Komentarze (275)
Jak nie płacić abonamentu? Lizut zdradza patent: Wtedy Kurski nie sprawdzi, czy mamy telewizor
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Janusz Kuszpit

  Oceniono 25 razy 5

  bardzo dobrze,że tylko telewizję naziemną..przynajmniej ludzie nie będą ogłupiani propagandą TVNowską,antyrządową,antypaństwową,antypolską...

 • mid1

  Oceniono 29 razy 5

  Uczył jak nie płacić abonamentu jakiś wnuczek dziadka z Wehrmachtu, a teraz uczy jakiś redachtorek do luftu.

 • borsuk07

  Oceniono 39 razy 5

  najlepszy patent - to 8 lat temu PO zapomnialo znieść abonament chociaż zapowiadali
  " całą gębą " że go nie będzie tzn. abonamentu za RTV

 • mczes57

  Oceniono 6 razy 4

  Teraz to abonament stał się narzędziem walki politycznej PO z PIS. Ale to wódz PO nijaki Donald powiedział w kampanii wyborczej PO ,że abonament to przeżytek,po czy wielu dotychczas uczciwie płacących, głównie rencistów i emerytów przestało płacić.Za co ten sam rząd PO+PSL po wygranych wyborach,zaczął biedaków ścigać za nie płacenie abonamentu.To się nazywa obłuda.

 • jan_sobczak1

  Oceniono 28 razy 4

  Kiedy sobie przypomnę miłującego praworządność Tuska i jego doopolizów nawołujących do łamania prawa i nie płacenia abonamentu to śmiać mi się chce z debilizmu michnikowego ciemnogrodu.

 • bodzio.c

  Oceniono 36 razy 4

  Wyborcza ma taki problem z opłatą abonamentu RTV za ok. 20 zł! Mam receptę: zamiast kupować GW zaoszczędzone pieniądze przeznaczyć na abonament RTV. W skali miesiąca zostanie Wam jeszcze kilka zł na piwo.

 • pisking

  Oceniono 42 razy 4

  Instrukcja okradania państwa. Gratulacje dla zespołu gazety. Żalośni jesteście - nie dostrzegacie tego pisarczyki?

 • szpung

  Oceniono 9 razy 3

  W nastepnym odcinku, jak nie placic za wyborcza w kiosku, w kolejnych jak zrobic domowa instalacje omijajaca licznik energii elektrycznej, czy prosty myk pozwalajacy korzystac z darmowego gazu.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 3 razy 3

  Jak nie płacić alimentów?
  inny problem, inny ekspert.

 • pafdadii

  Oceniono 23 razy 3

  Ten pomysł nie rozwiązuje problemu, bo ludzie nie mogą zerwać trwających umów bez ponoszenia kar. Ja znam lepszy, pewny i zgodny z prawem. Ale go nie podam, bo cieszy mnie, gdy durna lemingoza będzie płacić na naszą rządową telewizję :)

 • i_co_mi_zrobisz

  Oceniono 19 razy 3

  Najlepsze jest to, ze redakcja GW jak i sam redaktor Lizut PLACA abonament, pytanie jest dlaczego chca aby ludzie mieli klopoty?

 • lukki69

  Oceniono 4 razy 2

  Miało być,jak nie płacić alimentów,ale ekspert zapił....

 • mczes57

  Oceniono 4 razy 2

  Na razie nie wiadomo jakie będą kryteria. To na razie projekt. Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 • kalowiec

  Oceniono 2 razy 2

  ale odkrywca, ja pierdzielę, geniusz na miarę tuska z tego lizuta...a oferta naziemnej jest g.... warta

 • poznanski-rowerzysta

  Oceniono 10 razy 2

  wiecie jak nie płacić za artykuły na wyborcza.pl?! bardzo prosto!

 • Dariusz Bagiński

  Oceniono 1 raz 1

  Patent to ja wam pokażę .Należy zrobić cesję umowy na emeryta.Zawsze się taki w rodzinie trafi.Jeżeli jet coś niejasnego w tym co napisałem proszę pytać

 • dymek13

  Oceniono 1 raz 1

  Niech zakodują sygnał TVP i ten kto ma ochotę i potrzebę oglądania gamoni i pasożytów zapłaci za oglądanie. Technika pozwala na zakodowanie więc o co tyle krzyku. Państwo chce nas okradać. Wiadomo powszechnie, że nikt nie będzie płacił za oglądanie byle gówna. I tego się boi PIS-dowska władza.

 • niezalany

  Oceniono 1 raz 1

  abonament? za sześć emisji tego samego "dzieła" jednego dnia!?

 • niezalany

  Oceniono 1 raz 1

  wujek dobra rada lizut, powiedział co wiedział. trochę się dziwię bo przecież kawałek komuny przeżył, tyle że jej schyłek i pewnie nie wszystko jeszcze rozumiał. ale do rzeczy; chyba jednak nie doceniacie tych pisowskich kanalii, tutaj pieką się dwie pieczenie na jednym ogniu i nie wiadomo która ważniejsza. otóż, ta ustawa doprowadzi po raz kolejny do tego, że sąsiad będzie donosił na sąsiada - to jest ten drugi "profit" oprócz przymuszenia do daniny! poboczny, ale chyba równie ważny.
  dyktatur(k)a kaczora (jak każda) potrzebuje donosicieli jak powietrza!

 • rroarr1979

  Oceniono 5 razy 1

  Typowo polskie cwaniactwo, a nawoływanie do niepłacenia podatków i opłat publicznych jest przestępstwem.

 • maks1956

  Oceniono 1 raz 1

  to będzie polityka małych kroków - abonament będzie kosztował najpierw 22,30 zł, żeby ludzie za bardzo się nie buntowali. Za rok 43,30 zł, a za trzy lata 63,30 zł.To jest dojna zmiana.

 • lukki69

  Oceniono 1 raz 1

  Jak unikać? Jak do tej pory.....lemingi wiedzą....emeryci płacą...skąd wy bierzecie tych swoich celebrytów??

 • Zenon Śmietana

  Oceniono 15 razy 1

  Dobry paten jak cholera, na naziemnej oferta jest zerowa i to głównie reżimowa tvp. A jak ktoś taki głupi jak ja podpisał w marcu umowę z nc+ na dwa lata? Jej zerwanie to równowartość kilku lat abonamentu dla tej faszystowskiej propagandy

 • rg142

  Oceniono 13 razy 1

  Czy firma z Wysp Bahama lub San Escobar może zostać abonentem Polsatu Cyfrowego ?

 • melon30

  0

  A można pisemnie wystąpić do kablówki o odcięcie sygnału telewizji publicznej? Na mój wniosek... nie muszą wyłączać każdemu (tego zrobić nie mogą), ale mogą stworzyć pakiety np. telewizji publicznej i kto nie che, nie będzie jej posiadał... tym bardziej za nią płacił.

 • 0

  Bo i nie chodzi o to, aby abonament płacili ludzie biedni lub elektorat PiS, któremu wystarczy do szczęścia TV naziemna w postaci Polo TV, TVPiS, TV Puls, TV Trwam i TV Republika (od sierpnia 2016). Płacić mają "bogacze", których stać na płatne kanały.
  Problemem jest jeszcze jak złupić tych "ą i ę", którzy systemowo nie oglądają TV, bo wyrzucili telewizory. Nie może być tak, że ktoś odcina się od TVPiS i ogląda sobie wieczorami Netflixy i inne luxusy. Odetnie się urzędowo adresy usług lub każe dostawcom internetu donosić na swoich klientów. Mogą dostawcy kablówki i płatnego satelity, to mogą i dostawcy internetu, ha!

 • Tomasz Jóźwiak

  0

  Można przecież mieć abonament w platformie cyfrowej a nie mieć telewizora - no opłacać telewizję babci na głosowej emeryturze. Myślę że jest sporo takich ludzi. I wtedy też ten który nie ma TV ma płacić?

 • piotr pastuszka

  0

  jeżeli poczta wyśle do nas pismo to należy zrobić to - Wystarczy wysłać do Poczty Polskiej pismo z następującej treści: W związku z otrzymanym pismem z UP nr (tu numer pisma) z dnia (data), na podstawie art. 73 KPA wnoszę o wydanie z akt sprawy uwierzytelnionych odpisów dokumentów, na podstawie których wysunięto wobec mojej osoby roszczenia zawarte w w/w piśmie. Uwierzytelnione kopie proszę wysłać na mój adres pocztowy – tłumaczy Mec.Maksymilian Markowski
  Co spowoduje wysłanie pisma o tej treści? W praktyce… anuluje zaległe opłaty. Jak to możliwe?

  - Rozporządzenie ministra transportu z 25 września 2007 roku, stanowi, że wszystkie rejestracje telewizorów straciły ważność w listopadzie 2008 r. Od tego czasu Poczta Polska miała obowiązek w ciągu roku nadać odbiornikom indywidualne numery identyfikacyjne o czym musiała powiadomić ich właścicieli. W przeciwnym razie, nie ma podstaw ściągać opłat – tłumaczy mec.Markowski
  Rzecz w tym, że przed laty Poczta Polska zbagatelizowała Rozporządzenie ministra transportu i dzisiaj nie ma praktycznie podstaw do ściągania zaległości, jednak czyni to licząc, że w obawie przed konsekwencjami ludzie i tak będą płacić. Tak się jednak nie dzieje, gdyż w odpowiedzi na wysłane pisma powołujące się na art. 73 KPA, niemal w każdym przypadku Poczta Polska wysyła odpowiedź tej samej treści:

  „Na podstawie ponownej analizy sprawy, uznano, że rejestracja odbiornika telewizyjnego nie dotyczy Pani osoby. Wysłane upomnienie o zaległościach w opłatach nie ma uzasadnienia.”

 • lucyliu

  0

  No jakoś tą kasę z 500+ trzeba odzyskać no nie? Tu abonamencik, tu podwyżka, tu Vacik na stawce 23% dłużej... no i wraca wszystko do worka.. Teraz emeryci powyżej 75 roku życia będą w cenie ;)

 • 0

  Rozumiem, ze teraz Pan Lizut nie płaci abonamentu, bo telewizja jest reżymowa. A z jakiego powodu nie płacił w czasie rządów PO?

 • admin.duda

  0

  Czy można jakoś przystopować wklejaka emillo333?

 • baj62

  0

  A czym się martwić, I tak w tv jakiejkolwiek są same powtórki . O wiadomosciach społecznych, politycznych czy lokalnych mam internet.Kurski może mnie pocałować tam gdzie pan majster ma ... I tak za niedługo ustawowo mnie obejmie zwolnienie z abonamentu.

 • wyrdhamster

  Oceniono 2 razy 0

  Albo można przestać korzystać z telewizji i mieć w domu tylko komputery. :) Do czasu aż nam YouTube'a i Netfliksa nie opodatkują...

 • prokuraturarejonowa

  0

  W sprawie abonamentu Poczta może mnie nawet pozwać i tak nie zapłacę. Mam pismo od Poczty sprzed paru lat, z poprzedniej łapanki, w którym Poczta wyraźnie stwierdza, że nie mam żadnego odbiornika i uprzejmie przeprasza za nękanie.

  A kablówkę to mam w ogóle tylko dla internetu, moja kablówka internet sprzedaje tylko w pakiecie z telewizją.

 • mariner4

  Oceniono 14 razy 0

  Ja nie oglądam rynsztokowej telewizji PiS. Abonament jest więc dla mnie bandyckim haraczem.

 • Marek Apacz

  Oceniono 18 razy 0

  Telewizję zwaną publiczną zakodować. I płacą tylko ciekawi HA HA

 • Oceniono 16 razy 0

  W każdym pokoju sejmowego hotelu znajduje się telewizor i rado..... myślicie że administracja sejmowa płaci abonament za RTV?... i czy płacą go wszystkie biura i instytucje rządowe?... NIE!... i takie mamy prawo na lewo.

 • maly_ludzik

  Oceniono 14 razy 0

  Oferta telewizji naziemnej nie jest zbyt bogata i dlatego jej odbiorcy oglądają tą propagandówkę z Woronicza - i ich poczta nie namierzy i nie przymusi do opłacania abonamentu. Abonenci telewizji kablowych i platform cyfrowych ofertę mają znacznie większą i nawet nie włączają TVP, ale to oni zostaną objęci przez pocztę specjalnym nadzorem i zmuszeni do łożenia na Kursówkę.
  Podsumowując: abonament będą opłacać w większości ci, którzy TVP nie oglądają, a ci którzy TVP oglądają dalej będą mogli się bezkarnie migać.
  Zaczynam dostrzegać genialność tego pomysłu - to będzie abonament za nie oglądanie TVP, i moim zdaniem „Słuszną Linię ma Nasza Władza”.

 • ziggystardust

  Oceniono 4 razy 0

  Już za późno. Ustawa zmusza operatorów do przekazania danych abonentów z ostatnich 6 miesięcy.

 • wielki.destruktor

  Oceniono 20 razy 0

  płacić, ciemny ludzie, płacić !

 • art tur

  Oceniono 8 razy 0

  A jeżeli wykupiłem abonament w tv satelitarnej czy kablowej po to żeby ogladać tv w urzadzeniach mobilnych ???!!!!!??????

 • pit8282

  Oceniono 18 razy 0

  Patent jest prosty - to , że mam podpisaną umowę z operatorem nie znaczy ze mam TV. Wybrałem tą ofertę bo mam lepszy net i telefon komórkowy a TV nie posiadam. TO na ustawodawcy ciąży obowiązek udowodnienia ze tv posiadam...ciekawe jak to zrobią :)

 • caramba102

  Oceniono 3 razy -1

  większość i tak nie wyrejestruje - bez eurosportu ich życie straci sens. zapłacą choćby pińcset.

 • quinc3

  Oceniono 3 razy -1

  A co będzie gdy moja matka staruszka zawrze umowę na dostawę kablówki do mojego domu? Jako osoba w podezłym wieku abonamentu nie płaci.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX