"Niekiedy jak się rządzi i się wie, to się właśnie nie wie" [386. Lista Przebojów TOK FM]

Mimo wakacji - premier w "Liście Przebojów TOK FM" nie brakuje, wśród nich wspomnienie senackiej nocy ale przede wszystkim - ministerialna refleksja, w stylu Sokratesa, nad zaskoczeniami, jakie może przynieść wiedza rządzącego, ponadto Poranny Redaktor nazwany kukizowcem, kto nie sypia i radość, którą niechcący podzielił się ze Słuchaczami Prowadzący Informacje.

Do premier dołączają zwycięzcy poprzedniego notowania: premier Morawiecki, który życzy prezydentowi Gdyni przegranej w wyborach i Jacek Dobrowolski o recyprokalności szwagropolu. Na drugim: Waldemar Buda mieszczący się w 30 sekundach a na trzecim ponownie Jacek Dobrowolski.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 386. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Więcej o:

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Komentarze (3)
386. Lista Przebojów TOK FM
Zaloguj się
 • dziurowice

  Oceniono 1 raz 1

  minister Cymbał który ma trzymać na smyczy związkowców górniczych. Za wszelką cenę. Płatnikiem są uczciwi podatnicy. Przy czym górnictwo nie zalicza się do płatników podatków. To pasożyt... ale elektorat.
  SIE NALEŻAŁO !

 • jahodovy

  Oceniono 1 raz 1

  Grzegorz Tobiszewski - pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego.
  Słowo "restrukturyzacja" słowem kluczem do tworzenia stanowisk dla "znajomych królika" (niezależnie od rządzącej opcji politycznej). "Agenci" restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa też to wiedzą.

 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 1 raz 1

  Drugi magik od powiedzonek hahaha A sądziłem że to co powiedział skąpo obdarzony wzrostem że czarne jest czarne a białe białe już nikt tego nie przebije a jednak!!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX