Komentarze (74)
Żakowski przestrzega Siemoniaka: Jaki jako prezydent to nie jest owoc, który chciałbym próbować
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • acappella65

  Oceniono 4 razy -4

  Pan Prezydent Bronisław Komorowski, w wyborach prezydenckich - wraz z całą PO - był pewny wygranej z kandydatem PIS już w I turze. Jak wyszło?
  Zatem kol. Siemoniak, " niedziel skóry na niedźwiedziu"

 • matts06

  Oceniono 6 razy -4

  Dlatego niech pan panie Żakowski nadal zaprasza co tydzień ten sam chórek - Lis, Wołek, Władyka. To co ci panowie dzisiaj gadali było tak skuteczne, że w przypadku drugiej tury PO-PiS, oddaję głos nieważny. Dzięki tym panom podjąłem dziś taką decyzję. Pan Lis szczególnie lubi innym mówić, że są pożytecznymi idiotami PiSu, szkoda że sam nie widzi, że on świetnie działa na korzyść PiS. Normalnie w drugiej turze oddałbym z zatkanym nosem głos na kogoś z PO, ale jak słucham jak to mamy wszyscy poprzeć jednym głosem super, świetną PO i kandydata, który został wybrany, o pardon - narzucony jako kandydat opozycji, to ja dziękuję.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 8 razy -4

  banderowiec z kagiebowcem recenzenci terazniejszosci

 • nirelle

  Oceniono 10 razy -4

  Prezydentem Warszawy powinien zostać człowiek z doświadczeniem samorządowym lub obrońca eksmitowanych lokatorów. Słowik, Ikonowicz, Jaki, lub jeden z obecnych burmistrzów dzielnic Warszawy.
  Rafał Trzaskowski to kolejny niewypał PO.
  A na marginesie pytanie - co się dzieje z budową II nitki metra w stolicy, kto odpowiada za przerwanie (zawieszenie) budowy i dlaczego tak jest?

 • wozdo

  Oceniono 8 razy -4

  w taki sposób starszy pan Jacek robi dziennikarskiego loda Rafałowi młokosowi

 • Czesław Rosomak

  Oceniono 8 razy -4

  tak, obowiązkowo jakiś profesor, wiadomo, że do rządzenia wielkim miastem najlepiej nadaje się profesor, nie jakiś tam manager, czy broń Boże polityk

 • Jan Kowalski

  Oceniono 12 razy -4

  Oj tam...Oj tam:) Głowa do góry:)

  Konkurencyjny pełowski portal już pisze o cyt. "druzgoczącym" dla PiS sondażu i Trzaskowskim w Warszawie który nie ma z kim przegrać:)

  Trzaskowski miażdży
  Trzaskowski deklasuje
  Trzaskowski uderza (celnie i w punkt )
  Trzaskowski wbija szpile.
  Trzaskowski żeby przegrać musiałby....... (zakonnice już się modlą)

 • Grzegorz Iwanowski

  Oceniono 14 razy -4

  A ja, jako rdzenny warszawiak na tego "człowieka" odpowiedzialnego za kampanię Gronkiewicz - Waltz nie zagłosuję, podobnie jak i na Jakiego. PIS i PO to jedna banda, która dobrze udaje walkę ze sobą, a w sprawach takich jak odrzucenie zwiększenia kwoty wolnej od podatku dla obywateli do poziomu jaki mają posłowie, głosują razem - gdy jakiekolwiek działanie PIS popiera Kukiz i za nim głosuje - jest przystawką PIS. A kiedy to samo robi PO, to czym jest?

 • ziomekp.1

  Oceniono 5 razy -5

  Dziś Żakowski rozmawia z Siemoniukiem bo wisi nad nimi "topór pisowski" a jeszcze niedawno bo w pażdzierniku 2015 mówił w poranku cósik takiego -- "Nie przeraża mnie tak Macierewicz, jak mnie przeraża Siemoniak - stwierdził w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski. W MON powstał plan stworzenia liczącej 300 tys. ochotników Gwardii Krajowej - podaje "Rzeczpospolita". - To jest jakaś katastrofa - grzmiał w Poranku Radia TOK FM Jacek Żakowski, wskazując na polityczne konsekwencje takich decyzji i płynące z niej zagrożenie dla demokracji. - Żakowski wygaduje bzdury - odpierał Tomasz Siemoniak, szef MON".
  Dzisiaj już Żakowski nie sekuje Siemoniuka ani Siemoniuk nie ma Żakosia za barana, amen.
  Tutaj masz publiko całość -- www.tokfm.pl/Tokfm/1,130517,19032369,zakowski-siemoniak-przeraza-mnie-bardziej-niz-macierewicz.html

 • Victor Victor

  Oceniono 7 razy -5

  Peo preferuje rozpoznanie walką. Operację na żywej ludności miasta. Geniusze polityki

 • milorex10

  Oceniono 13 razy -5

  Kto poprze jawny złodziejski układ PO w Warszawie. Afera reprywatyzacyjna w pełni, a na czele PO nadal jest opiekunka złodziei Pani HGW (vice tej partii). Prezydentem stolicy jest nadal Pani HGW. Znaczy to tylko tyle, że mafia warszawska i układ warszawski z PO nadal trzyma się dobrze. Kto chce głosować na warszawskich złodziei to niech głosuje. PO nie ma za krzty honoru i odpowiedzialności. HGW zanieczyściła atmosferę w Warszawie i w Polsce na lata. Od PO zalatuje zgnilizną i rozkładem.

 • bespieka

  Oceniono 13 razy -5

  - Rafał Trzaskowski to super kandydat na prezydenta Warszawy.... Popatrzyłem dziś w internet i wszędzie widzę dziesiątki zdjęć pani bufetowej i zawsze obok niej stoi nieodłączny jej towarzysz- pan Trzaskowski i .....już to widzę jak wygrał te wybory, pomimo że jeszcze się one nawet tak na dobre nie zaczęły. Pan Trzaskowski i pani Bufetowa zawsze RAZEM jak 2 nierozłączne papużki i to ma być pomoc dla kandydata na prezydenta Warszawy. Ha, ha, ha, ha ! ! ! ! To już lepszy by był pan Neuman ( Ten od przekrętów ) popierany przez panią Kopacz. A wracając do pana Trzaskowskiego to jest on posłem Ziemi Krakowskiej - pomimo że nigdy w życiu nawet w Krakowie nie był ! ! ! ! ! i nic do tej pory przez kilka lat jako poseł Rzeczpospolitej w Sejmie dla Krakowa nie zrobił..... No cóż, na przykładzie pana Trzaskowskiego widać że to PO to aż tak wielkie bagno że partyjny towarzysz Schetyny który do tej pory tak haniebnie się zaprezentował w Sejmie będzie reprezentował PO, bo jak z tego widać nikogo lepszego biedacy nie mają.

 • mirek76pl

  Oceniono 11 razy -5

  Pan Zakowski ma 100% racje. Np. taka pani Ogorek ma tytul doktora, wiec jest scisle zwiazana ze srodowiskiem akademickim, ma duzy kapital intelektualny, a poza tym mam juz duze doswiadczenie w kampaniach prezydenckich. No i jak malo kto nadaje sie na rozszerzenie pola, poza tym doskonale laczy lewice i srodowiska liberalne :) :) :) :)

 • vidi12

  Oceniono 9 razy -5

  Na razie wiem jedno... Ani Jaki ani Trzaskowski... To już wolałbym tego wrażliwego i delikatnego mężczyznę z Nowoczerskiej :)

 • duquette

  Oceniono 8 razy -6

  .
  Dresiarze nie są tak umoczeni jak Hanka i jej szemrane towarzystwo.

 • adam-aga

  Oceniono 8 razy -6

  Dyżurna plujka zachwycona Trzaskowskim. Pal się plujka.

 • def11

  Oceniono 10 razy -6

  W 2018 trzeba obronić stolicę Polski przed siłami ciemności. Niech próbuje każdy kto na siłach się czuje, a w II turze i tak wspólny kandydat opozycji.
  Trzaskowski da radę..

  p.s.
  MUSI kur^a !! :)

 • art4tiger

  Oceniono 10 razy -8

  PO była partią liberalną w 2007. Póżniej poszła w lewo socjalnie (ciepła woda) i światopoglądowo i dlatego przegrała dwa lata temu. Powstało miejsce dla partii liberalnej eokonomicznie .N a PiS miał większe pole o zgarnięcia centroprawicowego elektoratu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX