Dorota Warakomska w Radiu TOK FM. Będzie jedną z prowadzących Poranki

Już od najbliższego od najbliższego czwartku - 12 stycznia, Dorota Warakomska dołączy do grona prowadzących Poranek Radia TOK FM.

- Moja działalność społeczna będzie także moją misją na antenie Radia TOK FM. Przez pryzmat spraw kobiet będę starała się pokazywać politykę, gospodarkę, kulturę i tematy społeczne. Moja druga pasja to Ameryka, ale w studiu TOK FM będę unikała wolnej amerykanki - mówi Dorota Warakomska.

Dorota Warakomska jest dziennikarką, pisarką i działaczką społeczną. W latach 1991-2006 była związana zawodowo z Telewizją Polską. Przez 4 lata była stałą korespondentką TVP w Stanach Zjednoczonych , a także prezenterką programów informacyjnych Wiadomości i Panorama. Pełniła również funkcję wicedyrektorki w TVP 1 odpowiedzialnej za informacje i publicystykę.

Dorota Warakomska jest autorką wydanej w 2012 r. książki pt. "Droga 66" oraz współautorką "Ostatniej wyspy komunizmu. Jan Paweł II na Kubie" wydanej w 1998 r. Obecnie w przygotowaniu jest jej druga książka poświęcona Stanom Zjednoczonym.
Dziennikarka jest również prezeską stowarzyszenia "Kongres kobiet".

Z Radiem TOK FM jest związana od 2016 r., kiedy jako specjalna wysłanniczka stacji relacjonowała kampanię wyborczą i wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych.

Poranki Radia TOK FM prowadzą Dominika Wielowieyska (poniedziałki), Jan Wróbel (wtorki), Piotr Kraśko (środy) i Jacek Żakowski (piątki). 

Więcej o:

Dostęp Premium TOK FM

Serwis informacyjny

Komentarze (41)
Dorota Warakomska w Radiu TOK FM. Będzie jedną z prowadzących Poranki
Zaloguj się
 • efz

  Oceniono 20 razy 10

  Kolejna kompetentna dziennikarka w porządnym radiu.

 • m.j.calka

  Oceniono 8 razy 6

  No i bardzo dobrze!

 • mr-lebowski

  Oceniono 6 razy 6

  Mam nadzieję, że nie będzie na siłę 'poprawnie' w stylu Wielowieyskiej (no bo przecież jak się nie zaprosiło do studia i nie wysłuchało grzecznie bredni panów 'niepokornych' to byłby zamach na obiektywne dziennikarstwo)

 • kazimiera_44

  Oceniono 12 razy 6

  Jestem za Eliza Michalik. Odważna, nie boi się niebezpiecznych tematów. Chciałabym, żeby zastąpiła Wróbla.

 • Oceniono 14 razy 6

  Myślę, że p.Warakomska będzie godną następczynią niezapomnianej p. Janiny Paradowskiej, Trzymam kciuki i czekam na czwartkowy poranek.

 • jkk59slezsko

  Oceniono 7 razy 5

  Wreszcie ! Pani Dorota to elita dziennikarzy. Bardzo długo czekałem na stały program bardzo dobrej i rzetelnej dziennikarki.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX