PiS ruszył w teren. W Krakowie premier mówił o wyprawce dla uczniów, smogu i pomocy seniorom

Początek kampanii Prawa i Sprawiedliwości w terenie. Premier Morawiecki rozmawiał dziś z sympatykami PiS w Krakowie - większość uczestników to pracownicy Lasów Państwowych i młodzieżówka partii rządzącej.

Premier w zasadzie powtarzał wszystko to, co wczoraj powiedziane zostało już na konwencji zjednoczonej prawicy. Zadeklarował pomoc najbardziej potrzebującym - 300 złotych na wyprawki szkolne dla wszystkich dzieci

Czytaj też: Poseł: Morawiecki rzuca obietnicami jak Ferdek Kiepski. Orgia obietnic przekracza granice kabaretu

-Ten wielki wydatek na wsparcie dla maluchów, dzieci, jest inwestycją, która się na pewno zwróci - przekonywał premier.

Morawiecki obiecywał też, że PiS zadba w przyszłości o emerytury matczyne - dla kobiet, które zajmują się wychowywaniem dzieci i pomoc dla rodzin wielodzietnych. Mówił też o nowym programie wsparcia dla seniorów - dostępność plus, na który przeznaczą 23 miliardy złotych.

W Krakowie nie mógł oczywiście nie pojawić się temat walki ze smogiem - jak twierdzi premier - planowane termomodernizacje są jednym z podstawowych założeń programowych Prawa i Sprawiedliwości.

Na spotkaniu z mieszkańcami tak naprawdę głównie pojawili się pracownicy Lasów Państwowych i młodzieżówka Prawa i Sprawiedliwości.

Więcej o:

APLIKACJA TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
PiS ruszył w teren. W Krakowie premier mówił o wyprawce dla uczniów, smogu i pomocy seniorom
Zaloguj się
 • polak_nieprawdziwy

  Oceniono 2 razy 2

  PiS ruszył w teren.Z szafy wyciągnęli ojcowskie onuce i gumofilce.

  Co bystrzejsi chłopi, czując się zaproszeni do rozmowy, zabrali na spotkanie widły.
  Jak wiadomo, z ogrami rozmawia się za pomocą wideł.

 • miw.d

  Oceniono 1 raz 1

  Cygański tabor jedzie wprost do nieba:))
  A jakaś nauczycielka przed chwilą zadzwoniła do radia i powiedziała, że WSZYSTKIE DZIECI OD DAWNA mają podręczniki za darmo, to co to ma być ta obietnica pis?

 • Oceniono 1 raz 1

  Nauczycielom dajcie te 3 stówy, bo za chwilę nikt już nie będzie chciał uczyć tych dzieci. Znowu kupowanie ciemnoty...

 • zuk.w.trawie

  Oceniono 1 raz 1

  Dla każdego coś dobrego. Mów ludowi to, co chce usłyszeć.

 • emerytgw

  Oceniono 1 raz 1

  Wstyd, ze premier i cała grupa pisowskich działaczy opowiada takie duperele ekonomiczne o dywidendach i % od kapitału. Gdyby nie kapitał zagraniczny i prywatyzacja wielu przemysłów bylibyśmy na poziomoie lat 60-70--ch czyli na poziomie PRLu . Kraj sie dobrze gospodarczo rozwija bo pomoc unijna i zagraniczny kapitał pozwolił na nowoczesne inwestycje, technologie i efektywną wymianę handlową.
  Morawiecki to drugi Macierewicz w ekonomice i planach rządu. Na podstawie snów ograniczonego ekonomicznie prezesa i podszeptówludzi pokroju Suskiego czy Sasina zaczyna wciskać słuchaczom nierealne projekty i obiecanki bez pokrycia w środkach.

 • ekomorda

  Oceniono 1 raz 1

  P. Morawiecki, niech pan sobie przypomni co pan ględził poprzednio podpierając się powerpointem! Ile tam było obietnic o elektrykach, o kosmosie, o przemyśle zbrojeniowym czy stoczniowym, o edukacji, handlu czy zagranicznych banksterach czy biznesmenach. I co z tego zostało? Z dumą położyliście pewną stępkę w stoczni w Szczecinie, która potem przez miesiące tam leżała aż wreszcie ją ktoś zakosił! Tak się skończył wasz program o państwowych stoczniach a niby wielki holding zbrojny PGZ wykazał za poprzedni rok sporą stratę. Ile można pisać bajki dla ciemnego luda?

 • getz54

  Oceniono 1 raz 1

  Sezon letni rozpoczął słynny objazdowy cyrk braci Kaczyńskich z Warszawy. Słynie on w świecie z tego, ze wozi ze sobą publicznośc i garnki z rosołem na ,,spontaniczne,, powitania właściciela cyrku w remizach strazackich i kołach gospodyń wiejskich. Właściciel cyrku znany jest z tego, ze połowy swoich artystów z wędrownej trupy nienawidzi, tak było z linoskoczkiem Zalewskim, połykaczem ognia Sikorskim, ząglerem Dornem, brzuchomówcą Ujazdowskim, a drugą połową trupy gardzi. Clownem Ziobrą, kobietą od 8 lat w ciązy panią Mazurek, mówiącym przewodem pokarmowym posłanką Pawłowicz, medium spirytystycznym, kaznodzieją Macierewiczem, człowiekiem o twarzy menu z restauracji rybnej Piotrowiczem i wielu innymi. Cyrk składający się z takich właśnie dziwnych osobliwości wyruszył na letnią trasę po Polsce. Pieniądze zebrane z występów przekazane zostaną zgodnie z nowym trendem, dla Casino de Caritas Poland. Uroczysta inauguracja sezonu i rozpoczęcie nowej trasy miała juz miejsce 06. kwietnia w Budapeszcie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX