400 "List" na 100-lecie, czyli opcja full wypas ale w trendzie bez fety. 400. (!) Lista Przebojów TOK FM

Bartosz Dąbrowski

Bartosz Dąbrowski (Fot. Bartosz Dąbrowski, TOK FM)

400 "List" minęło... dzięki ofiarnej pracy wszystkich, współtworzących "Listę Przebojów TOK FM" radiowców, przy niemałym udziale podsyłających propozycje Słuchaczek i Słuchaczy, a potem głosujących Internautek i Internautów. Te "Listy" nie są już tylko w naszej pamięci, są też w pamięci elektronicznej, dzięki której możemy od czasu do czasu do archiwalnych zdarzeń powracać. Nie ma wielkiego świętowania, nie chcielibyśmy bowiem przyćmić o wiele ważniejszego, ogólnonarodowego wręcz jubileuszu, którego obchody może nie będą zbyt uroczyste ale - być może - będą niezwykle huczne (czyli będzie dużo huku). Zobaczymy. Jakąś fetę zróbmy może przy okazji 500. "Listy", OK?

A na razie: propozycji full wypas, bo jest ich aż 10, czyli maksymalna liczba. Jest, oczywiście, o przygotowaniach do wspomnianych obchodów, jest też sygnalne wspomnienie przesłuchania Donalda Tuska przed sejmową komisją śledczą - sygnalne, bo należałoby właściwie umieścić w naszej audycji nagranie całości tego przesłuchania. Ponadto: dlaczego jeden z gości EKG został zmotywowany, by częściej wpadać, jakie stwierdzenie Prezesa staje się na naszych oczach kultowe, jak działa prawo Sasina, i co może się wydarzyć, gdy Gość w dość obcesowy sposób spróbuje zdyscyplinować Prowadzącą.

Do premier dołącza bezkompromisowa recenzja prezydenta Dudy dokonana przez przewodniczącego Czarzastego, bo znaczącą przewagą głosów zajęła miejsce 1. Na drugim: Piotr Kraśko też o prezydencie, ale w kontekście ekologicznych źródeł światła, na trzecim: prof. Rafał Matyja o tym, jak bardzo się nie udało.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

Głosuj w 400. Liście Przebojów TOK FM
Zobacz także
  • Andrzej Duda podpisał ustawę o wolnym 12 listopada "Tak spie...ć stulecie Polski to potrafi tylko pan prezydent Duda". [399. Lista Przebojów TOK FM]
  • Studio Radia TOK FM 12 dźwięków z anteny TOK FM. Najbardziej spektakularne radiowo momenty [300. LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
  • Jarosław Kaczyński Naród jest wdzięczny Jarosławowi Kaczyńskiemu - nie będzie rozrabiał [LISTA PRZEBOJÓW TOK FM]
Skomentuj:
400 "List" na 100-lecie, czyli opcja full wypas ale w trendzie bez fety. 400. (!) Lista Przebojów TOK FM
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy