W Katowicach oddycha się nieźle. W porównaniu z Chinami. No i ch.. [404. Lista Przebojów TOK FM]

Mateusz Morawiecki na szczycie klimatycznym COP24 w Katowicach

Mateusz Morawiecki na szczycie klimatycznym COP24 w Katowicach (Fot. Grzegorz Celejewski / Agencja Gazeta / AGENCJA GAZETA)

Mówiąc językiem ulicy Sezamkowej: sponsorem najnowszego wydania "Listy Przebojów" jest szczyt klimatyczny w Katowicach, ekologia, antysmog i takie rzeczy właśnie. Z tym sponsoringiem to przenośnia, żeby nie było wątpliwości. W kontekście COP 24 jest też dużo o rozmiarach hipokryzji politycznej, jaką zaprezentowali w związku ze szczytem obecnie rządzący ze szczególnym uwzględnieniem pytania: kto tu kogo NAPRAWDĘ morduje. Ponadto o Tesli, która przez chwilę była ładą i skromności autopromocyjnej Roberta Biedronia.

Do premier dołącza nagranie, w którym w niezwykle błyskotliwym intelektualnie wywodzie Zofia Romaszewska prezentuje wiarę w ufność służb specjalnych wobec osób, których gabinet służby właśnie wybierają się przeszukać - ta właśnie, głośna wypowiedź, zajęła miejsce 1. w 403. wydaniu "Listy". Na drugim jeden z fragmentów rozmowy Jacka Żakowskiego z prof. Andrzejem Zybertowiczem ex aequo ze słuchaczem z Katowic, na trzecim: plan Zdzisława a polityka wobec Ukrainy, czyli ponownie prof. Zybertowicz u red. Żakowskiego.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm.

Głosuj w 404. Liście Przebojów TOK FM
Zobacz także
  • Młodzi lekarze z Okręgowej Izby Lekarskiej apelują, by nie zostawiać swoich bliskich w szpitalach na czas świąt Starsze osoby w czasie świąt są porzucane w szpitalach. Lekarze mówią "dość!"
  • Krzyż zawisł na sali obrad sejmiku województwa lubelskiego Na sali obrad zawisł krzyż. "Dobra zmiana" w sejmiku województwa lubelskiego
  • Tamtą zimę dobrze pamiętają politycy, a zwłaszcza Dariusz Joński. To tuż przed drugą turą wyborów prezydenckich - Joński walczył z Hanną Zdanowską - spadł największy śnieg. A to właśnie Joński jako wiceprezydent odpowiadał wtedy za drogi w mieście. Łodzianie mu tego nie zapomnieli i wybory wygrała w cuglach Zdanowska. Pogoda na święta. Śnieg, deszcz, ale i minusowe temperatury [Zobacz gdzie spadnie śnieg]
Komentarze (1)
W Katowicach oddycha się nieźle. W porównaniu z Chinami. No i ch.. [404. Lista Przebojów TOK FM]
Zaloguj się
  • krytek-7

    Oceniono 2 razy 2

    A jak sie wsadzi leb do komina,to jest wrecz rewelacyjnie.Po diabla narazac sie na niepotrzebne wydatki i jezdzic do Chin?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy