Wtopa na fejsie: fakap czy kryzys kontrolowany? Czy pionowy ekran TV będzie trendem? "Szeruj to"

Czy post Martyny Wojciechowskiej o wyższości butelek plastikowych nad szklanymi był reklamową wpadką, czy może miał być kryzysem kontrolowanym? Czy dobrze rozegrano to, co wydarzyło się potem? I co należało zrobić? I jeszcze jedno: jak ważna w mediach społecznościowych jest prawda? To jeden z tematów "Szeruj to". Drugim jest Instagram TV, przyszłość pionowego formatu w różnych mediach, w tym - w telewizji. Oraz o trzymającym się w niezłej formie radiu i różowej przyszłości podcastów :) Tym razem gościem Karola Jurgi jest Mikołaj Nowak, specjalista ds. komunikacji zintegrowanej w mediach.

"Szeruj to" to luźne rozmowy o mediach, nowych technologiach, startupach i marketingu. Zapraszają Karol Jurga i jego goście.

A jeszcze dziś wieczorem kolejny odcinek podcastu tokfm.pl "Emancypantki". Zaprasza Hanna Zielińska.

Zobacz także
  • Zuzanna Dąbrowska "W piłce nożnej irracjonalne czynniki odgrywają większą rolę niż w innych sportach". Play-offy
  • 'Gdy pytasz, co u mnie słychać' to tytuł serii podcastów komediowych Alicji Sawickiej dla TOK FM. "Ciało zasilane średnim winem i kiepskimi metaforami". Od rana myślała o śmierci
  • Rafał Hirsch, redaktor naczelny next.gazeta.pl CD Projekt i Netflix w górę, EBC vs. FED i co robi Putin pod przykrywką mundialu. Ranking Hirscha
Skomentuj:
Wtopa Martyny Wojciechowskiej na fejsie: fakap czy kryzys kontrolowany? I Instagram TV: czy pionowy ekran będzie trendem?
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy