"Dobra robota operacyjna!". Adamowicz chwali posła Suskiego [344. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Marek Suski i Małgorzata Wassermann

Marek Suski i Małgorzata Wassermann (Fot. Sławomir Kamiński)

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od przeoczenia słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

W notowaniu 343 miejsce 1. - bez zmian, wygrały ponownie antyrządowe uszczypliwości, na miejscu drugim ex aequo Maślakowy piąteczek w czwartek oraz dzikowy współczynnik Jurgiela, na trzecim: turystyczna propozycja dla Prezesa.

Wśród premier w notowaniu nr 344 naszej Listy - kolejny spektakularny występ śledczego Suskiego, Jacka Żakowskiego kłopoty z nazwiskami, kto i dlaczego nie planuje zrobić ministerialnej kariery, ekspert PO nie o PO, opinia Masy, o drobnym druku - tym razem na opakowaniach detergentów i tym podobnych, wreszcie: entree i cytat z bototrolla, a na finał - ekstremalny występ posła Giżyńskiego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 344 liście przebojów
Zobacz także
  • Związkowcy z JSW wybierają się do Warszawy. W poniedziałek protest pod ministerstwem
  • Wiceprezydent Gdańska spotkał się z matką zabójcy Pawła Adamowicza. "Oni też przeżywają swój dramat"
  • Niemal puste ławy PiS podczas minuty ciszy na sesji Rady Miasta w Łodzi. Radni innych klubów uczcili zamordowanego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza Radni z Łodzi uczcili pamięć Pawła Adamowicza minutą ciszy. Ławy PiS niemal puste

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy