Komentarze (84)
Marek Borowski tłumaczy dlaczego PiS nie reaguje na "białą Europę" i inne rasistowskie hasła na Marszu Niepodległości
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • byrcyn11

  Oceniono 7 razy 5

  Widzę tu pewną konsekwencję, jeżeli rząd popiera rasizm, to i hasła i symbole faszystowskie nie mogą być już zakazane. Polityka ubermenschen wiecznie żywa ;-)

 • 92ilme

  Oceniono 11 razy 5

  Powinni zamiast mundurow wydac policjantom ubranka Kulsona. To bardziej do nich pasuje, a przynajmniej nie zniewazaliby swoim zachowaniem munduru i godla.

 • trefar

  Oceniono 17 razy 5

  No niestety, jest się czego wstydzić i to przed całym światem ! Tylko pan minister Błaszczak jakby oślepł. A może tylko rżnie głupa!?

 • 2zero

  Oceniono 4 razy 4

  My chcemy Boga. Nie sądzę, że mój Bóg Was będzie chciał.

 • jab-77

  Oceniono 8 razy 4

  Od samego początku wszystkie pisowskie kulsony łącznie z testerem kociej karmy mówią tylko do swojego elektoratu, który jest jak wczesne kadry Gwardii Ludowej.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 3

  Rasizm wygrał im wybory

  więc nie mogą stracić serc armii świroniego

 • 92ilme

  Oceniono 7 razy 3

  Trzeba bylo reakcji izraelskiego MSZ i zawolania polskiego atache na dywanik, aby wreszcie Plaszczak i spolka wzieli sie do roboty. Nagle, po kilku latach faszystowskich marszow i rasistowskich hasel, rzecznik policji, niejaki Ciarka dostal instrukcje z centali PiS-dzielcow na Nowowiejskiej, ze jednak byly hasla faszystowskie. I tak policja i prokuratura goovno zrobia z tym, bo nie beda sie chcieli narazac katofaszystom. Co tu duzo mowic, wczoraj na scianie tunelu do kolejki na stacji Wzgorze Maksymiliana (Gdynia) byla namalowana szubienica z gwiazda Dawida. Trzeba bylo upodlic Polske na arenie miedzynarodowej, by wreszcie byla jakas reakcja PiS-dzielczego rzadu. Gratulacje z powodu szybkiego refleksu i odzyskania wzroku przez odpowiedzialnych urzednikow.

 • vomitorium1

  Oceniono 7 razy 3

  "Oczywiście nie chodzi ściśle o głosy. To są ludzie, którzy potem działają w terenie i wspierają partię PiS ... "
  to oczywista oczywistość
  (np
  wspierają "OT" (obronę terytorialną)
  czy
  zbrojne bojówki ministra szyszko "PAOŚ" (państwową agencję ochrony środowiska))

 • starblast

  Oceniono 6 razy 2

  Na Marszu Nacjonalizmu przekaz kierowany jest do ludzi o skrajnych poglądach a PIS kieruje przekaz do ludzi mniej fanatycznych, tzw. zwykłych, normalnych (w cudzysłowie) Polaków, klasy średniej, inteligencji, ubogich. Hitler na początku też miał różne przemówienia - dla ulicy przepełnione agresją, nienawiścią do żydów, a do przemysłowców, inteligentów, ludzi z wyższych sfer wersję ułagodzoną.

 • tajemniczy_don_pedro

  Oceniono 2 razy 2

  Nic nowego. Tak, jak trudno być częściowo dziewicą, tak samo trudno być "umiarkowaną prawicą" bądź "umiarkowaną lewicą". Z tego prostego powodu, że decyzja, gdzie "umiarkowanie" się kończy jest czysto arbitralna, a osobników odrobinkę poniżej i odrobinę powyżej tej granicy właściwie niewiele dzieli.

  Miło być libertarianinem. :)

 • artau

  Oceniono 1 raz 1

  piss nie reaguje, bo piss to ukryta opcja neofaszystowska

 • kenijro

  Oceniono 9 razy 1

  - Może o "białej" to mniej, natomiast żeby tych uchodźców nie brać, nie przyjmować, że w ogóle Europa zrobiła poważne błędy, itd. - wymieniał dalej gość audycji.

  Ale to (... tych uchodźców nie brać, nie przyjmować, że w ogóle Europa zrobiła poważne błędy) to już mówi cała UE zgodnym chórem a na hasłach antyislamskich całe frakcje wjeżdżają do parlamentów.

 • Dodger Merciless

  Oceniono 3 razy -1

  Dlaczego mam odczucie ze poglądy faszystowskie mają właśnie lewacy?Jak kolorowy wyzwie białego człowieka od białasów to mu nic nie zrobią a jak jest odwrotnie to rasista.

 • Dodger Merciless

  Oceniono 2 razy -2

  A kto to jest nazista? Jakiej jest narodowości? Bo nazista nie ma narodowości. Ani słowa, kto wywołał II wojnę światową, ani kto w okupowanej Polsce zorganizował przemysł śmierci i do końca pilnował, by funkcjonował jak szwajcarski zegarek. Aż dziw bierze, że polskie media używają słowa nazista, wymyślonego po wojnie, by nie nazywać rzeczy po imieniu. Ale skoro tak jest, to nie oburzajmy się, że zagraniczne gazety wciąż piszą o polskich obozach koncentracyjnych.

 • Dodger Merciless

  Oceniono 2 razy -2

  Nazista – osoba o konserwatywnych przekonaniach, kultywująca europejskie tradycje. Dla lewaków każdy, kto ma inne przekonania od nich. Termin używany zamiennie z faszystą, gdyż z punktu widzenia lewicy faszyzm i nazizm to to samo.

 • bart5554

  Oceniono 3 razy -3

  Demokrata Marek-PZPR-Borowski tłumaczy to w zbyt złożony sposób. Polaki są takie głupie to ja spróbuję prościej:

  Słuchajta, 11 Listopada przez Warszawę przeszło 60 tysięcy faszystów. To przez PiS tak nagle wypączkowali. Polacy mają faszyzm we krwi. ALE jest na to rada! Wystarczy, że do władzy dojdzie Platforma Obywatelska, N i PSL i ci wszyscy faszyści znikną! Nie będziemy już faszystowskim krajem, będą nas szanować w Europie itd.

  Aha - PO/N/PSL wyborów raczej nie wygrają dlatego, trzeba zrobić przewrót, nawet kosztem przelanej krwi (jak radzi drugi po "Bolku" bohater narodowy - Daniel Olbrychski).

 • Jacek Jacek

  Oceniono 14 razy -4

  Hipokryci , Marsz był co roku za rządów PO również, tak jak marsze ONR, a także jak marsze NOP. W Unii legalne są trzy europejskie partie narodowe w tym APF którego członkiem jest profaszystowska NPD. Dobrze towarzysze o tym wiecie!!!! I co z tym robicie!!!! Chyba w gacie.

 • arkalionxp

  Oceniono 9 razy -5

  Ciekawe. W Brukseli 300 Marokańczyków rozwalało centrum podpalając samochody i plądrując sklepy ponieważ.... Maroko awansowało na MŚ! I to jest okej w porównaniu ze zwykłym pochodem gdzie 60 tys ludzi nic nie zniszczyło tylko obchodziło święto narodowe? Co za kretynizm, naprawdę ta UE prosi się o jakąś inwazję z zewnątrz bo taka zbiorowa głupota to zupełna bezbronność.

 • nowekonto1234

  Oceniono 17 razy -5

  11.11 Warszawa - marsz kilkudziesięciu tysięcy ludzi, jedyny problem to niepoprawne politycznie transparenty
  12.11 Bruksela - Marokańczycy świętują awans na mundial, regularna bitwa z policją, płonące samochody, rabunki sklepów

  Wolę transparenty, które kłują lewaków w oczy niż ubogacenie kulturowe w postaci spalonych samochodów, rannych policjantów i okradzionych sklepów. I myślę, że każdy zdroworozsądkowy człowiek woli.

 • pawelo73

  Oceniono 11 razy -5

  wszystko to można także odnieść do lewicy - to tak jak w tej konwencyjce rzekomo antyprzemocowej dyskryminacja kobiet jest przemocą wobec nich ale już dyskryminacja mężczyzn nie jest przemocą wobec nich, WSZYSCY Wyklęci są be bo strzelali do Polaków ale zapomina się dodać do jakich "Polaków" strzelali i co ci "Polacy" robili i w jakich okolicznościach to się odbywało, wpuśćmy WSZYSTKICH uchodźców ale nie chcą przyjąć do wiadomości że potem będziemy mieć taki burdel jak w Niemczech i Francji (masowe gwałty na sylwestra czy zakaz wstępu do różnych dzielnic dla białych) itd itp

 • Tomasz Wierzbicki

  Oceniono 17 razy -5

  Czarna Afryka !!!! Oj, ale rasista ze mnie !!! Biała Afryka !!! Oj jeszcze gorzej. A tak poważnie durne lewaki nadużywając słowa faszyzm spłaszczacie i czynicie potocznym wyrazem to pojęcie, plujecie w twarz rzeczywistym ofiarom tego systemu. Lepiej poczytajcie czym był faszyzm. Dla was wszyscy z którymi się nie zgadzacie to faszyści, ktoś nie chce muzułmańskich nachodźców - faszysta, ktoś nie chce multikulti w swoim kraju - faszysta. Odrypało wam kompletnie?

 • 2bxornot2b

  Oceniono 13 razy -9

  No tak nie moglo zabraknac starego politruka i jego sagi rodziny bermanow.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX