"Jak w stalinowskim Związku Sowieckim" - sprawa Królikowskiego i "neobolszewickie instynkty" w PiS

- To jest zupełnie niepojęte, najpierw gen. Kraszewski a teraz prof. Królikowskiego - ocenił w TOK FM prof. Roman Kuźniar, były doradca prezydenta Komorowskiego. Prof. Królikowski w rozmowie z TOK FM stwierdził, że działania prokuratury zaplanowano, by "podważyć wartość reformy stworzonej przez prezydenta".

Dla prof. Romana Kuźniara działania służb i prokuratury wobec osób niewygodnych nie powinno zaskakiwać. -  Ta ekipa jest bardzo specyficzna, ma takie neobolszewickie instynkty - mówił b. doradca prezydenta Bronisława Komorowskiego.

Zdaniem gościa "Poranka Radia TOK FM", ataki na współpracowników prezydenta Andrzeja Dudy "to zupełnie niepojęte". - Najpierw gen. Jarosław Kraszewski, teraz prof. Królikowski. To co ciekawe, że nęka się nie tylko przeciwników, ale dotyka to też przedstawicieli obozu władzy. To trochę wygląda jak w stalinowskim Związku Sowieckim przed 1953 rokiem - mówił prof. Roman Kuźniar.

"Atak na prezydenta"

Sam prof. Michał Królikowski, traktuje sprawę jako atak na prezydenta Dudę. Prokuratura w Białymstoku poprosiła prawnika o przekazanie numeru rachunku konta byłego klienta Michała Królikowskiego, na które przelał sporą sumę pieniędzy.

Klient byłego wiceministra sprawiedliwości został zatrzymany przez CBŚP, w związku ze sprawą dotyczącą wyłudzeń VAT-u.

"Rok 2018 to będzie rok strachu, wyrywania 'chwastów'" - ostrzega Aleksander Kwaśniewski>>>

Śledczy z Białegostoku zainteresowali się prof. Królikowskim dopiero kiedy zaczął on występować w mediach, jako osoba współpracująca z prezydentem Dudą  przy tworzeniu ustaw o KRS i SN.

Były klient prawnika nie został skazany za ew. wyłudzenia VAT. Ale w TVP Info prof. Królikowski już tytułowany jest "adwokatem mafii".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (71)
"Jak w stalinowskim Związku Sowieckim" - sprawa Królikowskiego i "neobolszewickie instynkty" w PiS
Zaloguj się
 • dna_low

  Oceniono 16 razy 12

  Towarzysze z Pissu biorą przykład ze swoich najlepszych synów - Piotrowicza i Kryżego. Wyzywają innych od ubeków i komuchów, a sami postępują jak bolszewia w najgorszym wydaniu. Hipokryci.

 • justas32

  Oceniono 22 razy 12

  PIS - Partia Interesów Sowieckich. Paranoja I Schizofrenia. Przyszli I Spierdo...li ...

 • boooolek

  Oceniono 18 razy 12

  Poniższy komentarz niewinni nie mają się czego bać, żałosne i upadłe moralnie towarzystwo, niszczenie i plucie w twarz z uśmiechem to dla twojego dobra?

 • najgorszy-sort-polakow

  Oceniono 15 razy 11

  jak dla mnie mogą się wzajemnie nawet powyrzynać , tylko że przy okazji tracimy my wszyscy i my wszyscy za to płacimy , no i co suwerenie ośmiorniczki i ciepła woda nie pasowała , to teraz zero pokaże ci gdzie twoje miejsce ....

 • rownowaznik

  Oceniono 12 razy 10

  Następny będzie Duda.

 • jur.jam

  Oceniono 12 razy 10

  Teraz już wiadomo po co w PiS-ie potrzebni sa prokurator Piotrowicz i sędzia Kryże ........ skuteczne komunistyczne metody walki z opozycją jak znalazł !!!!

 • main_coon

  Oceniono 11 razy 9

  Ktoś musiał zrobić donos na Józefa K., bo chociaż K. nic złego nie zrobił, to pewnego dnia został po prostu aresztowany.

 • bkiton

  Oceniono 10 razy 8

  Panie Święczkowski, a jak tam wpłaty Ziobry i Kurskiego?????
  Doczekamy się jakiegoś śledztwa??????

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX