Kaczyński na konwencji PiS: Musimy bronić dzieci przed ich seksualizacją

Musimy bronić dzieci przed ich seksualizacją; musimy bronić, żeby w Polsce istniała normalna rodzina - apelował w sobotę podczas konwencji regionalnej w Bydgoszczy prezes PiS Jarosław Kaczyński.

Kaczyński mówił podczas konwencji o obronie prawa do wychowania własnych dzieci. - Do tego, żeby nie były seksualizowane niemal od kołyski, ale właściwie można powiedzieć - od kołyski, żeby nie wprowadzano tych programów wychowawczych, które będą degenerować - podkreślił.

O sekusalizacji dzieci Kaczyński mówił już w marcu podczas jednej z konwencji PiS, odnosząc się do wprowadzonej w Warszawie karty LGBT+. 

Czytaj koniecznie: Po co Jarosław Kaczyński "użył" karty LGBT na konwencji PiS? "Pojawił się temat, który budzi niepokój"

Według prezesa PiS w Polsce powinna istnieć normalna rodzina, którą tworzy kobieta i mężczyzna jako małżeństwo oraz ich dzieci. - To też jest dzisiaj zagrożone - ocenił. - Żeby pary homoseksualne nie mogły też eksperymentować dziećmi tzn. ich adoptować, żeby dzieci nie były przedmiotem eksperymentów, które są w interesie bardzo niewielkiej mniejszości, ale nie są przede wszystkim w interesie dzieci i nie są w interesie przyszłości naszego narodu, a dzieci to przyszłość - podkreślał Kaczyński.

Kaczyński: musimy obronić nasze wartości, to co stanowi o naszej tradycji i polskości

Kaczyński na sobotniej konwencji regionalnej PiS w Bydgoszczy podkreślał prawo do obronienia, możliwość obronienia świadczenia 500 plus, wyprawki szkolnej, trzynastej emerytury, obniżonego wieku emerytalnego, bezpłatnych leków dla starszych osób. - Krótko mówiąc, obronienia polityki społecznej PiS, polityki, która przywraca sprawiedliwość - powiedział.

- To jest obrona tego, by w Polsce była przywracana sprawiedliwości, bo stworzyliśmy w latach 90., a i później, bardzo niesprawiedliwy system. Dzisiaj go naprawimy, chcemy by był naprawiany nadal, by ta droga była kontynuowaną, trzeba tego bronić - oświadczył prezes PiS.

Jak podkreślił, Polska ma prawo do obrony swojego bezpieczeństwa, do tego, by Polska "nie była wbrew swojej woli, wbrew woli swoich obywateli, zdecydowanej większości swoich obywateli, zmuszana do czegoś, czego oni nie chcą - do przymusowej relokacji (uchodźców)". - Nie ma na to zgody, ale tego trzeba bronić - mówił Kaczyński.

Dodał, że trzeba bronić także naszego prawa do kupowania towarów tej jakości jak w innych krajach UE.

- Wreszcie, musimy obronić możliwość ochrony naszych wartości, tego wszystkiego, co stanowi o naszej tradycji, co stanowi o polskości, co stanowi o Polsce, to jest dzisiaj atakowane- powiedział prezes PiS.

- Prymas Tysiąclecia kard. Stefan Wyszyński mówił, że jeżeli będzie ktoś chciał zniszczyć naród, to zacznie od Kościoła. Spójrzmy na ten atak na Kościół, otóż trzeba się obronić, Polska musi pozostać Polską, a Polacy Polakami - oświadczył szef PiS.

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (13)
Kaczyński na konwencji PiS: Musimy bronić dzieci przed ich seksualizacją
Zaloguj się
 • jslonko

  Oceniono 8 razy 6

  Jaka to jest normalna rodzina panie Kaczyński? Pana? Bratanicy? Jakie dzieci chce PAN bronić?

 • stas_3151

  Oceniono 3 razy 3

  Bronić od pedofili z KK!
  Bronić przed idiotami którzy trują polskie dzieci smogiem wmawiając że jest to polskie złoto,
  bronić przed szaleńcami co są przeciwko szczepionkom,
  bronić przed wariatami dla których lekcja religii jest ważniejsza od lekcji biologii,
  bronić przed piewcami nienawiści do własnego narodu,
  bronić przed ksenofobami,
  bronić przed politykami którzy przyszłość naszych dzieci mają w 4-ech literach,

 • kotkluska2016

  Oceniono 3 razy 3

  Nie ma takiego kłamstwa i świństwa, którego nie powiemy, żeby utrzymać się przy żłobie i możecie nam skoczyć.

 • oko2009

  Oceniono 3 razy 3

  Twarze obrócone w stronę podestu zbitego z nieheblowanych desek. Oczy wpatrzone w złoto-purpurowy tron, na którym siedział on. Ten, który dawał pieniądze i je odbierał, uruchamiał i zamykał linie autobusowe, ten, który znał kraj lepiej niż kierowcy tirów. Prezes życia i śmierci.
  Po lewej stronie tronu w rzędzie siedzieli odziani w czarne togi dublerzy Trybunału Konstytucyjnego. Towarzyszyli im nielegalnie wybrani członkowie Krajowej Rady Sądownictwa oraz posłuszni władzy wykonawczej sędziowie Sądu Najwyższego. Ich zawzięty wzrok to opierał się na tronie, to zwracał się ku stojącemu po jego prawej stronie Prokuratorowi Generalnemu.
  Za tronem stali biskupi, arcybiskupi i kardynałowie. Ubrani w paradne szaty liturgiczne, noszący na głowach bogato zdobione mitry, rozgrzeszeni z pedofilii i ukrywania księży pedofilów.
  Tłum milczał złowrogo. Ciszę zakłóciły pojedyncze okrzyki i brawa dopiero wówczas, gdy na drewnianą scenę wszedł mistrz ceremonii – uzbrojony w bezprzewodowy mikrofon prezes publicznej telewizji. Widzowie spodziewali się krótkiego przemówienia, ale prezes postukał tylko palcem w mikrofon, aby upewnić się, że działa. Kolumny głośnikowe wydały głuchy grzmot.
  Wtedy ubrani na czerwono butle i hycle wprowadzili uwiązanego na postronku Leszka Jażdżewskiego. Odziany był workiem pokutnym. Jeden z hycli uwolnił mu głowę z sukiennego kaptura.
  Widownia eksplodowała. Mistrz ceremonii pozwolił, aby przekleństwa, wrzaski i piski wybrzmiały do końca. Trwało to kilka minut.
  – Spójrzcie, oto satanofaszysta, czciciel urbanopalikotyzmu, wróg ludu. – Jażdżewskiego przedstawił prezes telewizji.
  Tłum zawył.

  – Kto podnosi rękę na Kościół, ten podnosi rękę na Polskę, na was, na nas, na mnie – odezwał się prezes państwa.
  – Winny czy niewinny bluźnierstwa? – zapytał Prokurator Generalny.
  – Winny! – wrzasnął tłum.
  – Winny! – wrzasnęli ci, którzy uważali się za sędziów.
  – Winny! – wrzeszczeli biskupi i kardynałowie.
  – Winny – orzekł prezes państwa.
  Potem wszystko potoczyło się błyskawicznie: jeden butel przytoczył pniak, dwaj inni zmusili Jażdżewskiego do klęknięcia i położenia prawej ręki na pniaku, kat podniósł i spuścił topór, w którym odbił się promień zachodzącego słońca.
  Jażdżewski krzyknął i zemdlał. Prokurator podniósł jego obciętą rękę i na srebrnej tacy zaniósł ją prezesowi państwa.
  Prezes wstał z tronu, ujął rękę pewnym gestem i triumfalnie uniósł ją w górę.
  Takiej wrzawy, jaka potem nastąpiła, nie słyszano w Polsce od lat.
  (tygodnik "NIE")

 • atyn

  Oceniono 2 razy 2

  Patron pedofilów poucza jak nie seksualizować dzieci.

 • pn-ski

  Oceniono 2 razy 2

  Prezes jest dobry w walce z seksualizacją, siedemdziesiątka na karku a on nadal dziewica.

 • iskander36

  Oceniono 2 razy 2

  "Kaczyński na konwencji PiS: Musimy bronić dzieci przed ich seksualizacją"... Ciekawe, czy Gnijący Kryształ oglądnie dokument Sekielskiego ? A może powiedział to pod wpływem tego reportażu ? CHWDP-rezesowi...

 • kap_jeden

  Oceniono 1 raz 1

  oszust budowlany, stary kawaler z kotem obsytawiony ochroniarzami, wożony limuzyna, , fan kościoła pedofilnego będzie nas uczył o rodzinie,

  to jest przemówienie z Cyrku Monty Pythona ?

 • zmudzin_jozef1

  Oceniono 1 raz 1

  Kaczyński Jarosławie swoich nie masz, chroń te od bratanicy - ich szkoda,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX