Władysław Frasyniuk zatrzymany. Wielowieyska: To symbol dobrej zmiany

Władysław Frasyniuk został dziś po 6 rano zatrzymany przez funkcjonariuszy policji. O sprawie poinformowała na Facebooku żona legendarnego opozycjonisty czasów PRL, Magda Dobrzańska-Frasyniuk.

Władysław Frasyniuk w kajdankach. Zatrzymany w celu doprowadzenia do prokuratury

Sprawę skomentowała na gorąco w Poranku TOK FM Dominika Wielowieyska. 

- Mamy pewną informację, która rzeczywiście nas zelektryzowała - powiedziała dziennikarka.

- Magda Dobrzańska – Frasyniuk napisała na Facebooku, że o godzinie 6:10 policja w kajdankach wyprowadziła Władka i dopisała jeszcze "niech żyje dobra zmiana".

Jeżeli policja wyprowadziła Władysława Frasyniuka w kajdankach, to muszę powiedzieć, że to będzie obraz i swego rodzaju symbol tak zwanej dobrej zmiany i tak zwanego obozu 4 RP.

Dlatego, że oto legendarny opozycjonista z czasów PRL został zatrzymany za to, że demonstrował. Bo do tego głównie sprowadzają się zarzuty - powiedziała Dominika Wielowieyska.

Władysławowi Frasyniukowi zostały postawione zarzuty przeszkadzania w niezakazanym zgromadzeniu. 10 czerwca Frasyniuk wraz z uczestnikami kontrmanifestacji usiadł na jezdni w celu zablokowania przemarszu uczestników miesięcznicy smoleńskiej. Frasyniuk ma też odpowiadać za naruszenie nietykalności policjanta.

Jak poinformowała na antenie Radia TOK FM żona Władysława Frasyniuka, opozycja po przewiezieniu do prokuratury w Oleśnicy został wypuszczony.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Komentarze (108)
Władysław Frasyniuk zatrzymany przez policję. "Niech żyje dobra zmiana"
Zaloguj się
 • justas32

  Oceniono 34 razy 26

  Jestem Balbina, rządzę u koryta - i kto mi coś powie, za gardło go chwytam ...

 • justas32

  Oceniono 32 razy 20

  Czekamy na popisowe aresztowania przywódców Bandy Czworga po wyborach ...

 • oko2009

  Oceniono 28 razy 14

  A kim był gość w kominiarce i kamerą, który przybył razem z policją. Jeśli to operator z TV PiS to zostało złamane prawo i ktoś za to powinien beknąć.

 • ziggybum

  Oceniono 30 razy 14

  Szczerze - nie życzę Kaczafiemu, Antkowi, Dudzie czy Ziobrze takiego wyprowadzania w świetle mediów - bo każdy taki staje się męczennikiem. Oni muszą być skazani wyrokami trybunału stanu na prosty zakaz pełnienia funkcji publicznych. To, plus wyśmianie i zrobienie z nich w podręcznikach historii żałosnych trolli państwa polskiego, będzie dużo skuteczniejszą karą.

 • zet1

  Oceniono 28 razy 14

  Jeszcze chwilę i będą zatrzymywać za cichy chód po ulicy....

 • Henryk Czarny

  Oceniono 27 razy 11

  Litości, jak oni nic nie potrafią zrobić zgodnie z zasadami sztuki. Przecież ta akcja wywoła reakcje całego świata. Będziemy pokazywani jak Rosja.

 • kemor234

  Oceniono 25 razy 11

  Widać, że w Polsce nie działa prawo.
  DZIAŁA PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ. A jak działa ???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX