naiwnych. demagogia i prostacka propaganda - niestety skuteczna

 • hotin

  Oceniono 29 razy -1

  A kto będzie następnym gościem w radio TOK FM, wyuczonym w krytykowaniu wszystkiego co z PiS-em jest związane?

 • stanislaw50

  Oceniono 33 razy -1

  Przykre, ale pani Zaliwejko na początku stąpała jako MARIONETKA delikatnie, a obecnie uwierzyła, że jest naprawdę mądra. I w tym kłopot największy.
  demos

 • Szymon Czyżewski

  Oceniono 4 razy -2

  Pan profesor z tych co jak dostaną bejsbolem w głowę to stanowczo protestują przeciwko łamaniu zasad współżycia społecznego i mają nadzieję, że napastnik się opamięta.
  Trzymam kciuki panie profesorze.

 • y.woodoo

  Oceniono 16 razy -2

  Podstawa dzialan PiSdu sa zasady sekty a jedna z nich jest ze lud mamy w doopie bo ciemny.

 • Cyryl Pawel

  Oceniono 12 razy -4

  Na tegorocznej maturze z języka polskiego abiturienci mile zanalizować tekst. W tekście przypisy z objaśnieniami wyrazów trudniejszych. Na pierwszej stronie gwiazdkę otrzymała "Mona Lisa" z dodatkowym objaśnieniem, że da Vinci był renesansowym malarzem włoskim.

  Oto, co trzeba wyjaśniać człowiekowi, który dwanaście lat chodził do obecnej szkoły. Tu nie ma czego bronić i cokolwiek Zalewska stworzy, nie będzie to gorsze, niż jest.

 • Oceniono 33 razy -5

  Co by nie psioczyć na reformę PO nikt jej nie wprowadzał z dnia na dzień. Przez kilka lat był okres przejściowy, żeby wszystko dograć i łagodnie wprowadzić reformę. Reforma "pani Walewskiej" jest pisana w pośpiechu, bez konsultacji z nauczycielami i wprowadzana na siłę, dopychana kolanem. A największy koszmar ta Ministra zgotuje dzisiejszym uczniom 1 klasy gimnazjów, którzy za 3 lata razem z pierwszym rocznikiem 8klasistów w jednym roku spotka się w kolejce do liceów... Brawo Wy!

 • cool_matt

  Oceniono 23 razy -5

  Wszyscy pieciwnicy PiSs- złodziejskiego- kato- kure..stwa powinni sie cieszyć . Nawet super ciemny lud nie strawi burdelu w szkołach i szpitalach ( czekamy na reformy Radziwiłła ) ...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX