Komentarze (142)
Kluzik-Rostkowska podsumowuje 2 lata rządów PiS
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • r0b0l_reaktywacja

  Oceniono 1 raz 1

  jestem za tym, by PiS sprawował władzę do końca swojego lub tego chorego państwa.
  O przyszłość nowej Polski się nie obawiam, będzie co najwyżej na zachód od Wisły. Europie zależy na buforze oddzielającym od Rosji, stąd plany państwa polskiego Francuzi stworzyli już w 1915, a w 1918 powołano je do życia. A okazało się być potrzebnym choćby w 1920, podczas sowieckiej nawałnicy ( kto zaczął tą wojnę to już inna sprawa ). Podobnie w Jałcie tak zdecydowano na początku 1945 ( a właściwie to już w 1943 w Teheranie ).

  Tereny dawnego zaboru rosyjskiego wrócą do Matuszki Rossiji podobnie jak Krym. Będzie wojenka graniczna, w wyniku której w jasyr pójdą pedałki z ONR i harcerzyki z OTK, trochę głupoli zginie, potem nastąpi przyspieszona migracja wymienna: mądrzy na zachód, katomatolstwo na wschód. I będą sobie dwa kraje, zupełnie rózne w kwestiach politycznych, społecznych, ekonomicznych, kulturowych. Nawet język niby ten sam ale rózne znaczenia tych samych słów...

  To moje prywatne pijackie przewidzenia.
  Ale nigdzie nie jest napisane że Najjaśniejsza Rzeczpospolita musi istnieć. Nawet więcej: gdy nie istniała lub była silnie zależna, kultura polska miała się świetnie.

  Z wyjątkiem 20 lecia międzywojennego, ale to był nieustanny bajzel i zakończył się totalną klęską polityczną i militarną

  Dlatego Europa i Rosja poświęcą Polskę w imię równowagi i współpracy , potencjalne wielkie konflikty odbędą się zupełnie gdzie indziej, i nikt nie będzie tolerować wrzoda na dópie

 • khi

  Oceniono 3 razy 1

  Może by tak zamknąć nawias w zdaniu: "Najwięcej słów krytyki, jako przewodnicząca zespołu badającego kontrowersje wokół Antoniego Macierewicza, Joanna Kluzik-Rostkowska ma odnośnie do (jak używasz słowa odnośnie to zawsze musi być "do", to częsty błąd) obronności kraju." Między "błąd" a "obronności". To ważny nawias bo odnosi się do rzeczywiście nagminnego błędu językowego.

 • zaczy

  Oceniono 7 razy 1

  Do korekty: wyrzućcie z tekstu komentarze korektora dotyczące zwrotu "odnośnie do", bo "czytać hadko"

 • Prowincja NanSzan

  Oceniono 6 razy 0

  Pis wygra wybory gdy niezdecydowani zostana w domu i nie podejma wyzwania.Poza tym problem polega na tym,ze nie ma nowej sily,mlodych zdolnych ktorzy chcieliby wejsc do wladz i zmienic ksztalt obecnej polityki.Brak nowych mlodych twarzy spowoduje to,ze znowu bedzie wybor miedzy mniejszym a wiekszym zlem.Lecz nie zmieni to sytuacji.Jako osoba starsza chcialbym widziec pozytywna zmiane pokoleniowa.Boje sie jednak,ze gdy nie zmobilizujemy sie to frekfencja znowu bedzie niska.

 • kastore

  Oceniono 7 razy -1

  Tej pani już podziękujemy. Dzięki niej straszne zamieszanie w posyłaniu sześciolatków do szkół doprowadziło do zamknięcia oddziałów zerówek w przedszkolach, a teraz zbyt młode i niedojrzałe dzieci wylądowały w gimnazjach narażone na bandytyzm starszych klas. Dobrze, że to już ukrócono.

 • 2bxornot2b

  Oceniono 7 razy -1

  Jesli chodzi o caracale to sprawa nie jest zamknieta i rzad wroci do sprawy, natlok spraw przerasta mozliwosci czasowe. Z obserwacji mozna stwierdzic iz CBA wlasnie wziela sie za sprawe WSI SKOK Wolomin, ale wierzcie tego jest tak duzo iz zebranie materialu dowodowego musi zajac okreslony czas. To co sie obecnie dzieje to misja naprawy panstwa i przywrocenie mu naleznego szacunku wewnatrz i na zewnatrz i dobrze iz dzieje sie to czasem brutalnie i bez ceregieli, po prostu nie ma czasu, historia nie bedzie czekac.

 • tomaszmo23

  Oceniono 8 razy -2

  A kto jeszcze tej ku..wy slucha?

 • lukashh80

  Oceniono 6 razy -2

  Najwięcej słów krytyki, jako przewodnicząca zespołu badającego kontrowersje wokół Antoniego Macierewicza, Joanna Kluzik-Rostkowska ma odnośnie do (jak używasz słowa odnośnie to zawsze musi być "do", to częsty błąd obronności kraju.

  Cenisz dobre dziennikarstwo?

 • komentarzdramatycznyyy

  Oceniono 11 razy -3

  Marne tłumaczenia platfusów przed zbliżającą się klęską wyborczą. Nikt nornalny na PO nie głosuje.

 • tom-pek

  Oceniono 9 razy -3

  hehe a co wy macie do zaoferowania w tym PO?BYŁO NIE KRECIC AFER NIE KRASC NA POTĘGE I NIE WPIER....AĆ OSMIORNICZEK

 • pumpernik

  Oceniono 5 razy -3

  Ulubienica Kaczorów - Kluzica.
  Kobyła trojańska.

 • jaceku65

  Oceniono 8 razy -4

  To szykuje tą pułapkę, czy MOŻE szykuje... bo to jest różnica.. Kobito, jak będziesz coś wiedziała na 100% to wtedy udzielaj się medialnie.
  Też mogę powiedzieć, że w/w Pani MOŻE jest niesprawna umysłowo wygłaszając takie dyrdymały.

 • m78k

  Oceniono 10 razy -4

  Kluzik-Rostkowska była w PiSie. Zmieniła światopogląd i jest teraz w PO. Nie wiem, czy warto słuchać, co ma do powiedzenia.

 • jan kowalski

  Oceniono 10 razy -4

  Przewiduję następne +5 % poparcia dla PIS (niestety) po dzisiejszej debacie na temat Polski. Przemówienie pana Guy- a V. było żenujące i przypominało ultimatum Hitlera z marca 1939 roku. Kilka jeszcze debat i wypowiedzi pani minister Niemiec i demokratyczne partie moga praktycznie nie startować już w wyborach . Chociaż zawsze jakieś głosy otrzymaja, ale bedzie to margines

 • john water

  Oceniono 8 razy -4

  Wydaje się że opozycja /durna / nadal nic nie kuma ! Frontalne atakowanie PIS z załozeniem że za wszelką cene należy ich pozbyc władzy daje efekt odwrotny ! Mówienie że belismy głupi ,głusi i slepi ale po wygranych wyborach juz nie bedziemy durni na pewno nie chwyci Załosna wypowiedz p K R

 • 66kropek

  Oceniono 7 razy -5

  Oj tak, kto jak kto., ale Drożdżówka dobrze zna PiS. I żal d...pę jej ściska, że tam teraz nie jest byłoby fajnie. Na reszcie mogłaby wprowadzić obowiązkowy monitoring we wszystkich szkołach, z czym nie zdążyła pod koniec swojej błyskotliwej pracy jako minister MEN. A przetarg wygrałaby przypadkowo firma np. jej fryzjera, w sumie czemu fryzjer Kluzik miałby być gorszy? ,

 • mczes57

  Oceniono 19 razy -5

  Największą pułapkę wyborczą zastawiła PO na PIS, w postaci bomby z TK ,nielegalnie przed wyborami mianując swoich sędziów,tym samym PO dało początek całej tej hecy z TK. Teraz chcą nam wmówić że nadal dożywotnie kadencje swoich ludzi w samorządach, są najlepsze na świecie.

 • f1909

  Oceniono 6 razy -6

  Zrobią to co Platforma z PSL-em zrobiła w ostatnich wyborach samorządowych i które okazały się nieprawdopodobnie owocne dla partii chłopskiej ! -- A więc zrobią wszystko zgodnie z zasadami i prawem !

 • sop3

  Oceniono 12 razy -6

  Tę babę (nie mogę inaczej) powinno się pokazywać jako WZÓR skrajnej nielojalności i zdrady najbliższych przyjaciół.To że opuściła PiS to normalna sprawa.Ale że wydudtkała swoich przyjaciół z PJN i poszła się łasic do Tuska za ochłap w rządzie, ją całkowicie dyskredytuje.Tacy ludzie powinni trafiać na gnój historii.

 • elkasowa.02

  Oceniono 16 razy -6

  To wielki skandal, że PIS was wszystkich jeszcze nie powsadzał do pier.dla!
  To wielki skandal i niedopatrzenie!
  Dotarło do Pani?

 • marekt15

  Oceniono 14 razy -6

  nawet mi ten PiS przeszkadza, ale jak patrze na te ryje z opozycji to chyba dla tego kraju nie ma ratunku. jedyna różnica to styl - PiS wali po pyskach na odlew, po bolszewicku, a poprzednie ekipy po prostu bardziej dbały o pozory i bardziej się kamuflowały z nepotyzmem, kolesiostwem i robieniem prywaty.

 • sapere-auso

  Oceniono 11 razy -7

  "Przy wyborach PiS może szykować na nas jeszcze jedną pułapkę, która da tej partii przewagę" więc tłuk Kluzik-Rostowska ma podwójnie przesrane.
  Swego czasu spisała PiS na straty, wepchnęła się jak Sikorski do PO w przekonaniu, że jest to niezwykle sprytne i teraz bryndza - skończy ja Książę Małżonek Anne Appelbaum.
  A Radio Erewań sprasza trupy, bo żywi na nie srają, wolą inne media.
  Poezja :)

 • tom-pek

  Oceniono 12 razy -8

  90 procent ludzi z PO i Nowoczesnej w oczach wyborców jest skompromitowana ,te dziesiątki afer ,taśmy ,i układziki sprawiły ze nigdy na nich nie zagłosują ...i wcale sie nie dziwie ze PiS prowadzi w sondażach oni dla swoich wyborców cokolwiek robią

 • brzmski

  Oceniono 9 razy -9

  może być i tak, że joanna zainfekowana lewacką gangreną, staje się groźna dla zywych organizmów, bowiem w nieopanowany sposób wydziela taki toksyczny... kluzik, ups, śluzik... spoza warg

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX