Tata Duda, mama lwica i deklinacja bydgoska. [360. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po pierwszym posiedzeniu rządu PiS pod jego kierownictwem. Warszawa, KPRM, 19 grudnia 2017

Premier Mateusz Morawiecki podczas konferencji prasowej po pierwszym posiedzeniu rządu PiS pod jego kierownictwem. Warszawa, KPRM, 19 grudnia 2017 (Fot. Sławomir Kamiński / Agencja Gazeta)

Nie słuchasz radia 24 godziny na dobę? W "Liście Przebojów" ocalamy od zapomnienia cytaty: słowa, lapsusy i wypowiedzi niezwykłe z wielu różnych powodów - śmieszne, często też jednak poważne i kontrowersyjne.

Jest wrażenie, że klimat poświąteczny, ponoworoczny i potrzechkrólowy nieco się przedłużył i staliśmy się z lekka senni, stąd zapewne umiarkowana liczba głosów i nietypowe wyniki Waszego głosowania: w notowaniu 359. naszej "Listy" jest tylko miejsce 1 i 2, 3. nie ma. "Listę" wygrał Tomasz Lis z nietypowym jak na radiowy występ pomysłem na radiowy występ a na miejscu drugim jest Jacek Wasilewski opowiadający m.in. o eksperymentach z konsumowaniem aromatycznego śledzia na wolnym powietrzu, pelikanem i porównywaną do niego ciotką.

Wśród premier w notowaniu 360. premier i prezydent: najpierw pojedynek na wizytówki uplecione z licznych tytułów a potem już sam prezydent jako ojciec - może nie narodu, ale obecnej Rady Ministrów już tak. Ponadto będzie "Listowa" propozycja o muzycznym, niekwestionowanym choć dyskusyjnym dla niektórych przeboju, nieco zapomniany Stefan Niesiołowski, który troszkę o sobie (i nie tylko) przypomniał nam podczas niedawnej sejmowej debaty, wreszcie trzeszczenie butów i namawianie lwów.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Dla chętnych mamy też wersję wideo deklinacji bydgoskiej:

Głosuj w 360. notowaniu
Zobacz także
  • Pelikan Baba Ciotka jak pelikan. Zeżarł ci rybę? Nie gań go, on po prostu taki jest. [359. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
  • Studio radia TOK FM Przeżyjmy to jeszcze raz, czyli podsumowanie roku 2017 w wyimkach z Listy Przebojów TOK FM
  • Jabłuszko, bukwy i punkt odniesienia. "Nie radzę, jeśli chce pan mieć pełne uzębienie na święta". [358. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
Skomentuj:
Lista Przebojów TOK FM notowanie 360.
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy