Komentarze (67)
Ustawa o IPN uderza w relacje polsko-ukraińskie
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Wołyń1943

  0

  Bzdura, w noweli wyraźnie napisano "kto wbrew faktom" - jeśli jakiś Iwaniuk stwierdzi, że jego rodzinę zamordowali Polacy i przedstawi na to twarde dowody, to ścigany nie będzie. Bać się powinni ci, którzy ośmielają się na polskiej ziemi stawiać pomniki upowskim ludobójcom - to właśnie na takich pożytecznych idiotów batem będzie ta ustawa. I dobrze!

 • nic_wam_to_nie_da

  Oceniono 12 razy 0

  Czy nadal uważacie, że emisja urodzin Hitlera (kwiecień 2017), na których było więcej funkcjonariuszy twn24 niż uczestników i torcik ze swastyką w głębokim lesie była przypadkowa?

 • Oceniono 8 razy 0

  Ta ustawa przede wszystkim powinna dokładnie określić kto wchodzi w skład Narodu Polskiego tzn.
  - jakiego wyznania powinien być członek Narodu Polaków
  - do ilu pokoleń wstecz powinien udowodnić polskość swoich wszystkich przodków
  - jaki wygląd pozwala na zaliczenie do Narodu Polaków
  - jakimi umiejętnościami, wiedzą, cechami charakteru powinien cechować się Prawdziwy Polak
  - do jakich organizacji, partii, związków powinien należeć
  bo w przeciwnym razie wraże siły i gorszy sort, nigdy nie skończą animalnych ataków na członków Narodu Prawdziwych Polaków!

 • realistas

  Oceniono 3 razy -1

  Zlikwidować IPN i będzie po sprawie. Ta instytucja przynosi Polsce tylko wstyd.

 • temp555

  Oceniono 9 razy -1

  Profesor Motyka jest absolwentem KUL-u jakby ktos nie wiedzial. Profesor Wnukl jest tez absolwentem KULu z tego samego rocznika, podobnie jak Pan Janusz Marszalec wspolorganizator gdanskiego muzeum II wojny swiatowej. Naprawde wybitni ludzie ktorym nie brakuje cywilnej odwagi zeby przeciwstawic sie PiSowskiej propagandzie.

 • popieramkukiza

  Oceniono 13 razy -1

  Ta ustawa to bat na kłamliwe i szkalujące Polaków brednie. Nie będzie już szechter wycierał sobie gęby Polską atakując ją wyssanymi z brudnego palucha paszkwilami.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 15 razy -1

  >Prof. Motyka: Ust. o IPN otwiera bramę dla osób, które wszędzie wietrzą antypolskie spiski

  Kolejny izraelski kibic, któremu nie podoba się ochrona dobrego imienia Polski.

 • cmochall

  Oceniono 9 razy -1

  Pod rzadami pis zaklamywanie historii osiagnelo apogeum. Narod w wiekszosci to kupuje a Swiat nie.Najgoresze ze pis mowi to ich problem a nam slupki poparcia rosna i tylko to sie liczy a prawda jest g.... warta.

 • sailor2016

  Oceniono 9 razy -1

  Ta ustawa miała li tylko przed wyborami samorządowymi przypomnieć ciemnemu ludowi, że piSS i tylko piSS dba o naszą godność narodową. Tylko, że jak zwykle piSSiorki nie przemyślały całej sprawy, a mianowicie nie wpadło im do pustych łepetynek, że Polska nie jest samotną planetą w pustym wszechświecie i narobili rabanu na cały świat, który teraz mówi tylko o polskich obozach śmierci i o ironio prostuje to minister spraw zagranicznych Niemiec.

 • Jan Staszic

  Oceniono 9 razy -1

  Prawo narodu polskiego musi być respektowane poprzez ta ustawę w IPN.
  Ten kto kłamał ma zamknąć usta lub przedstawić dowody swoich tez!

 • 4ch44

  Oceniono 3 razy -1

  Kto ustala w Polsce prawo???PATRYK JAKI Od roku przyjmuję przedstawicieli Ambasady IZRAELA, w tym ambasador Annę Azari, właśnie z protestami przeciwko USTAWIE REPRYWATYZACYJNEJ
  - powiedział w radiu Plus wiceminister sprawiedliwości Patryk Jaki. Jak dodał, "ta ustawa nie budzi zadowolenia Izraela"

 • sorrry

  Oceniono 6 razy -4

  Ten osobnik jest znany z probanderowskich poglądów, wybielania ukraińskiego bestialstwa i relatywizowania ukraińskich zbrodni na Polakach, W sam raz na autorytet dla gazwybistów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX