Nie jest tak, że nasz przeciwnik popełnia tylko błędy. Ale hipokryzji nienawidzę. "Play-offy"

Zuzanna Dąbrowska

Zuzanna Dąbrowska (Fot. Bartosz Dąbrowski)

Dawniej, w czasach NZSu, wszystko było prostsze, takie czarno-białe, wiadomo było, kto jest zły a kto dobry. Ale i teraz jest potrzeba, by białe było białe - mówi Andrzej Halicki z PO w rozmowie z Zuzanną Dąbrowską w politycznych "Play-offach" tokfm.pl. I wyjaśnia, dlaczego, wraz z np. Grzegorzem Schetyną, kontestowali Okrągły Stół, dlaczego nie czuł się najlepiej w formule PO jako partii Donalda Tuska oraz dlaczego nie lubi partyjnego systemu promującego osoby o postawie "BMW". Więcej - w podcaście.

Jak zwykle w czwartek "Play-offy", podcast polityczny Zuzanny Dąbrowskiej


Czekamy na Wasze opinie, uwagi, pytania! Proszę pisać na adres: playoffy@tok.fm

A jutro wieczorem, jak co piątek, kolejne wydanie podcastu Hanny Zielińskiej "Emancypantki".

Zobacz także
 • Cveta Dimitrova i Tomasz Stawiszyński O psychoterapii w Polsce, dawniej i dziś, Zofia Milska-Wrzosińska. Podcast psychologiczny tokfm.pl
 • Kielce, 2 maja 2017 rok, obchody Dnia Flagi na Rynku Wernyhora. I Michał Czaykowski vel Sadyk Pasza: katolik, muzułmanin, prawosławny. "Lechistan"
 • 'Gdy pytasz, co u mnie słychać' to tytuł serii podcastów komediowych Alicji Sawickiej dla TOK FM. Gdy pytasz, co u mnie słychać... TOK FM przedstawia nowy podcast komediowy Alicji Sawickiej
Komentarze (2)
Halicki: Nie jest tak, że nasz przeciwnik to same błędy. Ale hipokryzji nienawidzę. "Play-offy"
Zaloguj się
 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  'Hipokryzji nie znosze', nie no kabaret.

 • Tadeusz Urbańczyk

  Oceniono 1 raz -1

  Przecież to takie proste. Czarne to PiS. Smotruchy pieprzone. Białe to my wolność i demokracja a czerwone to nasza krew za nie przelana . Będziemy wolni jak orzeł biały na niebie.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy