Premier Szydło, kiedy zaczął ją całować, wyglądała na przestraszoną. [355. Lista Przebojów TOK FM]

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów: śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Miejsce 1. w notowaniu 354. naszej "Listy" zajęło nagranie fragmentów jednego z posiedzeń Sejmu, które nagraliśmy "Lekcją demokracji". Mariusz Błaszczak tym razem na miejscu drugim, na trzecim: słowo na "ku" w wykonaniu Władysława Frasyniuka.

W notowaniu 355. o neuronaukowcach, ślęczących nad mózgami, radiu, które trafiło do wiosek dopiero niedawno, książce, której - nieprzypadkowo - nie czytał pan Guliver, doświadczeniach Rosji we wprowadzaniu pokoju oraz o próbie pocałowania premier Szydło. Przez kogo, i co z tego wynikło?

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 355. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (1)
Premier Szydło, kiedy zaczął ją całować, wyglądała na przestraszoną. [355. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
  • tetradrachma

    0

    Ci, co chcą premier Szydło obrazić piszą o niej per "wiejska baba", a przecież ona jest "wiejska baba" ?! Dodam, że (jak na taką) to mówi często "z głowy" i całkiem poprawnie, "logicznie". A, przecież "winą" jest to, że kłamie, że realizując politykę Kaczyńskiego służy fałszywemu Bogu, kraj wiedzie do izolacji i zguby, otacza łajdakami. Jej rząd ma doraźne sukcesy ? Ma, w krótkim okresie ma, ale od władzy należy oczekiwać wizji, rozwoju, planów, a skąd bierze pieniądze ? Z łupienia obywateli. Zobaczycie jak to geniusz, gdy będziecie - tę "babę" - oceniać za 10 lat.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX