Dąbrowska: Po co ci to było? Czarnecki: TOK FM to nie konfesjonał, kajać się nie będę

Ryszard Czarnecki z PiS w rozmowie z Zuzanną Dąbrowską wspomina, kiedy opozycjoniści, a potem politycy demokratycznej Polski potrafili ze sobą rozmawiać, także towarzysko. I zastanawia się, kiedy nastąpił przełomowy punkt, od którego relacje pomiędzy politykami, także osobiste, zaczęły się psuć, bo, jak przyznaje, rów został wykopany bardzo głęboko. "Przecież sam, jako polityk, wziąłeś w tym udział" - podkreśla prowadząca, nawiązując do słów o Róży Thun. Czarnecki odpowiada słowami o konfesjonale, przyznając: "Nie wiem, czy dostałbym od ciebie rozgrzeszenie" i dodaje, że nie uważa się za bielszego od śniegu.

Jak zwykle w czwartek "Play-offy", podcast polityczny Zuzanny Dąbrowskiej


Czekamy na Wasze opinie, uwagi, pytania! Proszę pisać na adres: playoffy@tok.fm

A jutro wieczorem, jak co piątek, kolejne wydanie podcastu Hanny Zielińskiej "Emancypantki".

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (6)
Czarnecki: TOK FM to nie konfesjonał, kajać się nie będę
Zaloguj się
 • Oceniono 4 razy 2

  Rysio pierwsza partyjna chorągiewka RP Rysia to jeszcze z teściem nie było w kosmosie razem prze kapitalny gamoń pośmiać się można tylko żeby mówił 3 razy wolniej

 • 2bxornot2b

  Oceniono 1 raz 1

  Cierpliwosc swiata zachodu powoli sie wyczerpuje, gwaltowna i impulsywna reakcja rzadu Auatrii na cyrki w meczetach spowodowaly iz premier Kurz wydala kilku immamow i zamyka diedem meczetow. Nadal uzywane jest pojecie politycznego islamu jednak nie istnieje cos takiego jak niepolityczny islam to doktryna polityczna podlana sosoem transcendencjie ale generalnie to kontynuacja monizmu, obrzydliwej papraniny bytu boskiego ze zwykla zadza wladzy, narzucajacej ludziom system niewolniczy i regulujacy ich sfere jak najbardziej prywatna.

 • tegepe

  Oceniono 3 razy 1

  Po co zapraszać tego obrotowego politykiera do poważnego studia radiowego?

 • kenter85

  Oceniono 3 razy 1

  "To nie konfesjonał ". To jakiś fetysz żeby chodzić do drewnianej budy i mówić o sobie obcemu facetowi w nie mniej kontrowersywnym ubraniu.

 • wujekdolf

  Oceniono 2 razy 0

  richard, ty to jak coś powiesz to jak łysy grzywą w kant kuli - ogólnie to twoje wypowiedzi są potrzebne jak psu piąta noga albo rybie ręcznik.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX