Dlaczego ON drożeje a benzyna mniej, kto blokuje 5G i chińska zadyszka. Ranking Hirscha

Czy wiesz, że obok antyszczepionkowców czy przerażonych wiatrakami są tacy, którzy boją się nadajników telefonii 5G? I że są w gronie rządzących osoby, do których te głosy przemawiają?

Czy wiesz, że NBP w zeszłym roku miał zysk, i ile tego było? A dlaczego ON drożeje a benzyna jakby mniej? A co może oznaczać spadek liczby ubezpieczonych w Polsce zdrowotnie Ukraińców? Jak bardzo złe są wyniki jeszcze niedawno temu największej spółki świata, firmy Apple? Co to znaczy, że w chińskich bankach kończy się kapitał na kredyty? A czy dane o polskiej gospodarce są optymistyczne? A o włoskiej, czeskiej, niemieckiej, francuskiej, greckiej? A czy Sejm zamachnął się na niezależność banku centralnego? A jeśli tak, to co na to EBC i czym różni się ta sytuacja od problemu tureckiego? Na wszystkie te pytania odpowiada, i w ranking je układa, jak co tydzień, Rafał Hirsch. Posłuchaj.

Na pytania i uwagi czekamy pod adresem rankinghirscha@tok.fm

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (2)
Dlaczego ON drożeje a benzyna mniej, kto blokuje 5G i chińska zadyszka. Ranking Hirscha
Zaloguj się
  • drwiks

    0

    Ci co boją się 5G to ci samo co boja się szczepionek. Nie należy sobie nimi głowy zawracać. Nauka nie dowiodła szkodliwości 5G.

  • ku52nier

    0

    Boja sie ludzie, ktorzy nie kieruja sie nauka i opinia ekspertow tylko znachorow i watpliwej jakosci internetowych autorytetow

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX