Komentarze (111)
Wyniki wyborów do Europarlamentu. Krzysztof Śmiszek w Poranku Radia TOK FM
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • jango33

  Oceniono 3 razy 1

  Taka jest prawda, ludzie wierzą w PIS bo chcą i muszą wierzyć. Wypierają ze świadomości oczywiste fakty, trzeba wspomnieć o roli mediów "publicznych", które dodatkowo wypaczają rzeczywistość. Ostatnio usłyszałem od zwolenniczki PIS, że Cimoszewicz po pijanemu potracił kobietę, w relacji z tego zdarzenia była informacja, że zbadano alkomatem pod kątem trzeźwości sprawcę, to wystarczyło. Moja matka w czwartek przed wyborami dostała 13 emeryturę. Nie dziwmy się że jest jak jest. Ciemnota i jeszcze raz ciemnota.

 • anita_ani_tamten

  Oceniono 11 razy 1

  Ludzie nie chcą by takie śmiszne cudaki ich reprezentowały.
  I tyle....

 • 2bxornot2b

  Oceniono 15 razy 1

  Skonczyly sie smiszki czas podliczyc glosy.

 • miloz1

  0

  Pod skórą to czuł pan coś innego. Wstyd i strach powiedzieć co.

 • fuqu

  0

  Polska podzielona na pół ... pionowo w 100 lecie odzyskania.

  Po lewej (zabawne) zachodniej stronie były zabór Pruski.
  Ludzie reprezentujący poglądy dość prawicowe (ekonomicznie i socjalnie)
  Proeuropejski, wierzący w słowa PRAWO i SPRAWIEDLIWOŚĆ,
  bo tak zostali ich przodkowie wychowani w Prusiech,
  prawo było prawem, stanowił je Cesarz Prus/Niemiec.

  Po prawej stronie lewica totalna zahaczająca o komunę partyjną
  mieniąca się prawicą, a mająca z nią tyle wspólnego,
  że jej gó... dowodzący jest prawiczkiem.
  Una głęboko wierzy, że:
  "Car ma, Car da, a źli to sum ci co gu nie słukajom"
  I Car daje, nie ze swoich, ale to działa, pełna micha, a i nalać jest co.
  To autentycznie działa

  Na dole jest Franz Josef.
  Takie cóś, co to było, ale jak by go nie było.
  Nic nie dawał, ale dał pożyć i nikogo nie bił.

  Mentalnie jesteśmy w IXX wieku
  z perspektywą cafania się do chrztu polski (małe litery są intencjonalne).

 • rownowaznik

  Oceniono 4 razy 0

  Poza tym, jak się popatrzy kogo zostawili za sobą w wyborach, to już tak to kolorowo nie wygląda (w sumie albo totalnych oszołomów, albo totalny plankton).

 • rownowaznik

  Oceniono 2 razy 0

  Bo ja wiem ... świeżość w przypadku takich tworów politycznych to raczej powinien być handicap a nie kula u nogi.

 • konigin

  Oceniono 4 razy 0

  Dziady po komunie, nieudacznicy zyciowi i patole wyciagajacy rece po nieswoje. Oto suweren swiadomy swoich praw i obowiazkow.

 • starsza10

  Oceniono 4 razy 0

  Polska to nie tylko wielkie miasta i młodzi zdolni z perspektywami. Co KE, czy inna Wiosna, zaproponowali ludziom starym? A kto im coś daje? Łatwo jest przeoczyć innych od siebie, ale to się mści. Już w okręgu wyborczym widziałam wielką mobilizację zwolenników PiS. Starych ludzi przyprowadzali młodsi, ludzie o kulach przychodzili zaciskając zęby. Kogo zmobilizowała KE? A gdyby KK usłużnie nie pokazał swego brzydkiego oblicza, byłoby jeszcze gorzej. Może PiS doszedł do ściany, bo więcej dać nie może, ale i KE/PO nie ma, póki co, nowych kart, żeby wygrać tę grę. A Wiosna, Wiosna, ach to ty ? Pan Śmiszek nagle staje się wielkim politykiem i za chwilę zostanie namaszczony przez Wodza (partnera życiowego, dodajmy) na szefa partii ? Serio ? A może ta pani od psów w schronisku ? Zauważmy, że Biedroń załatwił swoje potrzeby, jedzie do Strasburga na dużą kasę, zostawiając partię bez liderów, ba! bez osób rozpoznawalnych o pozytywnym wizerunku. Eh, ta młodzieńcza wiara wyborców, że Wiosna to nadzieja na nowe! Do wyborów tych ważniejszych jest sporo czasu. Można ten czas zmarnować, albo wykorzystać. Każda partia może.

 • ubrana_prawda

  0

  Już to pisałem, ale powtórzę, bo jestem beznadziejnym nudziarzem: kopiowanie pisowskiego rozdawnictwa (500+ itd.) nie jest taktyka przynoszącą zwycięstwo. PiS zawsze da więcej. Lepsze jest obniżenie podatków. Powiedzmy zasady KRUS dla wszystkich, bez względu na rodzaj zatrudnienia. To automatycznie podniesie pensje i zlikwiduje wiele patologii rynku pracy. Pi razy drzwi partia, która to będzie chciała wdrożyć będzie miała na starcie poparcie 15-20 %. Szkoda, że Wiosna nie jest na tym polu odważniejsza, bo te 6 % to nędza mimo wszystko i napawa mnie niepokojem w związku z jesienną bitwą o Polskę.

 • miruna1

  Oceniono 16 razy 0

  Oni w dalszym ciągu nie wiedzą dlaczego przegrali te i inne wybory. To nie totalna opozycja tylko totalni imbecyle.

 • emerytka18

  Oceniono 20 razy 0

  W końcu zrozumcie, że Polska to nie Warszawa, Gdańsk, Wrocław czy inne duże miasta. Polska to powiat i gmina, a tu najważniejszy jest socjal. Durne wypowiedzi i zachowania platformersów powodują, że pikują w dół. Tak będzie również w wyborach jesiennych i prezydenckich. Polacy obudzą się dopiero gdy zabraknie chleba, bo igrzysk nie zabraknie nigdy.

 • raju_baju

  Oceniono 1 raz -1

  Wynik KE jest bez znaczenia, bo niezależnie od wyniku Wiosny, KE przegra na jesieni z Kaczystami, i to o co najmniej kilka procent (bo dzieli ich 7% przepaść), po czym KE skończy jako słaba, oderwana od rzeczywistości, arogancka, pozbawiona wiarygodności, zakłamana pseudo-opozycja, czyli wszystko zostanie po staremu...  A ja, jeśli nie na Wiosnę, to zagłosuję na Razem, nigdy nie na KE, a gdyby Wiosna weszła do KE, to pozostaje mi Razem...

 • selena-0

  Oceniono 5 razy -1

  trzeba podziękować Trzaskowskiemu za prezent zrobiony pisowi, że w pierwszych decyzjach ogłosił Warszawę gejów i lesbijek, jakby nie było powazniejszych problemów. Sami poowcy się znokautowali

 • patriot.wr

  Oceniono 11 razy -1

  Umknęło mojej uwadze, czy Pani Redaktor zwracała się do niego;
  Witamy Gościa , czy witamy Gościnę?

 • carolina_reaper

  Oceniono 2 razy -2

  Wbili sie w dupol?

 • stanislawperkoz

  Oceniono 8 razy -2

  śmiszek, skąd macie pieniądze? Może w końcu powiecie prawdę?

 • rodziu81

  Oceniono 12 razy -2

  Ludzie nie kupuja juz pierdół typu antyPiS, trzeba odsunac PiS itp. Ludzie chca konkrety, program !!! Widza ze PiS jest skuteczny i to kupuja.. praktycznie nie ma tyg by nie wprowadzali jakis zmian, jasne ze czesc gorszych, czesc lepszych ale dzialaja i maja jaja by cos robic. PO 8lat ZMARNOWALO!

 • w11mil

  Oceniono 3 razy -3

  " młodzi, i starsi mówili: jesteście fajni"

  Pan Śmiszek jest fajny, pan Biedroń jest fajny a Kaczor mały i brzydki!

 • malinajan

  Oceniono 11 razy -3

  Dowcip dla p. Śmiszka:"Mamusiu,zrób mi kanapkę,mówi dziecko...Hej,to że sypiam z twoim tatą,nie znaczy,że masz do mnie mówić mamo!To jak mam mówić?Normalnie...Krzychu.

 • f1909

  Oceniono 7 razy -3

  No bo to jest prawda !!! -- Gdyby PO rządziło ( i kiedy rządziło ) emeryci mogli sobie tylko pomarzyć o takich " prezentach " ! -- Ale to nie żaden prezent tylko sprawiedliwa redystrybucja Dochodu Narodowego ! -- PO tego typu pieniądze przeznaczało na nagrody DLA SWOICH BYCZKÓW KRASYCH !!! -- Donek miał głęboko w doopie staruszków i ich emerytury !

 • fajny_zajety

  Oceniono 13 razy -3

  Osoba ze wsi oglądająca TVN nie rozumie o czym oni opowiadają. Pomijając nawet lgbt, sądy, uchodzców to PO nic nie obiecało ale też nic nie dało jak rządziło w latach 2007 - 2015. Bez obiecanek nie wygra się wyborów. Druga strona jest taka ,że nikt nie ufa faktom TVN więc gdyby w faktach zaczęli dobrze mówić o PIS to wybory przegrywają w cuglach bo Polacy TVN traktują jak kondominium zachodnie które niszczy Polskę.

 • tedek1

  Oceniono 9 razy -3

  program = odsuniecie od wladzy pis = przegrane wybory

 • brzmski

  Oceniono 9 razy -3

  po cytowanych słowach... tylko śmiszek!!
  wszakże starzy ludzie nie tylko o uchodźcach i lgbt nie jarzą;
  oni nie pamiętają już jak to jest z tym ...rżnij walenty
  (od przodka, a nie od tylca?!)

 • malinajan

  Oceniono 8 razy -4

  Śmiszek, już z dwojga złego wolę, jak mówi twój mąż? żona? Robert? Roberta?.

 • butlun1

  Oceniono 12 razy -4

  Ty się Śmieszek ciesz. że się PO nie udało tu żadnych oficjalnych uchodźców wpuścić, bo byłby teraz nie łomot, a wpie...śmiertelny.

 • madhukari

  Oceniono 11 razy -5

  Tak się składa, że w obliczu wygrzebywania jedzenia ze śmietnika to temat LGBT czy uchodźców jest najmniej istotny... Skąd wziął się ten gość??

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX