Komentarze (44)
5 mld na drogi lokalne obiecuje Morawiecki. Ale już dziś są kłopoty z budowami. Brakuje wykonawców
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • Oceniono 2 razy 0

  Brakuje wykonawców to fakt. Nie jest to jednak wina PIS-u tylko PO. Kryterium ceny, które było najwyżej oceniane w przetargach za czasów PO, załatwiło większość małych wykonawców, bo robili przetargi poniżej kosztów, wpadając w spiralę zadłużenia.

 • mr.hell

  Oceniono 2 razy 0

  drogi są smaczne i pożywne.

 • a.k.traper

  Oceniono 1 raz -1

  To, że zamówienia publiczne zepsuły rynek pracy i płacy wiadomo od samego początku, że brakuje ludzi znających fach wiadomo od 10 lat, tyle, że politycy tego nie rozumieli i nie rozumieją nadal.
  Wiele pomniejszych dróg i ścieżek współfinansowanych przez UE jest na dzień dzisiejszy w stanie fatalnym, są zapadliska i zarośnięta kostka, na to już pieniedzy nie ma ani też firmy śwagrów takich "biznesów" nie biorą. Jakoś mieszkańcy i parafianie nie chcą nsladować PRL i czynów społecznych dla dobra własnego, czekają aż im państwo da i zrobi, faktem jest, ze gdyby zrobili to ktoś by niezłą premię sobie przyznał bo się należy i tak zamknęliśmy koło niemożności i nieopłacalności.

 • miromaz

  Oceniono 1 raz -1

  No niemożliwe! Robocizna jest droga? E tam, tak tylko gadajom.

 • d33mariusz

  Oceniono 4 razy -2

  Morawiecki obniża podatki- źle, chce budować drogi, źle, chce pomóc rodzinom- też źle. Wszytko źle. Najlepiej niech nic nie robi tak jak herr Tusk. Po co cokolwiek robić, gazeta już dobrze wie, że robić cokolwiek nie ma sensu. Dlatego herr Tusk był najlepszy, był mistrzem nic nie robienia. Ale dla Michnika to premier tysiąclecia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX