"Telenowela 'Adrian' to kwestia chwili" - Wróbel czeka na sequel "Ucha Prezesa"

- Ciekawe, który Andrzej Duda jest prawdziwy? Ten podpisujący kiepsko poprawione, niedobre ustawy o sądownictwie, czy ten przed którym cofa się Antoni Macierewicz - zastanawia się Jan Wróbel. Wg gospodarza "Poranka Radia TOK FM", działania prezydenta zasługują na uwagę scenarzystów zajmujących się serialami.

Zdaniem Jana Wróbla działania prezydenta to znakomity materiał na sequel popularnego "Ucha Prezesa". - Jeszcze nie ma telenoweli "Adrian", ale w moim przekonaniu to kwestia chwili.  Bo temat emancypacji prezydenta wisi w powietrzu - mówił Jan Wróbel w Poranku Radia TOK FM. I cytował medialne doniesienia na temat prezydenta.

- Grzegorz Osiecki w „Dzienniku Gazecie Prawnej” pisze, że Andrzej Duda "jest coraz bliżej podpisania ustaw” o KRS i SN. A w "Gazecie Wyborczej" krótki, ale wymowny artykuł Pawła Wrońskiego - "Macierewicz cofa się przed prezydentem". Ciekawe, który Andrzej Duda jest prawdziwy? Ten który podpisuje kiepsko poprawione, niedobre ustawy o sądownictwie, czy ten przed którym cofa się nie kto inny jak szef MON-u Antoni Macierewicz - zastanawiał się Jan Wróbel.

Gospodarz "Poranka Radia TOK FM" podkreślił, że o telenoweli mówi bez "pogardliwie wydętych warg". - Chodzi mi o telenowelę jako ciekawy, wciągający i długi serial polityczny.

"'Ucho prezesa' utopiło PiS"

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (11)
"Telenowela 'Adrian' to kwestia chwili" - Wróbel czeka na sequel "Ucha Prezesa"
Zaloguj się
 • jggc

  Oceniono 17 razy 11

  To "plasuś" bez kręgosłupa. Ten człowiek w życiu nie podjął zadnej decyzji samodzielnie.Wstyd prawie czterdziesto milionowy naród ma pajaca za Prezydenta.

 • justas32

  Oceniono 10 razy 6

  Andrzej Duda był marionetką PIS. I chciałby nią być nadal - tylko ze się obraził, bo go pisowcy traktowali jak zero. Więc mamy do czynienia z politykiem obrażonym, który robi to co robi nie z szacunku dla zasad demokratycznego państwa, których ma bronić - tylko własnej obrażonej dumy. Gdyby mógł zostać podnóżkiem Prezesa, gdyby ktoś naprawił sznurki pomiędzy Prezesem a jego Marionetką - to byłby najszczęśliwszy na świecie. A tak to się droczy ze swoimi byłymi przyjaciółmi - a naiwni demokraci myślą że on bierze ich stronę, bo się kłóci z Pisem ...

 • 174pit

  Oceniono 9 razy 5

  Podpisze bez szemrania.
  Naczelnik z Ciemnogrodzkiej postraszył go, że jak będzie robił problemy, to przeciągną procedury do wiosny i nie będzie mógł pojeździć na nartach.

 • irishrem

  Oceniono 9 razy 5

  Panie Bułecka. Nie wstyd panu tak pozować z tym złamasem konstytucyjnym ???

 • artau

  Oceniono 1 raz 1

  Obecnie Polska nie ma prezydenta, jest ob. A. Duda p.o. prezydenta RP.
  Niestety pełniący nieudolnie, tak jak nieudolnie jest on zniewieściały.
  Ten pan pozbawiony jest wewnętrznej siły, determinacji, szerokiej perspektywy postrzegania Polski. To jest produkt żoliborskiego dziada, jego postępowanie to haniebna zdrada narodu, a nawet Narodu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX