Komentarze (50)
Żalek przeprosił protestujących, ale zarzuca nam manipulację. Oto cała rozmowa tokfm.pl z posłem
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • earthboundmisfit

  Oceniono 2 razy 0

  Pogrozić pisiorowi sądem i od razu mu się duda ściska.

  A swoją drogą, jak można chcieć go po sądach ciągać? Przecież jego spotkała już niemal najgorsza kara - według bodajże Jakiego, Terlecki na niego w Sejmie nakrzyczał. To prawie jak najwyższy wymiar kary za komuny - odebranie książeczki partyjnej.

 • goupille

  Oceniono 4 razy 0

  Miałem coś napisać. Tylko po co i o kim....

 • geomk

  Oceniono 1 raz -1

  Jest takie dosadne określenie: gó...zjad. I w związku z nim mam prośbę do państwa dziennikarzy. Co prawda fale radiowe zapachów nie przenoszą, mimo to doceniam że męczycie się państwo, próbując wyjaśnić nam poglądy i motywy które spowodowały że "ktoś" kto ma dbać o dobro wszystkich bez względu na narodowość, wiarę, inteligencję, stan zdrowia, wiek itd. obywateli Polski, zamiast tego ocenia że część z nas na tę pomoc nie zasługuje ze względu na podły charakter, niemniej uważam że marnujecie czas.I teraz prośba. Zapomnijcie o jego istnieniu.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 3 razy -1

  Żalek kiedyś był w PO, ale potem
  Z PiS dział alność swą związał.
  Taka Wolska!

 • mer-llink

  Oceniono 3 razy -1

  Poseł Pan Żalek jest bardzo mądrym człowieczkiem.
  Jest wykształcony nadzwyczajnie.
  MA siln.a katolicka wiarę, której niejeden może Mu pozazdrościc.
  Jego buzia tryska zdrowiem.
  Jak cos powie, to już powie.
  Potrafi mówić jasno, klarownie. I potrafi mówić prawde i tylko prawdę.
  Pan Poseł Żalek ponadto ma wszystkie cechy moralnej doskonałości. I prawomyslności. I Sprawiedliwości.
  No w ogółe Pan Poseł Żalek jest cukereczek i afrodyzjak.
  My wszystkie Pana Żalka Posła uwielbiamy i gotowe jestesmy wybrac na jakies wyższe stanowisko niż to podrzednego Posła.
  My Pana Żalka proponujemy na posade Biskupa. Moze być Białostockiego.
  ALbo może nawet na Arcybiskupa Gdańskiego: niedługo zwalania się ta posada, bo abepe Głódź (też zreszta z pochodzenia podlaski tłumok) idzie na emeryturę, to będzie w sam raz dla Posła Zalka Pana.
  Alleluja i do tyłu.

 • 41janina

  Oceniono 1 raz -1

  Zalek to zwykly prostak i kretyn, wyszedl przed szereg , zeby wylizac rowa kaczorowi. Piekne jest to , ze zostal zgnojony w imie interesikow partyjnych. Czekam na wiecej takich inicjatyw.

 • andrzej1.61

  Oceniono 1 raz -1

  Po daniu w pysk komuś takiemu trzeba przez parę dni myc ręce zanim poda się ja komuś przyzwoitemu. Ten poseł to typowy katol polskiego pochodzenia nie mylić z Polakiem chrześcijaninem.

 • henyk

  Oceniono 1 raz -1

  Nie wierzę w szczerość tych przeprosin. Kazali to przeprosił ale swoje dalej myśli, bez zmian. Zresztą, nie wierzę w jakiekolwiek przeprosiny członków i sympatyków PiS za cokolwiek. To nie jest w ich zwyczaju. Oni się po prostu nigdy nie mylą i zawsze mają rację wiec przyznawanie się do pomyłki uwłacza "ich godności". A poza tym godność i honor to pojęcia im całkowicie obce. Za przykład służy im prezes.

 • gragos

  Oceniono 3 razy -1

  Pośle Żalek, żałosny padalcu! Dostałeś opi.....ol od swoich i przyczołgałeś się do protestujących od prawie 3 tygodni ludzi, których haniebnie obraziłeś, z bukiecikiem kwiatuszków. Przez wzgląd na czytających nie napiszę, do jakiego otworu anatomicznego możesz sobie je wsadzić. I masz jeszcze czelność łżeć, że media zmanipulowały twoja wypowiedź! Nie, nikt nie zmanipulował twoich podłych słów, mówiłeś szczerze, tak jak myślisz. Bo tak właśnie myślisz o tej grupie współobywateli. To jedyne chwile, kiedy możemy zobaczyć i usłyszeć jakim jesteś doopkiem. Mam nadzieję, że pozew nie zostanie wycofany i znajdzie się sędzia, który bez względu na Zero, wyda jedyny w tej sprawie słuszny wyrok. Przyzwoitym ludziom na twój widok robi się niedobrze.

 • homo_lupus

  Oceniono 7 razy -1

  teraz się okaże, że immunitetu będzie bronić jak niepodległości...

  wróć... prawactwo i niepodległość to pojęcia rozłączne i niestyczne.... więc pewnie będzie bronić immunitetu tak żarliwie jak jak diety posła

 • zloty_cielec69

  Oceniono 9 razy -1

  ten typek wijąc się jak piskorz, takie bzdurne rzeczy mówi, że żalek za dudę ściska: "Uznałem, że warto przeprosić. Bo moja duma nie jest warta tego, żeby ranić kogokolwiek. "

 • Oceniono 9 razy -1

  Myślę, że przyszli wyborcy będą pamiętać wszystkie wybryki pislamskiego państwa. Niech już szykują sobie miejsca w Argentynie bo tam nie ma umowy o ekstradycję.

 • Oceniono 9 razy -1

  Ochydny obsłużyły ch......j, ciu...... itp. Sam jestem rodzicem 14 letniego chłopca z autyzmem. Całe nasze życie jest dostosowane do syna, aby mógł normalnie funkcjonować, chodzić do " normalnej" szkoły itp. Czy ten tzw. poseł, ludzki pasożyt, który przez przypadek dorwał się od Sejmu zna realia życia. Rehabilitacja, terapeuta tylko raz w tygodniu to 200 - 300 zł/ tydzień. Całe szczęście, że powiedzmy dobrze zarabiam i stać mnie na prywatne zajęcia bo służba zdrowia to rozpacz a każdy stracony dzień to regres w rozwoju.

 • ivonskygugalsky

  Oceniono 11 razy -1

  Podziwiam cierpliwość tych matek i osób chorych.
  Czas się dołączyć do nich.

 • dementia13

  Oceniono 2 razy -2

  Żalek, wyście są jednak żalek.

 • pascvale

  Oceniono 12 razy -2

  To nie sumienie, ani nie skrucha. To koryto dojeżdża?

 • ivonskygugalsky

  Oceniono 6 razy -2

  nie rozumiem tego bełkotu.

 • le5szek

  Oceniono 6 razy -4

  Żal.pl.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX