Dlaczego węgiel do elektrowni w Polsce jest tak drogi? I mętlik w gospodarce USA. Ranking Hirscha

Rafał Hirsch

Rafał Hirsch (fot. Bartek Barczyk)

A gdyby dało się stworzyć o 40 proc. bardziej wydajny ryż albo pszenicę? Jak wygląda polski PKB w podziale na regiony? Dlaczego aż tak dużo firm planuje podwyżki pensji, skoro nie mają wielkich szans podwyższać cen? Co dzieje się z Apple? Czy 500 plus może wpływać na rynek pracy aż tak pozytywnie? Skąd załamanie popytu na kredyty hipoteczne w polskich bankach? Co może zmienić comiesięczna waloryzacja kontraktów na np. budowę dróg?

Odpowiedzi, albo przynajmniej próby odpowiedzi na te pytania znajdują się w rankingu Rafała Hirscha pt. "Cotygodniowe podsumowanie roku", oczywiście, jak zwykle, w subiektywnie ułożonej kolejności od 10. do 1. miejsca.

Na pytania i uwagi czekamy pod adresem rankinghirscha@tok.fm

Zobacz także
  • Zdjęcie 'okładkowe' podcastu 'Interluda' Cezarego Łasiczki Woobie Doobie Nights na Trawie: "Interluda", spotkanie po latach. Olszak i Łasiczka powrócą?
  • Od lewej: Paweł Sulik i Adam Balcer, autorzy podcastu tokfm.pl 'Lechistan' Kazachstan - polski "dziki zachód" na wschodzie? "Lechistan" wyrusza jedwabnym szlakiem
  • Katarzyna Szymielewicz, prowadząca podcast tokfm.pl i fundacji Panoptykon 'Panoptykon 4.0' Co bank o nas wie, co z tym robi i co to scoring? Czego bank nie wie, bo mu nie wolno? Panoptykon 4.0
Komentarze (1)
Dlaczego węgiel do elektrowni w Polsce jest tak drogi? I mętlik w gospodarce USA. Ranking Hirscha
Zaloguj się
  • krytek-7

    Oceniono 2 razy 2

    Z tego samego powodu co Diesel na stacjach paliw.W kasie ukazalo sie dno a 500+ trzeba nierobolom placic.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM

Polecamy