Komentarze (171)
PiS podbije duże miasta? Według eksperta kandydaci Kaczyńskiego to "produkty marketingowe"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • anonim_ka

  Oceniono 6 razy 6

  Wraca jak wczoraj powiedział prof Strzembosz nie tylko zgniły PRL , Średniowiecze miejscami pobłyskuje gołą brudną d..ą .! ! Krzyżacy zostali zaszczepieni do Polski w bardzo określonym celu , sposób ich działania znamy z historii , filmów . Kaczaki próbują zagarnąć Polskę z podobną misją , metodami. Czy w XXI wieku powtórzymy błędy Konrada Mazowieckiego ?? Szkoda naszego pięknego kraju na eksperymenty idiotów .

 • pix_d

  Oceniono 8 razy 6

  Amber Gold miało uwalić Tuska - nie udało się
  reprywatyzacja miała uwalić Hankę I skompromitować PO - udało się tylko częściowo.
  Efekty niewspółmierne do włożonej pracy.
  Decyzja? Amber Gold i reprywatyzacja - do uwalenia.
  Ale jak to zrobić nie przyznając się do porażki?
  Proste: wystawić przewodniczących w wyścigu wyborczym.
  A że do tego przepadną w politczny niebyt? Cóż? Sorry Patryczku i Małgosiu. Rewolucja wymaga ofiar.

 • damtek

  Oceniono 5 razy 5

  Patryk Jaki zapewne słyszał o warszawskim Grochowie. Tam jest areszt śledczy, który jako wiceminister nadzoruje. Tam zmarła 38-letnia warszawianka Agnieszka Pysz. Zmarła w męczarniach, odmówiono jej pomocy, twierdzono, że symuluje. Jej Mama pozostała sama.
  Michał Szczerba

 • gapcio2010

  Oceniono 7 razy 5

  Moznaby pokusic sie o opinie, ze to TYLKO POLPRODUKTY....

 • misiek1959

  Oceniono 9 razy 5

  Zwłaszcza ten kandydat Wypij pasuje mi do PiSlamu...
  🤓

 • miszogun

  Oceniono 7 razy 5

  PiS poprawi trochę ordynację, i w Warszawie będzie mógł zostać prezydentem tylko ktoś kto mieszka w niej nie dłużej niż 7 lat, ale nie krócej niż 7 lat, pochodzący z miasta na "O" i z czteroliterowym nazwiskiem na J z końcówką I. Środek nazwiska ma być skrótem nazwy polskiej organizacji wojskowej z okresu II wojny światowej. I pozamiatane.

 • Blazej Wandtke

  Oceniono 6 razy 4

  Po razem z .Nowoczesną ogłosiły też kandydatów w Poznaniu: Jacek Jaśkowiak - kandydat na prezydenta oraz Katarzyna Kierzek-Koperska - kandydatka na stanowisko z-cy prezydenta.

 • tomasz_problem

  Oceniono 6 razy 4

  Proponuję zmienić początek tytułu artykułu na:

  PiS dobije duże miasta?

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  Do krytyków P.Jakiego: współudział w łamaniu Konstytucji RP i demontażu zasad państwa prawa, układ opolski, finanse Solidarnej Polski itd. Temu się przyjrzyjcie i pokażcie jak było suwerenowi, zamiast bawić się w licytację na to kto jest bardziej warszawski. #Warszawa
  Marek Tatała/twitter

 • jajek01

  Oceniono 4 razy 4

  Jaki oraz Wasserman to nie są żądni samorządowcy tylko prokuratorzy pis, psy gończe zemsty...do tego mają 0 wspólnego z Warszawą i Krakowem . Rozdawnictwa stanowisk ciąg dalszy ?

 • pepper-salt

  Oceniono 6 razy 4

  Jeśli warszawiacy zagłosują na tego byle Jakiego uznam, że to taka sama PiS-owska ciemnota jak i ci z miasteczek i wsi. A tak nawiasem, za tamtej, zeszłej komuny o takim kandydacie jak Jaki mówiło się, że został przywieziony w teczce (bo przecież jest z Opola nie z Warszawy) więc i ta obecna komuna kontynuuje ta tradycję.

 • damtek

  Oceniono 6 razy 4

  .@wassermann_ma chciała się wylansować na #AmberGold, dopaść Tuska, co jej się nie udało, a teraz hyc na stołek prezydenta Krakowa.
  Liczę, że mieszkańcy Krakowa się nie nabiorą i odprawią rusałkę.
  Aneta Mościcka/twitter

 • zraszacz

  Oceniono 6 razy 4

  Hatakumba co biega 10 km maratony ustawa ipn to raz a dwa ustawa reprywatyzacyjny jak ktoś jest inteligentny to widzi jakie to dno

 • obywatelkamania

  Oceniono 4 razy 4

  Jeśli Warszawa zechce chamskiego, niedouczonego prezydenta, to jej wybór.
  Ja bym się bała faceta, który ma malutką wiedzę a wielkie ego. Tam, gdzie trzeba się wykazać wiedzą, facet leży. Jak wpędzi miasto w procesy sądowe, to oni zapłacą, a nie ta karykatura prawnika.

 • hana.barbara

  Oceniono 3 razy 3

  Produkty marketingowe o nazwach Duda i Szydło bardzo dobrze się sprzedały. Prezes chce powtórzyć sukces.

 • podobny_do_nikogo

  Oceniono 7 razy 3

  PiS gromadzi w sobie wszystkich nieudaczników chcących się godnie nachapać.
  Do poziomu ryja włącznie.

 • alef.omega

  Oceniono 5 razy 3

  ci kandydaci to rzeczywiście produkty...niedorobione....

 • barakuda62

  Oceniono 5 razy 3

  Prezes czytał listę ...ale się nie cieszył 🤣

 • krzywelustro

  Oceniono 7 razy 3

  Na stulecie odzyskania niepodległości Polacy mają szansę sprawić sobie samym dwa rewelacyjne prezenty:
  1. zmiażdżyć PiS w wyborach samorządowych,
  2. w referendum odrzucić wszystkie zakusy towarzysza Niezłomnego, podporządkowujące PiSowi Konstytucję (a tym samym jednoznaczne potwierdzić swój wysoce negatywny stosunek do licznych dotychczasowych przypadków łamania konstytucji przez rządzących.

  Polacy, zróbmy sobie piękny prezent!

 • hiperon59b

  Oceniono 3 razy 3

  Prezes wyczuł, że w Warszawie PiS nie ma szans i nawet z łapanki kandydata w PiS nie da się znaleźć to zapytał tak zwanych koalicjantów czy są chętni na prezydenta Warszawy. Na ten apel zgłosił się niewiarygodnie bezczelny, tak bezczelny że aż głupi, pan Patryk. Poczekamy jeszcze trochę i zobaczymy jak sądy, może nie polskie rozjadą całą tą jego bezprawną działalność w tak zwanej komisji reprywatyzacyjnej. Na razie sąd oddala kary nałożone na HGW za niestawiennictwo przed oblicze pana Jakiego. Potem będzie gorzej a odszkodowania zapłaci podatnik.

 • kocurko

  Oceniono 3 razy 3

  Bardzo dobre decyzje PiS.
  Dzięki nim już można powiedzieć, że wybory samorządowe we wszystkich większych miastach mają pozamiatane.
  To będzie piękna katastrofa.
  Już się cieszę ze sromotnej klęski kandydata PiS w Poznaniu. Facet kompletnie nie ma jaj. Nie ma szans nawet na trzecie miejsce.
  Po co wystawiać kandydata , który ma szczątkowe poparcie mieszkańców?

 • Lech Pawluk

  Oceniono 9 razy 3

  Nie bardzo wierzę w to aby rozsądny prawdziwy WARSZAWIAK na PREZYDENTA STOLICY, wybierał nie WARSZAWIAKA w dodatku z wądpliwym autorytetem.

 • entymolog

  Oceniono 2 razy 2

  Jaki kandydatem w Warszawie? Co za "hakatumba"!

 • alef.omega

  Oceniono 4 razy 2

  Panna Wasserwanna
  Jakiś Byle Jaki
  Stara kaczka kwaczka
  Kogut, inne ptaki

  Grabarz, wąchacz kleju
  Pawłowicz maciora
  To cyrk, panie dzieju
  Wołajcie doktora!

 • japka_putina

  Oceniono 6 razy 2

  Dzieci poległych, miernoty, krętacze... Ale jeśli ktoś ma pomysły i kompetencje, to jakim cudem miałby trafić do pisowskich szeregów?

 • krzywelustro

  Oceniono 4 razy 2

  Bardzo mi się te kandydatury podobają. Młody Płażyński na Gdańsk, Buda na Łódź, Zysk na Poznań, Tułajew na Lublin, Buczak na Rzeszów, Żalek na Białystok, Wypij na Olsztyn, za najbardziej - Wasserman na Kraków i Jaki na Warszawę. PiSiory, szykuje się wam spektakularnie piękna katrastrofa, wasz Titanic nieuchronnie i radośnie zbliża się do góry lodowej. Nie przeszkadzajcie sobie i tańczcie dalej, póki fala nie zmiecie dyrygenta z drabinki.

 • krzywelustro

  Oceniono 4 razy 2

  Słynnemu wnuczkowi babci Walentynowicz pomimo wielkich zasług niczego nie zaproponowano. A przecież tak widowiskowo wypinał d**ę na Towarzysza Niezłomnego...

 • ketjow1978

  Oceniono 2 razy 2

  "Przypomnijmy, do tej pory największa partia opozycyjna PO ogłosiła - wspólnie z Nowoczesną - kandydatów na prezydentów i wiceprezydentów w Warszawie i Szczecinie. To Rafał Trzaskowski i Paweł Rabiej oraz Sławomir Nitras i Przemysław Słowik" - o Poznaniu zapomnieliście?

 • werner53

  Oceniono 3 razy 1

  Jaki jest zwolennikiem wprowadzenia kary smieci. Jaki przeforsowal powiekszenia miasta Opola wbrew woli mieszkancow. Jakim manipulowal wynikami referendum w tej sprawie. Jaki administracyjnymi metodami wplynal na ograniczenie praw Mniejszosci Niemieckiej. Jaki ma mentalnosc nomada, ktory niszczy stale miejsce zamieszkania od stuleci rdzennej ludnosci, soli Ziemii Slaskiej. Mentalnosc nomada bierze sie z zycia przez stulecia w taborze i wato wlasnie teraz to przypominac, bo mentalnie blizej mu do taboru niz metropolii.

 • damtek

  Oceniono 3 razy 1

  Przejrzałem profil Patryka Jakiego gdy był radnym Opola (prezydentem miasta nie został). Poza krytykowaniem rządzących miastem, znalazłem jedynie to: Pan Patryk wykleił flagę. Niesamowity sukces jak na radnego.
  Mikołaj Wróbelek/twitter

 • agu25

  Oceniono 5 razy 1

  Taaaa niech PIS zawładnie Polska to będziemy sie na każdym kroku o pomniki smoleńskie potykać i klepać biede, bo rząd w niczym nam nie pomoże.

 • vitruvius

  Oceniono 5 razy 1

  To PiS kombinuje na skłócenie stałych Warszawiaków ze "Słoikami". Stary i ograny numer, który wszyscy powinniśmy napiętnować. Tylko ni NEPOTYZM PiS, Misiewiczów nie należy wpuścić do miasta, bo rozwalą wszystko...

 • lk10

  Oceniono 3 razy 1

  Jeżeli ten niedouczony prostak wygra w stolicy to trzeba się wyprowadzać z naszego miasta bo to już nie będzie Warszawa. Ale wszystko zależy od Warszawiaków.

 • damtek

  Oceniono 3 razy 1

  Kacper Płażyński w Radiu Gdansk o #invitro: Nie rozumiem przywiązywania wagi do tego. Są skuteczniejsze metody.
  I jak tu nie być antypisem.
  A.Pomaska/twitter

 • maks1956

  Oceniono 1 raz 1

  Czego ten Opolski słoik szuka w Warszawie ??? Niedouk, hipokryta, sterowana zdalnie kukiełka mafii pisowskiej..

 • sysiler

  Oceniono 1 raz 1

  O opinię tego "experta" można być spokojnym.

 • hiperon59b

  Oceniono 1 raz 1

  Kochani Warszawiacy, jeśli chcecie mieć bylejaką Warszawę to wybierzcie na prezydenta bylejakiego Jakiego, jakiego prezydenta, no piszę właśnie Jakiego, no Patryka Jakiego, jakiego Patryka, no właśnie Jakiego. Po tym wyborze pojawi się znacznie więcej pomników (np. żołnierzy wyklętych, jeszcze kilka pomników brata Prezesa itp.), kilka muzeów np. walki w podziemiu albo historii pontyfikatu JPII itp. A na początek zalegalizuje się samowolki budowlane na placu Piłsudskiego.

 • damtek

  Oceniono 1 raz 1

  PIS ma w ręku sądy zatem kontroluje wyroki w sprawach majątkowych.
  Potrzebują jedynie majątku waszych gmin żeby upłynnić i przejąć co się da, tak jak to zrobili z kasą Skarbu Państwa

  To będzie ich skok stulecia - taki napad na pociąg ze szmalem.
  M.R.,Nowosielski /twitter

 • Marzena Osuch

  0

  Warszawiacy lubią dzialania HGW ,więc super - glosujcie na kontynuatora ,,Czaskowskiego,, brak kreatywniści , zastòj rozwoju waszego miasta niech wam dane będzie za sprawą leniwych prezydentòw z PO ; moze wreszcie dzięki temu przeniosą stolicę do Krakowa.

 • alik-w-plomieniach

  Oceniono 2 razy 0

  W Warszawie Ireneusz Jaki nie załatwi synkowi stołka. Aż tak daleko macki tego opolskiego układu nie sięgają.

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 6 razy 0

  No to się zaczęło postsowieckie wycie. Podkulicie ogony i przestaniecie wyć po ogłoszeniu wyników wyborów.....

 • whole_train

  Oceniono 2 razy 0

  Jaki wysyp nołnejmów pod artykułem. Do tego jeszcze każdy świruje "warszawiaka od kilku pokoleń" XD

 • damtek

  0

  We Wrocławiu Michał Jaros zaprezentował Pomysł Na Zmianę. Podoba mi się, że nie ma w nim ideologii i dużej polityki. Chce poprawiać bezpieczeństwo w szkołach, udrożnić ruch drogowy, tworzyć miejsca pracy. Szkoda, że PO go nie poparła, wielka polityka wygrała z dobrem miasta.
  Aleksander Twardowski/ twitter

 • tadjan

  Oceniono 4 razy 0

  ja myślę że byle jaki wygrywa 102 % z kontrkandydatami..... i jeszcze będzie zwyżkował!

 • tlen69

  Oceniono 6 razy 0

  Co to za kandydat JAKI ? Pokrzyczał sobie na komisji sejmowej d/s reprywatyzacji. Na czym się zna ? Jakie ma kwalifikacje ? Od kiedy mieszka w Warszawie, nie chodzi o Jego bywanie, jako poseł ?
  Co stało się z ponad 600 milionami złotych dla o z rodzin z osobami niepełnosprawnymi ? Czy i kto je ukradł ?
  Od końca 2015 r. były przewidziane przez władze PO ok. 600 mln. zł na pomoc dla rodzin z dziećmi i osobami niepełnosprawnymi. W sejmie i pod sejmem od 9 dni protestują najsłabsze społecznie, doświadczone życiowo rodziny i osoby niepełnosprawnych, domagają się pomocy i wsparcia państwa zgodnie z konstytucją Art. 69, 70 i 71 . I CO ? PiS robi sobie anty kampanię jeżdżąc po kraju, nie rozstrzygając pilnie nabrzmiałych spraw.
  Patrzcie no państwo, jak politycy PiS się urządzają na "dobrą zmianę dla siebie"? Już proponują kandydatów, obywatelom szepczą do ucha, głosujcie za nami, a my wam damy tu, sto, tam pińćset, a sobie... po kilkadziesiąt tysięcy ? Już dzisiaj nikt nie nabierze się na obłudne, niezgodne z konstytucją obietnice, które powodują podziały i niezgodnie z Art. 71 konstytucji.
  Państwo nie ma rozdawać pieniędzy z budżetu jak to przewidziano w programie 500+ dla rodzin od 2 i więcej dzieci, bez uwzględniania dochodu i potrzeb danej rodziny (Art. 71) . Konstytucja Art. 84.Każdy jest obowiązany do ponoszenia ciężarów i świadczeń publicznych, w tym podatków, określonych w ustawie. Każdy, to nie tylko pracownik, właściciel, polityk, rencista czy emeryt, ale i ten kto otrzymuje 500 zł ? Chcę wiedzieć jaki jest budżet, bo w nim nic się nie zgadza. Na wybory zaklepano 460 mln zł, potrzeba ponad 600 mln zł. Premier MM powiadomił, że na dzień dzisiejszy jest nadwyżka 3,5 mld zł w budżecie. Kto ten chaos nieprofesjonalistów ogarnie ?
  Dlaczego B.Szydło zaniedbuje podstawowe urzędowe obowiązki - robi sobie wycieczki dot. kampanii wyborczej . Jedzie do Krościenka i spływa Dunajcem,?! Czy wszystko po Niej spływa, ??? W sejmie zaczęły się "palące, pilne sprawy" dot. problemów społecznych, dzieci i dorosłych dyspanseryjnych. Jako wicepremier d/s społecznych wycieczki i kampania wyborcza to nie jest jej obowiązek jako funkcjonariusza państwa. Powinna ponieść odpowiedzialność za brak prawidłowego rozdzielenia środków z budżetu - 24 mld. zł na 500+, bez uwzględnienia kryterium dochodowego, co spowodowało zablokowanie innych palących potrzeb. ?!
  Po co komu "grające ławeczki", czy to zabawa w przedszkolaki ? Kto ma czas się wygłupiać i słuchać grania z ławki ? Po co miliony złotych na ten cel ? Co to za niegospodarność ???!!!

 • endrju1521

  Oceniono 4 razy 0

  Ordynacja wyborcza jest tak skonstruowana, aby wygrali swoi.

  Chya nikt z myślących nie nie ma wątpliwości.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX