Komentarze (80)
"Jak jest rodzina, to nie ma przemocy"? Przez te zmiany może być trudniej będzie przeciwdziałać domowej agresji
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • padre00

  Oceniono 2 razy 2

  Bo, jak powiedział jeden "kosynier": "baba, która nie jest bita, jest jak niewyklepana kosa" :)

 • czechy11

  Oceniono 1 raz 1

  Katoprawackie przygłupy w akcji

 • czechy11

  Oceniono 1 raz 1

  Czy ktoś ta zdebulowaciałą babę której jedynym sukcesem jest przygotowanie rozdawnictwa kasy (sukces nad sukcesy) wreszcie pogoni do wożenia hamburgerów

 • domurrrat

  Oceniono 1 raz 1

  Pani Anno Gmiterek-Zabłocka ! Premia już czeka w sekretariacie. MISTRZOWSKO opracowany tekst w całości oparty na dywagacjach na temat,
  p.s "przemoc domowa" jest pojęciem szerszym od "przemocy w rodzinie" więc z Waszego punktu widzenia (związki nieformalne) powinniście chwalić nie ganić prace nad ustawą.
  Chyba ze ludzi w konkubinatach mniej boli?

 • Joanna Kora

  Oceniono 1 raz 1

  katolickie zakłamanie i ta wersja katolicyzmu powoduje u mnie chęć pójścia do piekła niż zbawienia w jego wersji

 • superkorektor

  Oceniono 1 raz 1

  Zdanie "by tak zwane superwizje były nadzorowane" to masło maślane, bo "superwizja" oznacza procedurę nadzoru.

 • qnqn

  Oceniono 3 razy 1

  "Przez te zmiany może być trudniej będzie przeciwdziałać domowej agresji" chciał bym poznać tego genialnego polonistę.
  A co do ustawy, to takie katolickie...

 • Dominika Łysenko

  0

  Ta cała niebieską kartą to jedno wielkie bagno. Policjant wykorzystując emocje osoby wzywającej wypełnia niebieską kartę co prowadzi jedynie do samych problemow. Jeżeli obie strony twierdzą że sprzeczka była zwykła małżeńska sprzeczka gdzie dziecka przy danej sytuacji nie było a policja tak czy inaczej występuje do sądu rodzinnego z wnioskiem to gdzie tu jakakolwiek pomoc rodzinie jak bestialsko chcą dodatkowo tą rodzinę zniszczyć, najlepiej zabrać dziecko i po sprawie. Dlaczego nie można wycofać tego pożal się Boże wniosku o NK gdzie brak jakichkolwiek dowodów że do przemocy dochodzi, nie ma obdukcji, nie ma śladów na ciele, nie ma nic. Na jakiej podstawie ten niedopracowany projekt może aż tak niszczyć życie ludzi którzy chcą pracować nad małżeństwem. Ta cała grupa mogła by podpowiedzieć jakiegoś psychologa od małżeństw a nie tak bezdusznie wpędzać innych w depresję, niemoc i strach o jutro. Należy to traktować jako znęcanie psychiczne nad rodzinami. Błagam niech ktoś wprowadzi jakieś dobre zmiany bo jak tak dalej będzie to nie jedno małżeństwo się rozpadnie a nie jedna osoba całkowicie się załamie i będzie chciało popełnić samobójstwo!

 • maus kirchener

  0

  Na Fejsie jest zdjęcie męża zpodbitym okiem który smakuje zupę i komentuje że wczoraj zupa była za słona ale ta dziś jest jakby trochę lepsza. Czego od tych biednych chcecie. Dwadzieścia lat różnicy i zobaczcie o ile lepsze podejście. Facebook

 • Sabina Gatti

  0

  Rodzina jest najniebezpieczniejszym miejsce na ziemi. Rodzicom potrzeba dostraczyć wiedzy, edukować ich i wspierać w dbaniu o ich zdrowie psychiczne. Dzieci potrzebują rodziców emocjonalnie dojrzały, którzy zapewnią im dzieciństwo wolne od przemocy. Przemoc nie ma płci i nie rozumiem dlaczego tylko o przemocy wobec kobiet ciągle się mówi, a gdzie przemoc kobiet wobec mężczyzn, dzieci i osób straszych?

 • czechy11

  0

  PiSowcy i prawacy nie maja mózgów. To co jest u nich mózgiem to nowotwór.

 • arduum

  0

  Wszystko sprowadzone do sytuacji: "mężczyzna bije kobietę". Czysta mizoandria. Seksizm i stereotypy.

 • krzysztof_ptk

  Oceniono 2 razy 0

  Pochodzę z tradycyjnej rodziny a po 21.00 musi stać co mojej dyspozycji...

 • ultra_mega_orzel

  Oceniono 3 razy -1

  i dobrze, ochrona rodzinnego garium jak najbardziej.

  Jeszcze zeby urzedasy wp...lali sie w sprawy rodzinne, jeszcze co nie stalo...

 • Abstract Concrete

  Oceniono 3 razy -1

  Staraliście się. Przyznaję. Potrzebowaliście jedynie 50% artykułu aby zredukować problem do "on leje ją". Myślałem, że w Konstytucji pisze jak byk, że nie można dyskryminować, a w artykule "w szczególności kobiety".

  Zatem, muszę się przeciwstawić tej seksistowskiej praktyce.

 • edo1404

  Oceniono 2 razy -2

  Kobieta ewolucyjnie jest tak ukształtowana, że do prawidłowego działania potrzebuje silnych mechanicznych bodźców wysyłanych przez męża. Jeśli ten spóźnia się z ich wysyłaniem hormony psują kobiecie charakter i swym zachowaniem wymusza na mężu działanie, które jest kryminalizowane! Mężczyzna jest ofiarą androfobii. Mało tego! Masa niedojrzałych facetów z lewackim nastawieniem nie rozumiejąc tego mechanizmu, optuje za zupełną
  "wolną ręką" w kwestii działań zmierzających do wyrzucania z domów niechcianych facetów - facetów piszę, bo oni w tym momencie nie bronią się, poddają losowi i zamarzają co zimę gdzieś na śmietniku. Kobietom to się podoba: dokopać temu typowi, won z domu, i tak cię wyrzucę. Wszyscy chcemy dobrze dla kobiet, wszyscy marzymy o kobietach -aniołach, chcemy ich takimi widzieć i się samo oszukujemy i płacimy za to złamanym życiem i przedwczesną śmiercią. Kobieta to wrota zła. Ewa w raju była i nawet tam nieszczęsna szukała czegoś jeszcze. Wina Adama była, bo nie pokazał jej, że to teraz jest dobrze tak, jak tylko może być, że każda zmiana będzie na gorsze - karę kuksańców oświeciłoby Ewę - a tak straciliśmy raj.

 • wlodzimierz.il

  Oceniono 8 razy -2

  Dla pederastów z GW nie ma nic bardziej wstrętnego jak rodzina.
  Dlatego chcą wbić ludziom do głowy: rodzina=patologia=przemoc.

 • super_hetero_dyna

  Oceniono 7 razy -3

  To żadne nieporozumienie, tylko planowa polityka komunistów. Warunkiem powodzenia rewolucji komunistycznej jest zniszczenie wszelkich form organizacji społecznej innej niż komunistyczne państwo, zatem przede wszystkim rodziny. Na początek trzeba społeczeństwo tak oduraczyć, żeby rodzina kojarzyła się z czymś negatywnym (np. z przemocą) i poddać rodziny urzędniczej kontroli. A kiedy już zohydzi się rodzinę dostatecznie, wówczas się ją po prostu zlikwiduje. Będą tylko luźne związki, zawierane ad hoc, w celach seksualnych, dzieci będą własnością państwa, pojęcie władzy rodzicielskiej zniknie.

 • wycietytoja

  Oceniono 9 razy -5

  Zydokomunie to nie pasuje. Przeciez cadyk Karol Marks napisal, ze zony maja byc wspolne.

 • stoolejek3

  Oceniono 17 razy -11

  karanie za "klapsy" dawane dziecku to jeden z największych prawnych absurdów jakie wprowadziła Platforma. całe szczęście nikt nie egzekwuje tych przepisów. Dla dziecka 100 razy lepiej jest dostać klapsa niż mieć rodzica w więzieniu.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX