Ikonowicz: Czasem nakładam na siostrę podatek rewolucyjny. Jem darmowy posiłek w jej restauracji

Piotr Ikonowicz na marszu przeciw ustawie 'Mieszkanie Plus', wrzesień 2017 r.

Piotr Ikonowicz na marszu przeciw ustawie 'Mieszkanie Plus', wrzesień 2017 r. (ADAM STÄPIE?')

"W Polsce nie mamy demokracji a oligarchię: rządy pieniądza" - mówi Zuzannie Dąbrowskiej Piotr Ikonowicz, przewodniczący Ruchu Sprawiedliwości Społecznej. Zachęca też, by kandydatom do polityki zadawać pytanie "a co pan już zrobił?", podkreśla też, że w polityce albo są ludzie, którzy chcą coś zmienić albo tacy, którzy chcą się załapać. "Ja chcę coś zmienić" - mówi Ikonowicz, przedstawia też swe radykalne poglądy w sprawie warszawskiej reprywatyzacji.

Jak zwykle w czwartek "Play-offy", podcast polityczny Zuzanny Dąbrowskiej


Czekamy na Państwa opinie, uwagi, pytania! Proszę pisać na adres: playoffy@tok.fm

A jutro wieczorem, jak co piątek, kolejna część podcastu Hanny Zielińskiej "Emancypantki".

Zobacz także
 • Cveta Dimitrova i Tomasz Stawiszyński Psychiatria kontra (?) psychoterapia. Dimitrova i Stawiszyński rozmawiają z dr. Sławomirem Murawcem
 • Od lewej: Paweł Sulik i Adam Balcer, autorzy podcastu Tokfm.pl 'Lechistan - alternatywna historia Polski' Baku jak Łódź, ziemia obiecana, także dzięki Polakom. A Sejm to jurta. Podcast "Lechistan"
 • Rafał Hirsch, redaktor naczelny next.gazeta.pl Apple w górę, Tesla w dół, Huawei i Argentyna mają problem a Nikola - szansę. Ranking Hirscha
Komentarze (2)
Piotr Ikonowicz i Zuzanna Dąbrowska w podcaście. Tematy to polityka, reprywatyzacja w Warszawie i sprawy socjalne.
Zaloguj się
 • 66kropek

  Oceniono 2 razy 2

  Z Ikonowiczem można się zgadzać albo nie ale fakt, ze facet jest jaki był od początku. W tej rozmowie powiedział wiele mądrych rzeczy, Oczywiście jako tytuł tego podcastu radosny redaktor portalu umieścił jedno jedyne zdanie dotyczące jego siostry celebrytki.

 • molibden01

  Oceniono 1 raz -1

  Panie Piotrze. To wyznanie może Panu przysporzyć sporo kłopotów. Fiskus uzna że to uzyskane korzyści które powinien Pan zgłosić Urzędowi Skarbowemu. Bez tego zgłoszenia łupną Panu karę mimo tego, ze to darowizna od najbliższej rodziny. Nie zdaje Pan sobie sprawy do czego zdolne są US w czasie rządów "dojnej zmiany"

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy