Komentarze (85)
Mieszkanie Plus: ogromne zainteresowanie, ale nie wszycy zadowoleni
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mmagi

  Oceniono 3 razy 3

  i dobrze kurfa ich mać,przynajmniej chołote stac na nie nie bedzie:!

 • Beata Pisda

  Oceniono 3 razy 3

  czyżby ciemny lud przestawał kupować pisowską ściemę?
  uuuuu......

 • adam3407

  Oceniono 3 razy 3

  To kolejne tbs-y

 • daga_1

  Oceniono 3 razy 3

  Ja bym tam wolała urządzić po swojemu według własnego gustu, ale ludziom nigdy nie dogodzi. Nie dość, że dostaną mieszkania bez konieczności wzięcia kredytu, to jeszcze im źle.

 • kurdupel_zoliborski

  Oceniono 3 razy 3

  Obraz szczesliwosci powszechnej podwodza pisuaru jak zwykle okazal sie nie taki jasny jak suweren oczekiwal, i super moze troche rosadku zagosci w mozgach beneficjentow 500+.

 • miszka_szyfman

  Oceniono 5 razy 3

  Naród z partią , partia z narodem !

 • valla

  Oceniono 5 razy 3

  Do roboty! A nie marudzić! Nie życzę sobie utrzymywania kolejnych nierobów. Już ich mi wystarczy z 500+

 • siemaszko1

  Oceniono 7 razy 3

  zlikwidować ochronę lokatora ,za pół roku jak wam ludzie uwierzą to będziecie mieć 3 miliony mieszkań z akceptowalnym czynszem, połowa domów polsce stoi niewykorzystana i niszczeje, babci lub dziadek samotni utrzymują wielki dom , co stoi na przeszkodzie aby mogli jego część wynająć i mieć z tego dodatkową kasę dodatkowo dopilnować dzieci lokatorów i nie umierać z nudów - ano głupie prawo chroniące patologie, lokator powinien mieć 48 godzin na wyprowadzenie z nieruchomości i tonie na podstawie wyroku sądu , a na podstawie zwykłego ,, WYPIER...aj właściciela,delikwenta w razie odmowy wynosi na kopach pachołek miejski - no trochę mnie poniosło ale tak to mniej więcej powinno wyglądać

 • barakuda62

  Oceniono 2 razy 2

  Ojtam ojtam- ważne że ciemny lud łyknął jak pelikan- alleluja i do przodu! chwalmy pana!... prezesa;)

 • remo29

  Oceniono 2 razy 2

  "500 złotych na każde dziecko".

 • lubicz56

  Oceniono 2 razy 2

  Mieszkania bez podłóg, białego montażu, kafelków, itd., 39,4 metra kwadratowego za JEDYNE 870 zł w… Bialej Podlaskiej. Plus prąd, gaz, woda, internet i mamy spokojnie 1200. „Rarytas“ to rzeczywiście nie jest :)

 • smarekdarek

  Oceniono 4 razy 2

  Nikt nie pisze, że PiS zafundował sobie polskie Soczi - deweloperzy związani z PiSem budują za państwowe pieniądze, a budżety na inwestycje ciągle są przekraczane. A o PełO mówili "dojną ojczyznę racz nam zwrócić, panie".
  www.wykop.pl/link/3486173/dzieci-prezesa-500/

 • Oceniono 2 razy 2

  Może ludzie zaczną dostrzegać że system katokomunistyczny jest bandyckim systemem bo bandyci nim zarządzają i pomijam tu stan psychiczny tych istot. Problem jest w tym że mało kto w naszym społeczeństwie umie zarządzać swoimi pieniędzmi a co dopiero czyimiś. Politycy kradną bo system na to pozwala a pomijam już fakt że to przecież oni ten system sobie tworzyli z prawami bez obowiązków i odpowiedzialności. Zabieranie pieniędzy obywatelom pod karą 25 lat więzienia to ciekawe rozwiązanie w kraju niby wolnym i demokratycznym przecież tą karę popierają tylko nieroby którzy nie płacą podatków jest również spora grupa matołów którzy nie wiedzą ile podatków płacą bo nawet swych pieniędzy nie widzą a politykom ich rodzinom i znajomym żyje się dobrze. Lek jest prosty ,przestać zabierać obywatelom ich pieniądze a wtedy nie będą one rozkradane a obywateli którzy pracują będzie stać na zakup mieszkania. Na marginesie nie może być tak by pracownik sam ustalał warunki pracy w naszej firmie to my musimy je ustalić a pracownik ma się do tego podporządkować pojawił by się wtedy zapewne problem z kandydatami ale ekonomia rządzi się swymi prawami więc nie obawiał bym się wielkich problemów. Taaa moim zdaniem trzeba zmienić system bo patrząc na nasze społeczeństwo ponad pięćdziesiąt lat dochodzę do wniosku że z politykom jest coraz gorzej.

 • foreksfxxxxx

  Oceniono 6 razy 2

  Moze jeszcze zakupy z Lidla codziennie kuruer ma dowozic, flaszke i pania do sprzatania? GEJ FM nie zmyslaj historyjek

 • Oceniono 8 razy 2

  Sytuacja jak w 1982 - państwo obiecało mieszkania, tylko nie wiadomo jakie, nie wiadomo kiedy, i nie wiadomo za ile :)

  Cała ta III RP to jest w ogóle rekonstrukcja PRL-u a rebours ;)
  Zauważyłem bardzo istotne podobieństwa między historią budowy socjalizmu (PRL) a neoliberalizmu (III RP):

  Rozdział I:
  1944-1948 / 1986-90 okres przejściowy:
  - 1944 / 1986 początek: Manifest Lipcowy / Przystąpienie do Międzynarodowego Funduszu Walutowego
  - 1945-46 / 1987-88 dekonstrukcja poprzedniego systemu (reforma rolna / Ustawa o komercjalizacji przedsiębiorstw państwowych, ustawa Wilczka)
  - 1947 / 1989 Ucieczka Mikołajczyka / Okrągły Stół czyli symboliczny koniec/początek demokracji.
  1948-1953 / 1990-1991 fundamentalizm stalinowski/balcerowiczowski
  1953-1956 / 1992-1995 hamowanie fundamentalizmu (po śmierci Stalina/odejściu Balcerowicza z rządu)

  Rozdział II:
  1956-1958 / 1995-1997 odwilż: Październik '56 / Listopad 1995 (wygrana Kwaśniewskiego - ponad 50% obaliło pomniki nowego ustroju - Stalina / Wałęsę/Balcerowicza)
  1958-1968 / 1998-2005 powrót socjalizmu/neoliberalizmu pełną gębą, jeszcze mocniejsze podporządkowanie ZSRR/USA - interwencje w Czechosłowacji/Iraku.
  1964 / 2001 - List 34 / Samoobrona w Sejmie - pierwsza mocno wyartykułowana próba korekty systemu.
  1968 / 2005/06 - pierwszy poważny wstrząs: protesty na uniwersytetach / Samoobrona w rządzie
  1968-1970 / 2005-2007 - reakcją na wstrząs systemu wzmocnienie nacjonalizmu, ale przy tym twarde kontynuowanie przyjętej dwie dekady wcześniej linii ekonomicznej,

  Rozdział III
  1970 - odrodzenie zaufania do socjalizmu / neoliberalizmu (Pomożecie? Pomożemy!)
  1970-80 / 2007-15 Gierek/Tusk, czyli ciepła woda w kranie, zadłużanie się w dolarach/frankach pułapką dla państwa/ludzi;
  1973 / 2009 - suchą nogą przechodzimy przez kryzys naftowy / kryzys bankowy,
  1976 / 2012 - kryzys jednak daje się we znaki: protesty w Radomiu / protesty przeciw ACTA, blokowanie stacji benzynowych, niezadowolenie społeczne podkopuje fundamenty systemu,
  sierpień 1980 / październik 2015 - pierwszy skuteczny bunt przeciw systemowi
  1980-1981 / 2015-2016 - karnawał wolności (Solidarności) / karnawał reform socjalnych (500+, obniżka wieku emerytalnego) Szydło
  13.12 1981 / 12.12.2017 - cała władza w ręce Jaruzelskiego/Morawieckiego - mało empatycznych twardogłowych symboli systemu (prosowieckie wojsko/prozachodnia banksterka), przy okazji:
  - zamach stanu (stan wojenny/przejęcie sądów):
  - koniec wolnościowej / socjalistycznej korekty PRL/III RP,
  - drugi, mocny powiew nacjonalizmu
  - budząca śmiech retoryka godnościowa "Pragniemy, aby słowo Polska budziło zawsze szacunek, sympatię w Europie i w świecie" [to cytat z Jaruzelskiego z przemówienia 13 grudnia]

  Pytanie, co za 5-6 i 9-10 lat :)

 • nie_lubie_kaczora

  Oceniono 4 razy 2

  q..qa co za patologia?? Miało być za darmo a jeszcze za czynsz trzeba zapłacić, meble i dywany kupić. Do roboty lenie. Może jeszcze darmowe dojazdy do pracy chcecie???

 • bbastek13

  Oceniono 1 raz 1

  nie no, mebelki jeszcze miały być....

 • Alicja Kłyż

  Oceniono 1 raz 1

  Nie ma nic za darmo, trzeba coś dac od siebie.Zupełna darmocha rozleniwia i niczego nie uczy

 • hanusinamama

  Oceniono 1 raz 1

  Ja mysle ze powinny byc podklucz, z kompletem firanek, poscieli, zastawą stołową i wszystkimi belami. Mysle ze przydałaby sie tez TV. Hodujemy całe zastępy nierobotnych ktorzy jedyne co potrafią to rączki do Panstwa wyciągać. Przypominam ze nie ma obowiazku posiaania mieskzania, mozna wynajmować jak nie stać. Inni całe zycie pracuja ciezko zeby spłącać kredyt na 30 lat.

 • Romek Pomorze

  0

  W dniu 7/03/2018 roku w Warszawie odbyło się III Forum Mieszkaniowe .Na tym forum Przedstawiciel BGKN Pan wice. prezes Stasiak poinformował Wszystkich że jedyną drogą jest współpraca BGKN jako instytucji rządowej z deweloperami !!!!!!!!! Czyli firm prywatnych z kapitałem państwowym !!!! który miał być dla ludzi. Czy to będzie skutkowało mniejszymi stawkami najmu ??????? sami sobie odpowiedzcie.
  LUDZIE SAMI SOBIE WYBUDUJCIE MIESZKANIA A BĘDZIE 40 % TANIEJ !!!!!!!!!!!!!!!!
  KOOPERATYWA MIESZKANIOWA POMORZE.

 • matylda1001

  Oceniono 2 razy 0

  Mieszkanie 39 - 55 metrów to mieszkanie dla młodej, rozwojowej rodziny? Już Gomułka nabździł pełno takich klitek gdzie ludzie mordują się do dziś. Wtedy królowały maleńkie kuchnie bez okna, dzis nawet ścianek między kuchnią a sralonem nie budują. Kuchenka w kącie pokoju, obok zlew i lodówka (jak sie zmieści) to standard, pokój z aneksem kuchennym gotowy :) Ludzie, którzy dziś decydują sie na wynajęcie takiej klity zamykaja sobie drogę do prawdziwego mieszkania bez mała na zawsze. Urodzi sie dziecko albo i troje i raptem okaże się, że depczą sobie po uszach bo mieszkanie jest zwyczajnie za małe. Tego mieszkania nie sprzedadza, nie zamienią na większe bo przy tak wysokich opłatach raczej dużo nie zaoszczędzą. Zresztą będą żyli ze świadomością, że wystarczy tąpnięcie w gospodarce, chwilowa utrata płynności finansowej i... żegnaj klitko ukochana. Umowy najmu sa tak ciekawie skonstruowane, że delikwenci w każdej chwili mogą być eksmitowani na bruk bez dodatkowych formalności.

 • lenny_poniedzialek

  Oceniono 4 razy 0

  Pani jest niezadowolona że miało być pod klucz a tu jeszcze trzeba meble kupić...
  Może jeszcze przeprowadzka na koszt miasta i pierwszy kwartał czynszu gratis??

 • sltkj

  Oceniono 2 razy 0

  W Jarocinie wszystko się składa, czynsz ok 600zł. Oczywiście mebli i telewizora nikt mieszkańcom nie kupi, ale reszta już będzie. jarocinbuduje.pl/rok-od-przekazania-placu-budowy-przy-ul-siedleminskiej

 • finli

  Oceniono 2 razy 0

  Nie rozumiem, dostają mieszkanie za pół darmo i narzekają, że trzeba wykończyć (co i tak kosztuje ułamek ceny mieszkania na wolnym rynku)???

 • zbych21

  Oceniono 2 razy 0

  Jeśli rząd myśli o tanich mieszkaniach, to takie są, ale tylko na rynku wtórnym (np. w blokowiskach z wielkiej płyty). Bogatsi ich nie chcą, a wielu mniej bogatych by je wzięło, ale zwykle trzeba za nie płacić jednorazowo. Rząd mógłby je wykupywać w ramach tego programu.

 • kasia.andzia

  Oceniono 4 razy -2

  jak dla mnie program mieszkanie plus jest ok ale uważam ze mieszkania powinny powstawać w miastach gdzie jest praca i wysokie zarobki tak aby ludzie mogli migrować za pracą i mieli gdzie się osiedlić. A tymczasem mieszkania powstają w miejscowościach w których ludzie są skazani na wegetacją i niskie zarobki lub bezrobocie.

 • birdy-niam-niam

  Oceniono 6 razy -4

  To głosujcie na peło - ci nic nie obiecywali i jeszcze mniej dawali. Uczciwi byli.
  A dostać mieszkanie w stanie deweloperskim i to jakieś czterdziestomertowe... do wykończenia we własnym zakresie... skandal po prostu...
  Skandujmy za Agnieszką Holland- OSZUKALY, OSZUKALY...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX