"Millenialsi są zaje..ści!" CEO w Neoteric opowiada, jak robi się startup, który działa

Neoteric to gdańska firma, która produkuje oprogramowania dla startupów. Gość Karola Jurgi, Mateusz Kurleto, to jej szef i założyciel. "Nie wiem, ile miałem już zawodów we własnej firmie" - wspomina początki, rozwój firmy i opowiada o teraźniejszości swojej firmy, i rynku. Przyznaje, że startupy to w Polsce raczkująca branża - w dużym stopniu dlatego, że na polskim rynku jest o wiele mniej pieniędzy. Wyjaśnia też, skąd wzięła się krytyka "millenialsów" i dlaczego on bardzo sobie ich ceni. Rad natomiast nie daje, bo nie chce być - jak mówi - Coelho biznesu.

"Szeruj to" to luźne rozmowy o mediach, nowych technologiach, startupach i marketingu. Zapraszają Karol Jurga i jego goście.


A jeszcze dziś wieczorem kolejny odcinek podcastu tokfm.pl "Emancypantki". Zaprasza Hanna Zielińska.

Zobacz także
  • Rafał Hirsch, redaktor naczelny next.gazeta.pl O prezesach Intela i Xiaomi. Oraz jak Ukraińcy łatają nam emerytalną dziurę w ZUSie. Ranking Hirscha
  • Tomasz Stawiszyński autor audycji "Kwadrans Filozofa" i "Godzina Filozofa" w Radiu TOK FM Stawiszyński: Dlaczego mam chcieć, aby wygrywała polska drużyna? Powinna częściej przegrywać
  • Karol Jurga, autor podcastu Szeruj to Wtopa na fejsie: fakap czy kryzys kontrolowany? Czy pionowy ekran TV będzie trendem? "Szeruj to"
Skomentuj:
CEO w Neoteric opowiada, jak robi się startup, który działa
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy