Szwagier wszystkich Polaków, czyli o recyprokalności. [385. Lista Przebojów TOK FM]

Piotr Liroy-Marzec

Piotr Liroy-Marzec (Fot. Sawomir Kamiski / Agencja Gazeta)

Po dwóch tygodniach głosowania - mamy świeżą "Listę", obfitującą nie tylko liczebnie, ale też jakościowo, w premiery. Wśród nich: o szwagropolu w polskiej polityce, i półminutowym limicie realizowania demokracji, o niebywałej kulturze politycznej, jaką zaprezentował goszczący w Gdyni premier Morawiecki, o opiniach prawnych, od których z dumą dystansuje się marszałek Senatu, o pogłębionym przekazie TOK FM, który jest wyjątkiem od reguły, stworzonej przez osoby, którym tak naprawdę wcale ta reguła się nie podoba oraz - garść wpadeczek, w tym jednej naprawdę sympatycznej.

Do premier dołącza domniemany, bo trudno identyfikowalny głos Joanny Mąkosy, czyli nagranie, które wygrało poprzednie notowanie "Listy". Miejsce 2. zajęły, ex aequo: hippiczna mielizna działalności non-profit i gorzkie wspomnienie mundialowych chwil, na trzecim: 3D o wyraźnym zabarwieniu erotycznym.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 385. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Zobacz także
  • Pelikan Baba Ciotka jak pelikan. Zeżarł ci rybę? Nie gań go, on po prostu taki jest. [359. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
  • Konikowi w żłoby dano... I choroba świńskich krów [384. Lista Przebojów TOK FM]
  • Joanna Schmidt - liderka listy Nowoczesna.pl w Poznaniu Nie-miejsce, Mesjasz narodów i przemyślenia posłanki Schmidt [378. Lista Przebojów TOK FM]

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy