"Ci geje i te gejki" - jak Legierski pisał list do Episkopatu. I o uprawianiu w Polsce polityki

Zuzanna Dąbrowska

Zuzanna Dąbrowska (Fot. Bartosz Dąbrowski)

Krystian Legierski - polityk, działacz, prawnik opowiada Zuzannie Dąbrowskiej, na jakim etapie jest w postępowaniu kościelnym i sądowym sprawa księdza, którego oskarżył o molestowanie - w ostrych słowach podsumowuje byłego proboszcza z Koniakowa, który odwołuje się od kolejnych wyroków. Gość "Play-offów" opowiada też o początkach swej aktywności społecznej, o tym, jak polityka zaczęła wtrącać się do jego życia, o hipokryzji polityków i o osobach, których nie lubi, bo często dają mu znać, że nie lubią jego. Posłuchaj.

Jak zwykle w czwartek "Play-offy", podcast polityczny Zuzanny Dąbrowskiej

Czekamy na Wasze opinie, uwagi, pytania! Proszę pisać na adres: playoff@tok.fm

A jutro przed południem kolejna premiera podcastu "Szeruj to", wieczorem zaś, jak co piątek, kolejne wydanie podcastu Hanny Zielińskiej "Emancypantki".

Zobacz także
 • Kielce, 2 maja 2017 rok, obchody Dnia Flagi na Rynku Egipska odsłona historii Polski. Odkrywcza i reformatorska, ale nie tylko. "Lechistan"
 • Rafał Hirsch, redaktor naczelny next.gazeta.pl O prezesach Intela i Xiaomi. Oraz jak Ukraińcy łatają nam emerytalną dziurę w ZUSie. Ranking Hirscha
 • Tomasz Stawiszyński autor audycji "Kwadrans Filozofa" i "Godzina Filozofa" w Radiu TOK FM Stawiszyński: Dlaczego mam chcieć, aby wygrywała polska drużyna? Powinna częściej przegrywać
Komentarze (7)
"Ci geje i te gejki" - jak Legierski pisał list do Episkopatu. I o uprawianiu w Polsce polityki
Zaloguj się
 • konstancjahabsburg68

  Oceniono 1 raz 1

  Pan Legierski, z calym szacunkiem dla jego dorobku artystycznego, przestał być wiarygodny po tym jak podczas kampanii wyborczej Andrzeja Dudy glosno wyrazil swoje poparcie dla niego, bo mlody, przystojny, mowi w obcym języku, “ a poprzednia formacja, PO nie zrobilo tak naprawdę nic dla ruchu LGBT. Od tego momentu przestałam wierzyć w jakakolwiek dojrzałosc politycznà takich aktywistów.

 • tani_dran

  Oceniono 1 raz 1

  Pisanie listów do episkopatu ma taki sam sens jak pisanie listów do krokodyli, żeby się przestały brzydko zachowywać.

 • aagaj

  0

  Może niektórym wolno, kolega rozgrzeszy !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy