"Niekiedy jak się rządzi i się wie, to się właśnie nie wie" [386. Lista Przebojów TOK FM]

Grzegorz Tobiszowski (PiS), wiceminister górnictwa

Grzegorz Tobiszowski (PiS), wiceminister górnictwa (JAN KOWALSKI)

Mimo wakacji - premier w "Liście Przebojów TOK FM" nie brakuje, wśród nich wspomnienie senackiej nocy ale przede wszystkim - ministerialna refleksja, w stylu Sokratesa, nad zaskoczeniami, jakie może przynieść wiedza rządzącego, ponadto Poranny Redaktor nazwany kukizowcem, kto nie sypia i radość, którą niechcący podzielił się ze Słuchaczami Prowadzący Informacje.

Do premier dołączają zwycięzcy poprzedniego notowania: premier Morawiecki, który życzy prezydentowi Gdyni przegranej w wyborach i Jacek Dobrowolski o recyprokalności szwagropolu. Na drugim: Waldemar Buda mieszczący się w 30 sekundach a na trzecim ponownie Jacek Dobrowolski.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 386. notowaniu Listy Przebojów TOK FM
Zobacz także
 • Piotr Liroy-Marzec Szwagier wszystkich Polaków, czyli o recyprokalności. [385. Lista Przebojów TOK FM]
 • Joanna Schmidt - liderka listy Nowoczesna.pl w Poznaniu Nie-miejsce, Mesjasz narodów i przemyślenia posłanki Schmidt [378. Lista Przebojów TOK FM]
 • Europoseł PiS Tadeusz Cymański Ekstaza socjalistyczna: polityczno - seksualne zboczenie? [374. Lista Przebojów TOK FM]
Komentarze (2)
386. Lista Przebojów TOK FM
Zaloguj się
 • Mirosław Jankowski

  Oceniono 1 raz 1

  Drugi magik od powiedzonek hahaha A sądziłem że to co powiedział skąpo obdarzony wzrostem że czarne jest czarne a białe białe już nikt tego nie przebije a jednak!!

 • jahodovy

  0

  Grzegorz Tobiszewski - pełnomocnik rządu ds. restrukturyzacji górnictwa węgla kamiennego.
  Słowo "restrukturyzacja" słowem kluczem do tworzenia stanowisk dla "znajomych królika" (niezależnie od rządzącej opcji politycznej). "Agenci" restrukturyzacji i modernizacji rolnictwa też to wiedzą.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Serwis informacyjny

Polecamy