Komentarze (55)
Wybory samorządowe mają być filmowane przez 28 tys. kamer
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • dik2002x

  Oceniono 1 raz 1

  a ja zamaluję wszystkie kratki na czarno /bo teraz wolno/ i zostawię tylko tą z moim wyborem. W niej nakreślę dwie przecinajace się linie. Jeśli zamalują mój wybór to z automatu unieważnią mój głos. Ale jednocześnie nie dam im szansy, by wykorzystali do swoich machlojek moją karte do głosowania . Wyobrażacie sobie głosowanie, gdzie ponad 50% głosów byłoby nieważnych?

 • spyderman2

  Oceniono 3 razy 1

  wybory nie mają sensu. kaczor udaje że bedzie przejrzyście tylko dostęp do taśm będą mieli tylko siepacze z pisu. kaczor i jego szajka tak będą liczyć głosy że wygrają, jak jego kremlowscy mocodwacy

 • benzyl

  0

  A tak na poważnie, czy jest możliwe utworzenie "alternatywnej" komisji wyborczej, która liczyłaby głosy, np. zdjęcie telefonem karty do głosowania wysyłamy na serwer takiej komisji ?

 • jami88

  0

  Widzę dwie opcje:
  proponujący ten system:
  - są niedouczeni i na dokładkę niepamiętający różnych wpadek z dużymi systemami informatycznymi, robionymi pod presją czasu i bez dogłębnego przetestowania na koniec CAŁEGO, obciążonego systemu.

  - robią to wszystko z premedytacją, wiedząc, że to się nie uda - żeby wybory unieważnić jeśli będzie trzeba

  wudzicie jakiś trzeci wariant?

 • tygrys102

  Oceniono 2 razy 0

  w nowym stanie wojennym tym razem władza nie wygra, ale dostanie zdrowo po mordzie !

 • starszy-65

  Oceniono 2 razy 0

  Chodzi o to by wybory były pod kontrolą komisarzy wyznaczonych przez PiS (Brudzińskiego) a wszelkie wątpliwości widzów wyborów będą interpretowane na korzyść jedynie słusznie rządzącej partii czyli kandydatów z listy PiS, no i już mamy po wyborach- ja tak uważam a jak będzie to zobaczymy tylko gdybym chciał przejąć całą władzę też bym tak "zarządził".

 • dunajec1

  Oceniono 2 razy 0

  A nie mozna nie robic wyborow w zwiazku z podejrzeniem ze beda falszowane?PKW MUSI sie zgodzic z tym niezawisly sad przklepie TS przyklepie i pisiory rzadza dalej. Moze byc? moze.

 • vito60

  Oceniono 2 razy 0

  Jak zawsze, im więcej zamieszania tym dla pisdroidow lepiej. Zależnie od wyników, wybory się uzna lub nie.

 • nowomysliciel2010

  Oceniono 2 razy 0

  Niech pseudoministrowie, wójtowie, misiewicze, oddadzą swoje nagrody i pieniądze się znajdą,

 • Oceniono 2 razy 0

  Widzę rozwiązanie. Tuż przed wyborami cała PKW podaje się do dymisji i niech rząd wywiąże się z wymogów ustawowych. A do czasu wywiązania się i zapewnienia wyposażenia lokali wyborczych przedłużamy kadencję obecnych władz samorządowych.

 • jasiekiera

  Oceniono 2 razy 0

  Spoko obywatwle. W najblizszym (nie takim znow bliskim) czasie , wybory nie beda potrzebne, wiec i o graty mozna sie nie martwic.

 • fields1

  Oceniono 2 razy 0

  Zakup jakiego sprzętu ?! Te stare zgredy ewidentnie szukają wymówek. Nie można użyć tego samego sprzętu co dotychczas ? Przecież liczba wyborców się nie zwiększyła.

 • dawaj.flaszkie

  Oceniono 4 razy 0

  A po chooya tyle sprzętu?
  Przecież wiadomo, jak wyglądają raporty komisji wyborczych.
  Na maszynie można napisać.

 • hastatrespasos

  Oceniono 1 raz -1

  Ostatnio niewykonalne jest czytanie internetowego wydania TOKfm nawet nie dopisując swoich 3 groszy, bez podlegania nieustannej presji aby kupić wersję premium i nie być nękanym przez reklamy, których oglądanie grozi przecież śmiercią lub kalectwem. Zamiast reklam jesteśmy więc nękani tymi wezwaniami. Czy to krok do wprowadzenia we wszystkich mediach Agory prohibicji dla użytkowników serwisów antyreklamowych?

 • Henryk Czarny

  Oceniono 1 raz -1

  Czy warto brać udział w tych wyborach? Odpowiedz jest prosta. Jeżeli ktoś dba o swoją anonimowość, nie chce upubliczniać swojego wizerunku, miejsca zamieszkania to trzeba trzymać się od tych wyborów z daleka.
  Każda firma marketingowa będzie sięgać filmy z lokalu wyborczego aby tworzyć profil mieszkańców.

 • zapluty.karzel.reakcji

  Oceniono 10 razy -10

  to może Owsiak pomoże, prywatnym klinikom daje to i PKW może coś skapnie?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX