Jak szukać dobrych filmów i zrobić użytek ze wspólnego z dzieckiem ich oglądania? "Dorosłe dzieci"

Hanna Zielińska

Hanna Zielińska (fot. Michał Mutor/Agencja Gazeta)

Jak oglądać filmy z dzieckiem? Jak o nich potem rozmawiać? Czemu może to posłużyć? Jak film może "pracować" pomiędzy dwojgiem ludzi, jak może pobudzać wyobraźnię? Jaka jest szansa, że wartościowe filmy, także te do oglądania z dziećmi, również nastoletnimi, częściej będą pokazywane w kinach? Na te, i wiele innych pytań odpowiada w rozmowie z Hanną Zielińską Ewa Obrębowska-Piasecka, rzeczniczka prasowa Centrum Sztuki Dziecka, organizatora poznańskiego festiwalu "Ale kino".

Na pytania i uwagi czekamy pod adresem dorosledzieci@tok.fm

Zobacz także
  • Zdjęcie 'okładkowe' podcastu 'Interluda' Cezarego Łasiczki Święta mogą być jak niesamowity seks? Cezary Łasiczka i premierowy podcast "Interluda"
  • Od lewej: Paweł Sulik i Adam Balcer, autorzy podcastu tokfm.pl 'Lechistan' Krzyżacy, atak rożnem pełnym kurczaków, "Czerwone tarcze" i zapach piżma. "Lechistan"
  • Podcast tokfm.pl i fundacji Panoptykon 'Panoptykon 4.0' zdjęcie okładkowe z prowadzącą Katarzyną Szymielewicz Kto szpieguje Twoje dziecko? I jak możesz temu zapobiec? "Panoptykon 4.0"
Komentarze (1)
Jak szukać dobrych filmów i zrobić użytek ze wspólnego z dzieckiem ich oglądania? "Dorosłe dzieci"
Zaloguj się
  • 0

    Nie trzeba szukać TVP nam narzuca oczywiście wszystko pod małego on jest najważniejsza nie tam dzieci a po drugie zawsze można z dzieckiem oglądać hit telewizji bożonarodzeniowej i oglądać na okrągło z dzieckiem Kevin sam w domu

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy