Komentarze (98)
"To walka nie o wolne sądy, tylko o wolne wybory, media i demokrację". Adwokaci o skardze nadzwyczajnej
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • gdabski

  Oceniono 2 razy 0

  Gdzie jest wojsko?!

 • Zbigniew Gągor

  Oceniono 2 razy 0

  Ten pan powinien pobrać korepetycje z podstawówki bo tyle błędów co narobił, to tylko wielki bałwan na stoku tego nie dokonał.

 • usuniety-komentarz

  Oceniono 3 razy -1

  Wolne sądy to są tylko jeśli chodzi o definicję szybkości. Demokracja z jaką mamy do czynienia w Polsce to ciężko nazwać demokracją skoro posłowie od co najmniej nastu lat mają gdzieś obywateli. Nie wywiązują się z obietnic i śmieją się w twarz, bo obywatel nie może ich odwołać, a nawet jeśli chce w sejmie swojego człowieka i ten będzie miał nawet najwięcej głosów ze wszystkich to i tak to nie gwarantuje, że zasiądzie w ławie sejmowej. Już pomijając fakt wyrzucania podpisów obywateli i tworzenie progów i terminów prawie nierealnych do wykonania. Wiwat demokracja i urzędnicy, którym można naskoczyć jak już się dostaną na stanowisko.

 • ludvikkk

  Oceniono 7 razy -3

  Powiem tak! Trzeba było dooooooopki liberałowie lepiej się strać! A tak garneliście tylko pod siebie! No to teraz PIS niech się wykaże! Mieliście 20 lat! Po 20 latach rządów PiS-u się "obaczy"! hehehe Zresztą sami widzicie że nie ma na kogo stawiać! Ta niby totalna opozycja to same cioty!

 • Fajfus Fujara

  Oceniono 7 razy -5

  To nie jest walka o wolne sądy, tylko walka o odcięcie pępowiny łączącej je z PRL.
  Co najmniej 70% pracowników wymiaru sprawiedliwości ( na wysokich stanowiskach) ma jakieś korzenie lub powiązania w PRLowskim resorcie

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 11 razy -9

  Demokracja jest wtedy gdy urbanowsko-walterowska całą prawda cało dobe stworzona za pieniądze ukradzione z FOZZ obwieszcza jak to pięknie i wspaniale jest na zielonej wyspie. W przeciwnym razie jest NAZIZM

 • m78k

  Oceniono 14 razy -12

  "To walka nie o wolne sądy, tylko o demokrację". Gó... prawda! To jest walka o to, co było np. w Warszawie, czy Krakowie. Żeby na podstawie ordynarnie podrobionych dokumentów można było kraść kamienice, i żeby sędziowie mogli bezkarnie uczestniczyć w tym złodziejstwie!

 • dziewczyna_murzyna

  Oceniono 15 razy -13

  o przywileje nie tykalnej kasty sędziowskiej zblatowanej z po i gw

  Impreza zorganizowana przez muzułmanów w Naumburg (Saale) u Niemców. Prawo szariatu, określa psa, jako brudne zwierzę. Biała kobieta z dzieckiem i psem, to dla muzułmanów mieszanka nie do zaakceptowania. Policja stoi po stronie musli. Stosuje prawo sharia. Czy chcemy tego w Polsce?

  hatetepees://w.w.w.facebook.com/groups/polubpis/permalink/2020767724826273/

 • Jan Staszic

  Oceniono 16 razy -14

  To SUWEREN decyduje o ksztalcie reformy a nie jakies tam kasty prawnicze!
  Wy zdradzieckie mordy nie macie prawa glosu w tej materii!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX