ZUS, ZFA, ZUA, ZWUA, ZWPA, RCA, relatywizm sędziego oraz pozdrowienia od zakwasu. [390. Lista Przebojów TOK FM]

Sędzia KRS Maciej Mitera

Sędzia KRS Maciej Mitera (Kuba Atys/Agencja Gazeta)

Najświeższe zestawienie "Listy" zaczynamy od niewinnego żarciku, nawiązującego do wielce znaczącego - jak się okazuje po latach - przebywania, zwłaszcza jednego z braci, jest też wysoce elastyczna w poglądach osoba pełniąca funkcję sędziego, nawiązanie do Pierwszej Prezes a może nawet wręcz do Prezesa Pierwszego i Jedynego, wreszcie - nie słabnąca życzliwość urzędów podatkowych wobec podatników, adaptacja tekstu polegająca na usunięciu przypadkowych słów i zdań, włącznie z pierwszym, kwestia: co robi się z miłości i dlaczego niekoniecznie jest to pójście na piwko, wreszcie - pozdrowienia od zakwasu - jurnego seniora i o musze w studiu.

Do premier dołącza niezwykle samodzielny, w swym mniemaniu, premier Mateusz, na drugim - scena niczym z filmu, a tak naprawdę z Sandomierza, na trzecim, ex aequo, raz jeszcze premier Mateusz oraz czterominutowy popis posła Budy.

Słuchajcie, głosujcie, możecie też do nas pisać: lista@tok.fm

Głosuj w 390. Liście Przebojów TOK FM
Zobacz także
 • Błażej Spychalski Rzecznik prezydenta o Kacprze Kamińskim: Znamy się. Jest dobrze wykształcony, zna języki
 • Ambasador Izraela Anna Azari w TOK FM Ambasador Izraela o słowach Glińskiego: Nie chciałabym widzieć więcej takich cytatów
 • Rzecznik praw dziecka Marek Michalak Sejm ponownie spróbuje wybrać Rzecznika Praw Dziecka. "Musi być w opozycji do władzy wykonawczej"
Komentarze (3)
390. Lista Przebojów TOK FM
Zaloguj się
 • swobodan1

  0

  Sędzia Gersdorf na uchodźstwie za niemieckie pieniądze.

 • press23

  0

  ten facet wygląda jak Faraon (50 lat później) z filmu Kawalerowicza . Ot taka obserwacja :)

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

DOSTĘP PREMIUM