Wybory do Parlamentu Europejskiego. Listy wyborcze. Województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie

Wybory do Parlamentu Europejskiego odbędą się 26 maja 2019. Sprawdź, kto będzie kandydował z województwa podlaskiego i warmińsko-mazurskiego.

Prawo i Sprawiedliwość

1. Karol Karski

2. Krzysztof Jurgiel

3. Iwona Arent

4. Grzegorz Kierozalski

5. Joanna Karpowicz

6. Justyna Żalek

7. Wojciech Kossakowski

8. Tadeusz Cymański

9. Jolanta Andruszkiewicz

10. Romuald Łanczkowski

 

Koalicja Europejska

1. Tomasz Frankowski (PO)

2. Urszula Pasławska (PSL)

3. Władysław Mańkut (SLD)

4. Anna Wojciechowska (PO)

5. Bożena Kamińska (PO)

6. Joanna Michalska (PO)

7. Tadeusz Nowak (Zieloni)

8. Jolanta Den (PO)

9. Marcin Bołtryk (PO)

10. Jacek Protas (PO)

 

Wiosna Biedronia

1. Monika Falej

2. Sławomir Gromadzki

3. Katarzyna Dzik

4. Paweł Krutul

5. Małgorzata Olkowska

6. Piotr Ambroziak

7. Agnieszka Falkowska

8. Tomasz Lewczuk

9. Elżbieta Murawsko

10. Sława Tarasiewicz

Lewica Razem (Partia Razem, Ruch Sprawiedliwości Społecznej i Unia Pracy)

1.  Bartosz Grucela

2. Katarzyna Rosińska

3. Seweryn Prokopiuk

4. Małgorzata Matuszewska-Boruc

5. Marcin Birgiel

6. Emilia Bartkowska

7. Marcin Gulczyński

8. Kamila Wysocka

9. Michalina Artysiewicz

10. Robert Koliński

 

Konfederacja Korwin, Braun, Liroy i Narodowcy

1. Robert Winnicki

2. Piotr Lisiecki

3. Joanna Michalewicz

4. Maciej Stypka

5. Lilja Moshechkova 

6. Paulina Gołębiewska

7. Marzanna Gontarska

8. Andrzej Wyrębek

9. Adam Kiełczewski

10. Marcin Sawicki

Kukiz'15

1. Andrzej Maciejewski

2. Wanda Jankowska

3. Stefan Rembelski

4. Łukasz Dymko

5. Agnieszka Roszig

6. Wiesława Płońska

7. Ewa Dąbrowska

8. Alina Ojdana

9. Paweł Jaskółowski

10. Janusz Kopko

Województwo podlaskie i warmińsko-mazurskie to okręg nr 3. Obejmuje powiaty: ełcki, giżycki, gołdapski, kętrzyński, mrągowski, nidzicki, olecki, olsztyński, piski, szczycieński, węgorzewski; miasto na prawach powiatu: Olsztyn.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny