W programie Ogórek obrażano osoby LGBT. Internauci przypomnieli jej słowa o związkach partnerskich

Internauci zarzucają Magdalenie Ogórek, że w swoim programie pozwoliła na obrażanie osób homoseksualnych. Przypominają wideo z czasów wyborów prezydenckich, w którym przedstawia swoje poglądy.

- Jeżeli Polacy wybiorą mnie na swojego prezydenta, na pewno podpiszę ustawę o związkach partnerskich. Państwo i politycy nie powinni zaglądać do życia prywatnego obywateli. Państwo nie powinno decydować o tym, kto z kim i jak chce  żyć. To jest dla mnie bardzo ważne - tak Magdalena Ogórek zapewniała podczas kampanii wyborczej w 2015 roku, kiedy reprezentowała SLD w walce o prezydenturę.  

[TWÓJ GŁOS. PYTAJ] Magdalena Ogórek odpowiada na pytania o związki partnerskie, niepełnosprawnych i edukację

Jednak podczas ostatniego programu "Studio Polska", którego jest współgospodynią w TVP Info, wydawała się prezentować zgoła odmienne poglądy. 

Brak reakcji na "zboczeńców" i "degradację społeczeństwa" 

"Studio Polska" to program z udziałem publiczności, w którym ma obowiązywać zasada nieobrażania, o czym prowadzący - Magdalena Ogórek i Jacek Łęski - przypominają na początku każdego odcinka. 

Pojawiły się jednak głosy oburzenia, po tym jak nie zareagowali oni na słowa, których ich goście użyli w stosunku do osób homoseksualnych.

"Podstawowym powodem oporu przeciwko związkom partnerskim jest to, że ludzie jak zawrą taki związek, to natychmiast chcą adoptować dzieci. Z takich związków zazwyczaj nie wychodzą dzieci normalne. Dzieci, które wyrastają w takim toksycznym związku, też wyrastają na zboczeńców" - mówiła jedna z osób z publiczności. 

"Najlepszym dowodem na homoseksualizm kulturowy, jest starożytność. Jest coś takiego jak wytworzenie pewnych zachowań w społeczeństwie, za przyzwoleniem społecznym, które może spowodować taką właśnie degradację i degrengoladę społeczeństwa" mówiła z kolei Agnieszka Wojciechowska van Heukelom, była kandydatka do Sejmu w wyborach z list Kukiz’15.

Monika Rosa, posłanka Nowoczesnej, wystosowała do KRRiT skargę "za przyzwolenie na niebywałą homofobię i język nienawiści w „Studio Polska” w TVP". 

Czytaj też: "Chcę podziękować Ogórek". Dyrektor Muzeum Polin komentuje antysemickie tweety pracowników TVP

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (8)
W programie Ogórek obrażano osoby LGBT. Internauci przypomnieli, jej słowa o związkach partnerskich
Zaloguj się
 • Mr. X

  Oceniono 12 razy 8

  Mrs Ogórek jest klasycznym przykładem w jaki sposób funkcjonuje PiSowski system władzy i propagandy.
  A co gorsze, to dopiero przygrywka.

 • Leszek Kubiak

  Oceniono 7 razy 3

  NIE MOŻNA OD SKACZĄCEJ PCHEŁKI WYMAGAĆ SENSOWNEGO ZACHOWANIA. SWOJĄ DROGĄ JAKIE TO TRZEBA SZARE KOMÓRKI MIEĆ ŻEBY DZIAŁAĆ W SLD I PIS O PRZEPRASZAM ZAPOMNIAŁEM TO PRZECIEŻ PRL-PIS-BIS A MOŻE W PRZYPADKU TEJ GWIAZDY TYLKO PEWNA CZĘŚĆ CIAŁA MUSI BYĆ UŻYWANA

 • tegepe

  Oceniono 5 razy 1

  Po co robicie publicity tej rurze!?

 • rastablaster

  Oceniono 4 razy 0

  Geje powinni zebrać się w kupę i przejść się na czerską. Następnie powinni obić gęby neoliberalnym presstytutkom, które grają prawami mniejszości w grze napuszczania na siebie Polaków. Czerska ma w tyle prawa człowieka, ponieważ połowa czerskiej regularnie podróżuje do Izraela, gdzie piją wodę ukradzioną Palestyńczykom. Kiedy w końcu środowiska LGTB odetną się od kampanii nienawiści organizowanej przez tę hasbarę?

 • Sie Masz

  Oceniono 6 razy 0

  Pie...ny glonojad,nawet stara stetrycza pale by omascila gdyby przynioslo to profity

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX