Do następnego mundialu! Niekoniecznie za 4 lata. A na razie: z honorem przed telewizorem

To pożegnalny podcast "Jak wytrzymać Mundial". Publikując go nie znaliśmy jeszcze wyniku meczu z Japończykami, teraz już wiemy, że polscy piłkarze wracają z Rosji z, jak się to mówi, honorem, żeby usiąść przed telewizorem albo innym monitorem. I nucić pod nosem, wraz z kibicami, tradycyjne "już za cztery lata, już za cztery lata, Polska będzie mistrzem świata". Oczywiście: to pierwsze niekoniecznie, a drugie... serio?

Anna Wacławik - Orpik w podcaście "Jak wytrzymać mundial" szuka jasnych stron współkibicowania, gdy nie jest się kibicem. I porad antyporażkowych, także jeśli kibicem się jest.

Polecamy poprzednie odcinki podcastu "Jak wytrzymać mundial". A jeszcze dziś wieczorem na tokfm.pl - polityczne "Play-offy" Zuzanny Dąbrowskiej.

Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (1)
Do następnego mundialu! Niekoniecznie za 4 lata
Zaloguj się
  • eski57

    Oceniono 2 razy 0

    - nie ma co wymyślać i kombinować ; po prostu przeciwnicy byli lepsi , albo bardzo „niewygodni” - mówi się też , że gra się tak , jak przeciwnik pozwala ... wnioski trzeba wyciągnąć . Jako nie fachowiec ; dałbym pod rozwagę dobór zawodników pod względem wzrostu … , „kurduple” są zwykle szybcy i zwinni , wzbogaceni techniką chyba bardziej pożyteczni , co było widać na tle Niemców i naszych również …
    A co do meczu z Japonią ; odnosiłem wrażenie występowania u obu drużyn solidarnego napięcia z racji wiadomych następstw … ; NASI z wiadomych względów NIE mogli przegrać , Japończycy NIE mogli wysoko przegrać ...i TAK się wzajemnie szanowali ……...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX