Komentarze (44)
RPO: Brak niezależnych sądów może sprawić, że sprawy takie jak Igora, pozostaną niewyjaśnione
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • zd46

  Oceniono 35 razy -5

  ZbiesiuZ, gotów udowodnić, że IGOR sam przyszedł na komendę, sam się torturował i sam się zabił. Co za podobieństwo: Blida-Igor, Igor-Blida. Ci sami ludzie ........takie samo prawo i sprawiedliwość i ............podobny koniec, mogiła. "Oprawcy się rozmyli" choć Warchoł nazwał ich "bandytami w mundurach", których ukrywają, od ponad roku BEZMUNDUROWCY z rządu PiS-u.

 • kemor234

  Oceniono 26 razy -6

  Wszystkie działania PIS zmierzają ku temu, by niszczyć. Niszczyć dorobek pokoleń. Zatrzymać rozwój narodu. Niszczyć podwaliny demokracji. Eliminować tych, którzy mogą mieć inne zdanie. Dążenie do wprowadzenia dyktatury jest aż nadto wyraźne.

 • tomtg123

  Oceniono 36 razy -6

  Rok temu policja zamordowała człowieka na komisariacie. Prokuratura przez ROK pozwalała żeby mordercy służyli w policji i chodzili w mundurach. Przez rok nie zmieniło się NIC, mordercy byli dalej policjantami.
  Po roku sprawa zmierzała już do szczęśliwego umorzenia, w międzyczasie komendant posterunku, na którym zamordowano człowieka dostał nawet awans, wydawało się więc, że wszystko było pod kontrolą - ale niestety taśmy trafiały niedawno do tego strasznego wściekłego TVNu, który je zupełnie niepotrzebnie ;) ujawnił i wtedy zaczął się prawdziwy się pożar w burdelu.
  Okazało się wtedy nagle, że to jednak było przestępstwo i oto nagle politycy PiS zaczęli potępiać bandytów - swoich podwładnych, którym przez rok włos z głowy nie spadł ( choć prokuratura miała wszelkie dowody, a policja miała wiedzę co się stało ).
  Oto nagle politycy PiS są tą sprawą niebywale oburzeni, są zdziwieni, wstrząśnięci - choć nie zmieszani - ale nade wszystko i przede wszystkim: politycy PiSu SĄ NIEWINNI. ;)
  Całkowicie niewinni i krystalicznie czyści.
  Okazuje się, że Ziobro, Błaszczak i Zieliński za to nie odpowiadają, no skąd, jak mieliby odpowiadać, przecież to najlepszy sort ministrów jest.
  A poza tym od kiedy to minister odpowiada za to co się dzieje w jego resorcie..? Co prawda za czasów PO ministrowie za dużo mniejsze sprawy składali sami dymisję (Ćwiąkalski) i nie trzeba ich było naciskać, no ale to było kiedyś, a teraz jest przecież Dobra Zmiana i teraz żaden Minister Najlepszego Sortu tak łatwo od koryta oderwać się nie da.

  A gdy w dodatku okazuje się, że jest podejrzenie, że minister Kempa może być nieformalnie powiązana z policjantami-bandytami, to wtedy ona zamiast sprawę wyjaśnić, chowa się za plecy tej samej prokuratury, która przez rok zamiatała sprawę pod dywan...

  No cóż, ja mam tu tylko jedno pytanie : czy to jest państwo teoretyczne, czy to już może raczej państwo mafijne ...?
  ps.
  Chyba wiem jaki będzie finał tej historii. Otóż prokuratura weźmie się wreszcie solidnie do pracy i w końcu znajdą winnego - czyli ten zły człowiek, który dał TVN-owi te taśmy, zostanie schwytany i przykładnie ukarany....
  No i tyle.
  A Kempa, Ziobro, Błaszczak i Zieliński dostaną po orderze, Duda ich odznaczy.
  No i słusznie, bo przecież Kempa, Ziobro, Zieliński i Błaszczak nic nie wiedzieli, oni za nic nie odpowiadają i niech się ludzie wreszcie od nich odczepią, a tak w ogóle, to pogadajmy lepiej o 500+ i o uchodźcach...

 • zd46

  Oceniono 18 razy -6

  Wrocław-katowanie Polaka, Biała Podlaska-gaz, kajdany, bicie Czeczenów ??? Błaszczak, Zieliński, Ziobro, to jednak PRAWDA, że nie lubicie innych niż tych z PiSu !! No tylko nie użyli paralizatora !!! Błaszczak z Zielińskim, policjanci , straż graniczna WYKONUJĄ TO CO NAKAZUJĄ PRZEŁOŻENI czyli panowie B,Z,Z, szczucie na innych kończy się dramatami i łamaniem prawa !!!!Efekt ideologii PiS-u: " szukać wroga, gonić wroga, eliminować wroga", bo "wróg jest wszędzie i czai na nas i na dobrą zmianę"

 • zd46

  Oceniono 16 razy -6

  POLACY, pomyślcie, ci ministrowie ocierający się o "mieszkanie z kratami", mogą tak POTRAKTOWAĆ I NASZE DZIECI, są do tego wyjątkowo zdolni !!!! Potem coś pokrętnie wytłumaczą, oszukają dla chwały PiS-u !!! "Dooooobra zmiana" kończąca się cmentarzem, amen". Jak chcesz dobrze żyć NIE DAJ SIĘ DOŁADOWAĆ PARALIZATOREM przez rozpędzony PiS.

 • zd46

  Oceniono 28 razy -6

  Władza ustala styl życia i wprowadza nowy „Kodeks Etyczny PiS-u”:
  -przestrzeganie Konstytucji RP - NIE
  -tabletka "dzień po" - NIE
  -in vitro - NIE
  -opalanie w solarium - NIE
  -swobodne manifestacje - NIE
  -krytykowanie władzy - NIE
  -aborcja z przyczyn medycznych - NIE
  -wolność gospodarcza – NIE
  -ułaskawienia swoich, w każdej chwili i o każdej porze dnia i nocy - TAK, TAK,TAK
  -łamanie prawa – TAK, TAK, TAK
  -ratowanie SKOK-ów - TAK,TAK
  -okradanie budżetu na rzecz kościoła - TAK,TAK
  -przekazywanie za darmo kościołowi tysięcy hektarów - TAK, TAK,TAK
  -lekceważenie NARODU - TAK, TAK
  -okłamywanie Polaków TAK, TAK, TAK
  -miłowanie prezesa - TAK, TAK, TAK

 • zd46

  Oceniono 23 razy -7

  Obecna, łamiąca Konstytucję RP, ideologia PiS-u, to: „RZĄDZENIE , KŁAMSTWO, OSZUSTWO, PRAWO, STRACH, RYGOR I POSŁUSZEŃSTWO” po przez pałki, kajdany, średniowieczne tortury, paralizatory, pięści, spadanie z krzeseł i ………. MOGIŁY????? Czyżby "dobra zmiana" też niosła "śmierć na sztandarach"???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX